Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootSprawy techniczneWątek: Drobne nieprawidłowości w Galerii Miesiąca
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Drobne nieprawidłowości w Galerii Miesiąca  (Przeczytany 3631 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
ƥevel
√ ι ק

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: Pevel@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 592
Galeria Użytkownika


Filozof śniadaniowy


Zobacz profil
« : 06.01.2008, 21:05:08 »

Pewnie zauważyliście, że w wątku zgłoszeń na Galerię Miesiąca duża część kandydatur jest zgłaszana przez samych właścicieli owych galerii. Oczywiście, nie kwestionuję wartości artystycznej ich prac, ale użytkownicy, którzy zgłaszają tylko i wyłącznie swoje własne galerie, przeważnie nie przeglądają nawet innych prac z innych zbiorów. Musicie wiedzieć, że takie działanie przeczy głównemu celowi tego konkursu. A tym celem jest szerokie promowanie prac użytkowników, a właściwie... także ich poznawanie.
A więc zachęcam do częstego, aktywnego przeglądania galerii użytkowników. Bądźcie otwarci na nową twórczość i szukajcie ciekawych kandydatur na Galerię Miesiąca Mrugnięcie
Zapisane

INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 06.01.2008, 23:27:53 »

A dziwisz się, że większośc wolałaby wypromowac samego siebie? To zwyczajne dążenie do dominacji w stadzie. Z pretensjami do Matki Natury. Język
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
ƥevel
√ ι ק

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: Pevel@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 592
Galeria Użytkownika


Filozof śniadaniowy


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 07.01.2008, 15:11:05 »

A dziwisz się, że większośc wolałaby wypromowac samego siebie? To zwyczajne dążenie do dominacji w stadzie. Z pretensjami do Matki Natury. Język
Tak, dziwię się i uważam (nie tylko ja), że takie zachowanie jest nie na miejscu. Tobie się coś pomyliło chyba, to jest PFUG a nie jakieś stadko Język
Zapisane

INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 07.01.2008, 15:54:07 »

A dziwisz się, że większośc wolałaby wypromowac samego siebie? To zwyczajne dążenie do dominacji w stadzie. Z pretensjami do Matki Natury. Język
Tak, dziwię się i uważam (nie tylko ja), że takie zachowanie jest nie na miejscu. Tobie się coś pomyliło chyba, to jest PFUG a nie jakieś stadko Język

Mnie się pomyliło? Co?  Jak ja jeszcze nigdy nie wystawiłem własnej galerii. Co?
A to co mówię to prawda w czystej postaci.
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
snufkin
Gość
« Odpowiedz #4 : 07.01.2008, 16:06:28 »

A dziwisz się, że większośc wolałaby wypromowac samego siebie? To zwyczajne dążenie do dominacji w stadzie. Z pretensjami do Matki Natury. Język

No to czekamy na wypowiedź samca lub samicy alfa (dominującego). Język

A tak na poważnie, jakoś nie mogę się odnaleźć w tych galeriach. Po przejrzeniu tego zagadnienia tak pobieżnie, wnioskuję, że można się poruszać po galerii dopiero po wejściu na czyjś profil? dobra już znalazłem...

Hmm, co to ja miałem... no tak. Ludzie podają swoje galerie, bo - jak to już ktoś zauważył - nie chce im się oglądać galerii innych osób. Przyznaję, że i ja tak miałem (patrz wyżej), ale oczywiście postaram się to zmienić.

Podejrzewam, że po wprowadzeniu zakazu zgłaszania własnych galerii, zainteresowanie konkursem, czy bardziej zgłaszaniem swoich propozycji, mocno by spadło.
Zapisane
Ravicious
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 792
Galeria Użytkownika


Yep, that's right


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 07.01.2008, 17:43:18 »

Jeśli ktoś uważa, że jego prace stoją na jakimś poziomie, to sam zgłosi swoją kandydaturę. Chyba, że się boi/wstydzi, nie chce się chwalić. Jego strata. No ale jeśli galeria stoi na b. dobrym poziomie, a autorowi jakoś nie bardzo chce się zgłaszać swoich dzieł, to dobrym uczynkiem byłoby właśnie zgłoszenie jego galerii.
Zapisane

ƥevel
√ ι ק

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: Pevel@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 592
Galeria Użytkownika


Filozof śniadaniowy


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 07.01.2008, 18:34:58 »

Jeśli ktoś uważa, że jego prace stoją na jakimś poziomie, to sam zgłosi swoją kandydaturę. Chyba, że się boi/wstydzi, nie chce się chwalić. Jego strata. No ale jeśli galeria stoi na b. dobrym poziomie, a autorowi jakoś nie bardzo chce się zgłaszać swoich dzieł, to dobrym uczynkiem byłoby właśnie zgłoszenie jego galerii.

Jeśli galeria stoi na b. dobrym poziomie to na pewno ktoś zgłosi ją, jeśli nie - to chyba nie jest na b. dobrym poziomie. Zresztą my wcale nie zakazujemy zgłaszania własnych galerii, tylko zwracamy uwagę i zachęcamy do zgłaszania innych także Język
Zapisane

Pawel1995k
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 689
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 07.01.2008, 21:23:43 »

Jestem za tym aby użytkownicy nie dawali swoich galerii! Przecież celem tego konkursu, jest właśnie wypromowanie użytkownika. My mamy spojrzeć, dotknąć galerię inne użytkownika. Jak nasza galeria jest dobra, to ktoś ją zgłosi.
Zapisane
INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 07.01.2008, 22:05:48 »

Może powinno byc tak jak z głosowaniem. Nie na samego siebie.
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
Pawel1995k
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 689
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 07.01.2008, 22:54:51 »

Może powinno byc tak jak z głosowaniem. Nie na samego siebie.

No właśnie to pisałem w uwagach do regulaminu. Powinno się postawić nowy punkt. Coraz więcej użytkowników daje do propozycji tylko swoją galerię!! Przecież w taki sposób nie poznajemy prac innych ludzi!
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootSprawy techniczneWątek: Drobne nieprawidłowości w Galerii Miesiąca
Skocz do: