Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: stare dzieje  (Przeczytany 2735 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Szajba
Użytkownik

Reputacja: 8 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.3
Wiadomości: 118
Galeria Użytkownika


Chillout


Zobacz profil
« : 16.11.2006, 11:52:06 »

grzebałem na stronie mojej szkoły i przypomniała mi się pewna akcja z Gimpem.

ogłoszono u nas konkurs temat: "zgrożenia w zawodzie informatyk" jakaś impreaz powiatowa. Dla przypału zgłosiłem się z moimi dwoma kumplami, tak aby spróbować. Siedzieliśmy nad tym 2 dni. Zasadniczo to ja siedziałem, ale mniejsza z tym Język  O dziwo wygraliśmy konkurs - nie dlatego że nasza praca była hmm... wybitna, tylko dlatego że inne pracy były duzo mniej wybitne (co m.in. świadczy o nas  Buzia na kłódkę)

strona jest zroobiona w całości za pomocą Gimpa, przygotowałem tę grafikę w kilka minut i zmontowałem za pomocą "Webmajstera".

http://zsz1.scholaris.pl/teksty2006/zagrozenia/index.html

zaczynałem dopiero zabawę Gimpem i miałem za sobą tydzień praktyk... teraz gdy na to patrzę chce mi się smiać xD tak czy siak, człowiek widzi jak się rozwija Chichot w każdym bądź razie, wygraliśmy "EmPeTrójki Kreatiwa" Uśmiech

pokazuję to żebyście widzieli jak wyglądały moje początki... i żeby sprawić wam troche radości, sprowokować do uśmiechu Uśmiech

Peace. Szajba! (nie komentuje: badziewie, dno, shit etc. bo ja to dobrze wiem Chichot)
Zapisane


-----
piotros
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 404
Galeria Użytkownika

piotros

Informacje w sygnaturce.


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 16.11.2006, 12:09:38 »

pokazuję to [...] żeby sprawić wam troche radości, sprowokować do uśmiechu Uśmiech
Udało Ci się Duży uśmiech Praca rzeczywiście nie jest "wybitna" Uśmiech

BTW Gratuluję wygrania konkursu Mrugnięcie
Zapisane

Nie wiem czy mnie tu jeszcze ktoś pamięta, ale muszę wytłumaczyć moją nieobecność. Niestety w natłoku zajęć dnia codziennego nie jestem w stanie od dłuższego czasu zaglądać na forum. Nie wiem jak długo taki stan rzeczy będzie trwał, ale jedno wiem na pewno... wrócę... Tymczasem proszę nie pisać do mnie PW, bo i tak nie będę odpisywał. Pozdrawiam, piotros.

Moje prace: [UserBars] [Wallpapers] [Signatures] [Renders]

Są graficy, którzy używają PhotoShopa. Oczywiście szanujemy ich...
evcius92
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.3
Licencja: Copyright
Wiadomości: 53
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 11.03.2007, 15:47:51 »

Nawet pomysłowa praca.
Tylko..nieczytelne te litery są..
Ale to było.
Wygrałeś, gratuluję.
Zapisane

Gimp dobry dla każdego Mrugnięcie
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DWebdesign (Moderator: Hasia)Wątek: stare dzieje
Skocz do: