Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 [2]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Apel  (Przeczytany 6737 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Plastuś
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 209
Galeria Użytkownika


Inspektor Erektor


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 08.03.2008, 17:16:12 »

Przeciw!
Przecież to dopiero nowi użytkownicy. Mogą np.: nie wiedzieć jak się dobrze pisze. A jeśli to są małe dzieci? Też nie odpowiesz? To naprawdę podłe. Moim zdaniem na takie tematy, powinny być wiadomości PW. Moderator/korektor/admin wysłałby wiadomość PW oraz powiadomiłby o tym, że problem nie jest dokładnie wyjaśniony. I wtedy ta osoba by poprawiła. Naprawdę snufkin nie rozumiem, dlaczego jesteś taki zły. Mogę się założyć, że i ty byłeś kiedyś nowy i zakładałeś złe tematy. Każdy z nas taki był. Musimy być wyrozumiali!
Mówisz że nowi itp.. od tego jest FAQ i Regulamin żeby właśnie takich błędów nie robić.
Zapisane

ziom_waw
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 54
Galeria Użytkownika


Początkujący


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 08.03.2008, 17:19:23 »

Mówisz że nowi itp.. od tego jest FAQ i Regulamin żeby właśnie takich błędów nie robić.

Oczywiście. Jednak często nowi użytkownicy tego nie robią. Zapominają itp. Trzeba mu dać szansę na to. Nie od razu krytykować, bo to tylko zniechcęca.
Zapisane
INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #16 : 08.03.2008, 18:14:12 »

A jeśli to są małe dzieci? Też nie odpowiesz? To naprawdę podłe.

Jeśli to są małe dzieci, to tym bardziej im nie odpowiemy. Co najwyżej możemy napisać do rodziców tych dzieci, żeby jeszcze trochę poczekali, zanim posadzą swoje pociechy przed ekranem monitora.
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
RRH
Gość
« Odpowiedz #17 : 08.03.2008, 20:12:41 »

A jeśli to są małe dzieci? Też nie odpowiesz? To naprawdę podłe.

Jeśli to są małe dzieci, to tym bardziej im nie odpowiemy. Co najwyżej możemy napisać do rodziców tych dzieci, żeby jeszcze trochę poczekali, zanim posadzą swoje pociechy przed ekranem monitora.

Hehe, tak trzymać.
Jeżeli to prawda, to ziom_waw pisał we własnej sprawie, bo w profilu ma wpisane 12 lat. Język

Kiedyś jak czegoś nie było w jednej encyklopedii, zaglądało się do drugiej.
A teraz? Nie ma w Google, to normalnie to nie istnieje!
Zapisane
snufkin
Gość
« Odpowiedz #18 : 08.03.2008, 20:41:33 »

Kiedyś jak czegoś nie było w jednej encyklopedii, zaglądało się do drugiej.
A teraz? Nie ma w Google, to normalnie to nie istnieje!

Teraz nie ważne, czy jest, czy nie ma w google.
Teraz idzie się na pierwsze lepsze forum i tam pyta o to co z palcem w nosie można znaleźć w google, wikipedii i w kilku innych encyklopediach.
A jeszcze lepsze wrażenie sprawisz, jeśli powiesz, że nie mogłeś znaleźć, bo:
  • jesteś młody,
  • jesteś nowy,
  • jesteś noobem,
  • jesteś początkujący.

Mówiąc krótko - zrób mi to, zrób mi tamto, bo jestem leń. Najlepiej z pretensją w głosie.
Zapisane
Plastuś
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 209
Galeria Użytkownika


Inspektor Erektor


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 08.03.2008, 20:52:51 »


Hehe, tak trzymać.
Jeżeli to prawda, to ziom_waw pisał we własnej sprawie, bo w profilu ma wpisane 12 lat. Język

Kiedyś jak czegoś nie było w jednej encyklopedii, zaglądało się do drugiej.
A teraz? Nie ma w Google, to normalnie to nie istnieje!

Ja też mam 12 lat i jakąś takich cyrków nie robie. Przynajmniej tak mi się zdaję.
Zapisane

Rysiek!!
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 215
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 08.03.2008, 21:15:09 »

Mogą być młodzi porządni ale nooby. Jak to pisało w Piśmie Świętym. "sędziwość nie mierzy się wiekiem lecz mądrością". A po za tym można ich zmusic do przeczytania regulaminu. Np napisać w rejestracji "jeśli przeczytałeś regulamin wiesz co tu wpisać" a w regulaminie gdzieś upchnąć frazę, np cytat z wierszy.



INSEKT: Trudno jest przeczytać całe forum.

EDIT;/ Sorki mylą mi sie wyray (i dzialy też) poprawie. A pozatym to miało być w regulaminowej krucjacie. Usuń post ok?
« Ostatnia zmiana: 08.03.2008, 22:31:02 wysłane przez Rysiek!! » Zapisane

<br /><br />Pamiętaj moje prace są ukazywane na licencji CC-NC-BY-SA, nie możesz ich wykorzystywać w celach komercyjnych, oraz do każdego ukazania ich, jesteś zmuszony do prezentacji ich autora.
ziom_waw
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 54
Galeria Użytkownika


Początkujący


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 08.03.2008, 22:26:49 »

Jeśli to są małe dzieci, to tym bardziej im nie odpowiemy. Co najwyżej możemy napisać do rodziców tych dzieci, żeby jeszcze trochę poczekali, zanim posadzą swoje pociechy przed ekranem monitora.

Może i tak, ale jednak mniejszy ma większe kłopoty z czytaniem, pisaniem. Mozna przecież zamknąć temat i napisać PW, z prośbą o lepsze wytłumaczenie.

Hehe, tak trzymać.
Jeżeli to prawda, to ziom_waw pisał we własnej sprawie, bo w profilu ma wpisane 12 lat. Język

Kiedyś jak czegoś nie było w jednej encyklopedii, zaglądało się do drugiej.
A teraz? Nie ma w Google, to normalnie to nie istnieje!
No i co z tego, że mam 12 lat. A mi nie chodziło o mnie. Bo ja poszukać umiem. Regulaminy czytałem, FAQ też. Chodzi mi o młodsze osoby. A co do tej encyklopedii. Powiem, że się mylisz. Dość dużo dzieci, kiedy przeszuka internet pyta się rodziców. A kiedy rodzice nie wiedzą, to piszą na forum.
Zapisane
RRH
Gość
« Odpowiedz #22 : 08.03.2008, 22:41:35 »

Cytuj
Chodzi mi o młodsze osoby.
Jak młode?
9, 10, 7 lat?
Widać co wygoda czyni z człowieka. Lepiej posadzić malucha przed monitorem, niech się sobą zajmuje.
A będzie jeszcze gorzej.

Cytuj
A co do tej encyklopedii. Powiem, że się mylisz. Dość dużo dzieci, kiedy przeszuka internet pyta się rodziców. A kiedy rodzice nie wiedzą, to piszą na forum.

Z jednej strony mnie rozbawiłeś, ale z drugiej strach pomyśleć co będzie w przyszłości.
- "Tatusiu nie znalazłem tego w Internecie".
- "Poczekaj synu, tatuś dowie się na forum"

Mamusia będzie przesiadywała na forach jak wychowywać dzieci. Tatuś jak urządzić dom.
Z każdą pierdołą polecą na odpowiednie forum. W międzyczasie oglądną kilka seriali...

W Japonii ludzie wariowali, kiedy nastąpiła awaria systemów GPS.
Powstanie panika na niewyobrażalną skalę, jak pewnego pięknego dnia w niedalekiej przyszłości ludzie zostaną off-line.
A trzeba się z tym liczyć, że oprócz wojny energetycznej, będą prowadzone wojny informatyczne.
Zresztą całkiem niedawno można było to obserwować, jak hakerzy sowieccy (dla mnie oni są dalej sowietami) paraliżowali całą komunikację w Estonii z powodu usunięcia sowieckiego pomnika.

Jak na 22-letniego faceta, jestem konserwatywnym dinozaurem. Ale wiem, że nie jestem sam. Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 [2]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootSprawy techniczneWątek: Apel
Skocz do: