Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Drugi SLOT forum  (Przeczytany 3874 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Daffy
√ ι ק

Reputacja: 15 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: vakrim@aqq.eu
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 441
Galeria Użytkownika


Nie noszę skarpetek.


Zobacz profil
« : 22.02.2008, 01:22:41 »

   SLOT art festival to miejsce którego nie da się jednoznacznie zdefiniować: ponad 100 różnych warsztatów, koncerty, kino, teatr. Przez 5 dni 5000 ludzi spotyka sie żeby się wspólnie uczyć, słuchać, tworzyć i bawić się. A wszystko to w niesamowitej atmosferze. Spotykamy sie w Lubiążu (50 km na północny zachód od Wrocławia) w dniach 9-13 lipca 2008.

   W tym roku tak samo jak w poprzednim, odbędzie się w ramach tego festiwalu zjazd użytkowników Polskiego Forum Użytkowników GIMPa. Jeśli chcesz zaoszczędzić na biletach, zgłoś się do Agnis, która razem z Cakprem zbiera osoby chętne na bilet grupowy. Jedyne co potrzeba, by wziąć udział w zlocie to namiot, wolny czas, 80 zł na bilet i chęć dobrej zabawy...

  Więcej informacji można znaleźć na stronie festiwalu: http://slot.art.pl, a tutaj możecie zobaczyć zdjęcia z ubiegłego roku: http://www.gimpuj.info/index.php?action=gallery;su=user;cat=1037;u=7102
  Chętnych na bilet proszę o zgłoszenie się przed 10 marca.


Edit Kifer:

Zachęcam Was do udziału w SLOT i szybkiej decyzji, gdyż ceny biletów rosną wraz z upływem czasu. Podana wyżej obowiązuje do połowy marca. Na forum do 10.03 by dać czas Cakprowi na dokonanie przedpłaty.

W drugiej turze przedpłat cena jest już wyższa o 10 złotych.
grupowy 90 / indywidulany 100 zł - od 16 marca do końca maja.

Trzecia tura.
grupowy 110 / indywidualny 120 zł - od 1 do 25 czerwca.

Po zakończeniu przedpłat bilety do nabycia na festiwalu w cenie 150 zł karnet (5 dni i nocy) lub bilet za każdy dzień festiwalu w cenie po 35 zł.

Edit2 Kifer:
Ci z was, którzy nie czuja się dobrze w biwakowych warunkach mogą zasięgnąć informacji na temat kwater pod nr tel. 0600 097 092.
« Ostatnia zmiana: 23.02.2008, 16:32:56 wysłane przez Kifer » Zapisane

Kifer71
Gość
« Odpowiedz #1 : 22.02.2008, 22:22:48 »

Ja jadę. W zeszłym roku bardzo mi się podobało. W tym roku też się spodziewam dobrej zabawy Uśmiech .
Zapisane
Ravicious
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 792
Galeria Użytkownika


Yep, that's right


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 23.02.2008, 19:30:29 »

Gdybym mógł, to pewnie też bym pojechał...do Wrocka mam ok. 1,5h jazdy, ale szczerze mówiąc, to nie chce mi się jechać Język Odrabiać cały tydzień...

Zobaczymy, czy w tym roku pojedzie więcej osób.
« Ostatnia zmiana: 23.02.2008, 20:00:50 wysłane przez rav » Zapisane

no-name
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 224
Galeria Użytkownika

no-name


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 14.05.2008, 22:59:28 »

Gdybym mógł, to pewnie też bym pojechał...do Wrocka mam ok. 1,5h jazdy, ale szczerze mówiąc, to nie chce mi się jechać Język Odrabiać cały tydzień...
Nie chcę się "wcinać" w dyskusję, ale przecież SLOT jest planowany na wakacje, więc co tu jest do odrabiania?

Zapisane
@Cakper
Administrator

Reputacja: 36 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: cakper@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 046
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 15.05.2008, 08:37:57 »

nie wiem Język

ja tylko nadmienię, że razem z kilkoma osobami już mamy zapłacone karnety, teraz jeśli ktoś chce to musi załatwiać to indywidualnie Mrugnięcie
Zapisane
Calii
√ ι ק

Reputacja: 21 Offline Offline

GIMP: 2.10 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 092
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 15.05.2008, 10:03:06 »

Jak sie okazuje ja tez mam wykupiony bilet, ale na WYLOT z Polski i w tych terminach bede nieobecna w kraju. Mam nadzieje jednak, ze zorganizujecie zaplecze fotograficzne - Cakper postaraj sie z nowa maszynka!! - i zrobicie swietny fotoreportaz z tego wydarzenia.
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootNews-roomInneWątek: Drugi SLOT forum
Skocz do: