Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 [2]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Zewnętrzny arkusz stylów CSS  (Przeczytany 8347 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Bibson
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 53
Galeria Użytkownika

Bibson


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 03.08.2008, 19:17:29 »

Jeśli chodzi o mnie że znam C to jest trochę inaczej Uśmiech nie władam tym językiem jak rycerz mieczem... Uczyliśmy się podstaw więc dużo mi to nie pomaga Uśmiech A poza tym nie zainteresowałem się tym językiem Uśmiech A do nauki takiego języka potrzebuję książki bo z internetu nie nauczę się pisać dobrze w PHP Uśmiech

@Marcinq ja po zainstalowaniu XAMPP'a od razu wiedziałem o co chodzi Uśmiech Wystarczy uruchomić program i włączyć w nim opcję Apache i Mysql i stronkę wrzuca się do katalogu htdocs Uśmiech i to jest cała filozofia Uśmiech
I dzięki za polecenie książki, chociaż nigdy się z nią nie spotkałem w żadnym sklepie(może źle szukałem) Uśmiech
Zapisane

$argon
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 86
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 03.08.2008, 20:50:01 »

No na razie sobie odpoczywam i w tym tygodniu mam zamiar zacząć sobie na poważnie zająć nauką php. W tym miesiącu kupno książki odpada za dużo wydatków.
Zapisane

fixer_33
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
JID: xfix@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 145
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 03.08.2008, 20:51:55 »

Sory że się tak udzielam w tym wątku normalnie spamuje ile wlezie
@Bibson muszę się obronić Język u mnie coś się powaliło Apacz nie chciał ruszyć potem ruszył
ale Mysql się powalił i jak pisało running a w rzeczywistości nie działał wpisuje localhost a tam zamiast apacz wyskakiwać to nie można wyświetlić strony wkurzyłem się wgrałem samego apacza i php i wszystko śmiga a ja pisze w php  Język
Zapisane
Strony: 1 [2]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjeDyskusjeWebmastering & WebdesignJęzyki InternetuWątek: Zewnętrzny arkusz stylów CSS
Skocz do: