Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DWebdesign (Moderator: Hasia)Wątek: galeria americana lejałty moje i takie tam
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: galeria americana lejałty moje i takie tam  (Przeczytany 2109 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
american idiot
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 94
Galeria Użytkownika


Hypnotize!


Zobacz profil
« : 02.12.2009, 20:48:09 »

Nie bijcie mnie. Wiem że prace mają duży rozmiar mimo że się starałem.
Są to moje pierwsiejsze prace dot. webdizajnu (dwie wcześniejsze są paskudne więc ich nie pokazuje) co jakiś czas będę dodawał nowe.
Proszę o KONSTRUKTYWNĄ ocenę.



1. 

TUTORIAL : http://hv-designs.co.uk/2009/09/16/software-layout-5/

2. 

TUTORIAL : http://sixrevisions.com/tutorials/photoshop-tutorials/how-to-create-a-grunge-web-design-using-photoshop/

3. 

4. 
Zapisane

Terrqge
Emeryt

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 353
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 02.12.2009, 20:55:21 »

Widzę że przydał się link do Tutoriala, ale porównaj pierwszą pracę z moją robotą, wiesz co to są w ogóle marginesy, bo jak widać chyba nie Chichot.
Zapisane

Aniwa
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 191
Galeria Użytkownika


Dla tych chwil trzeba żyć!


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 02.12.2009, 22:14:08 »

W sumie to tu nie bardzo jest co oceniać. Robisz prace na podstawie tutków, więc wszystko jest skopiowane. Im bardziej podobne do oryginału, tym bardziej bezbłędne. Zauważ, że nikt tu nie ocenia prac wykonanych na podstawie naszych tutoriali. 

Myślę, że dobrym pomysłem póki co jest byś dalej robił tutki szablonów www, jednocześnie szczególnie zwracając uwagę na dobór czcionek (typografię), tła, motywów przewodnich, doboru kolorów, układu elementów, dopasowania szablonu do tematyki itp.

No i racja: pamiętaj o marginesach.
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DWebdesign (Moderator: Hasia)Wątek: galeria americana lejałty moje i takie tam
Skocz do: