Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Gdzie zrobią mi dobry nadruk na koszulce?
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Gdzie zrobią mi dobry nadruk na koszulce?  (Przeczytany 4440 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Łosiu
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
JID: artair@linux.pl
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 9
Galeria Użytkownika


Smile :)


Zobacz profil
« : 26.09.2010, 16:36:49 »

Witam Was ponownie!
Bardzo mi pomogliście w rozwiązaniu mojego poprzedniego problemu, więc mam szczerą nadzieję, że i z tym problemem mi pomożecie  Mrugnięcie
Otóż tym razem potrzebuję koszulki z własnym nadrukiem - grafikę projektuję całkowicie od podstaw, koszulka potrzebna mi zwykła, ale mam kilka warunków:
- grafika jest dość duża (chodzi o to, bym nie miał małego obrazka na klacie, tylko tak, jak sobie zaprojektuję)
- nadruk wielokolorowy - grafika będzie miała kilka kolorów, ok 5 - 6, ale w ostateczności mam też wersję 2 - 3 kolorową.
- koszulka powinna być dobrej jakości, najlepiej z dość grubego materiału - by nie wyglądało to to jak tanie prześcieradło z rysunkiem  Chichot
- no i koszulka nie będzie biała, więc fajnie by było, gdyby można było wybrać inny kolor.

To są w zasadzie najważniejsze rzeczy, które mnie interesują. Dodam jeszcze, że tym razem interesuje mnie wykonanie 1 - 2 sztuk, ew. później będę potrzebował dorobienia kilku sztuk, ale wciąż będą to małe ilości.

Pomożecie?  <aniolek>
Zapisane
Typhon
Opiekun tutoriali

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 874
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 26.09.2010, 17:40:05 »

Google się kłaniają. Ogólnie, do nie znajdziesz takiej firmy, która by to robiła. Ewentualnie możesz iść do drukarni, aby wydrukowali Ci Twoje grafiki na specjalnym papierze-prasowance, a następnie przyprasujesz sobie to coś do koszulki.
Zapisane

Łosiu
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
JID: artair@linux.pl
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 9
Galeria Użytkownika


Smile :)


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 26.09.2010, 17:46:11 »

Google się ukłoniło, niestety dolną częścią pleców w moim kierunku. W google szukałem, ale nie znalazłem - co dość logiczne skoro mówisz, że nie ma takiej firmy.
Z tym, że miałem kiedyś z 2 - 3 kontakty do takich firm, ale straciłem je, poza tym jest wiele ofert z własnymi grafikami, ale albo 1 - 2 kolory, albo z małą grafiką lub inne cuda wianki Uśmiech
Więc może jest ktoś, kto już coś takiego zamawiał albo ma namiary? Wiem, że ktoś na forum zamawiał nawet coś takiego, ale niestety nie znalazłem już tego posta w którym to czytałem.
Zapisane
Danyeru
Korektor

Reputacja: 24 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 673
Galeria Użytkownika


Honorowy Dawca Krwi


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 26.09.2010, 17:58:51 »

Zapytaj Bizzara, bo wydaje mi się (podkreślam, że tylko mi się wydaje, bo stary jestem i pamięć nie ta), że uderzał coś w ten deseń.
Zapisane

I zapłoną piekielnym ogniem Wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatność na buffer overflowy ogromna.
I zaprzestaną działania Wasze routery, a Wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.


Cytat: Terrqge
to przez INSEKT'a Danyeru jest taki straszny
Bizzar
Emeryt

Reputacja: 16 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 160
Galeria Użytkownika


Lazy Sod


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 26.09.2010, 18:12:50 »

Owszem, mam sprawdzonego producenta, ale to od większej ilości sztuk.
Zapisane
Rodez
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 209
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 27.09.2010, 20:02:37 »

Większej ilości sztuk, to znaczy od jakiej liczby? I jaka jest cena takiego nadruku na cały przód kolorowej koszulki? Ciekawi mnie to, tylko pasowało by jakiś porządny nadruk, a nie żeby odłaził po pierwszym praniu, coś trwałego co by się nie niszczyło Uśmiech
Zapisane

Łosiu
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
JID: artair@linux.pl
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 9
Galeria Użytkownika


Smile :)


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 27.09.2010, 20:07:26 »

Jeżeli nadruk byłby dobry i cena nie za duża, to i większą ilość bym mógł sobie zrobić (resztę sprzedam znajomym, chętni są Mrugnięcie )
Więc jeśli można by było prosić... ? No i informacja od ilu sztuk opłaca się w ogóle odzywać też by była przydatna Uśmiech
Zapisane
EN
√ ι ק

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 154
Galeria Użytkownika


800mm f/8 iso400 t125


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 27.09.2010, 20:39:50 »

idz do studia reklamy lepszego flocka i flexa powinni bez problemu zrobic z sitem tylko gorzej.
Zapisane

Dorwać mnie można na:
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Gdzie zrobią mi dobry nadruk na koszulce?
Skocz do: