Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Strona www prosta do wykonania pomoc  (Przeczytany 3698 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
radiator
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 2
Galeria Użytkownika

radiator


Zobacz profil
« : 16.11.2008, 10:49:28 »

Witam
Chcialbym wykonać stronę prawie identyczną jak gimpuj.info. Interesuje mnie wlasnie takie proste a zarazem przejrzyste menu no i układ strony poniżej składający sie z 2 'kwadratów' tz. jedno miejsce na info i ma to zawirać sie na 2/3 strony (poniżej mneu) i po lewje kolejny 'kwadrat' 1/3 strony z jakimis komenatzrzami. Dodam ze nawet ton kolorów gimpuj.info mi odpowiada. Czy macie jakiegoś tutaka jak to zrobić w gimpie. Znajomi polecają tylko PSa jednak szkoda mi instalować pirata. Chciałbym uzyskać pomocy jak po zrobieniu takiego layouta co z nim zrobić czy wrzucac go do nvu? jeżeli tak to jak sięza to zabrać
dzięki za okazaną  pomoc
Zapisane
Piotreek
Gość
« Odpowiedz #1 : 16.11.2008, 14:13:21 »

Jest na forum tutorial na tworzenie laya. Postaraj się na podstawie jego, a kolory wyciągnij z tła forum.
Zapisane
ba®thez
√ ι ק

Reputacja: 12 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: barthez(na)gimpuj.info
Licencja: Copyright
Wiadomości: 366
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 16.11.2008, 14:15:19 »

gimpuj.info jest oparte na darmowym skrypcie smf. Skrypcie do obsługi forum. Wygląd strony zależy tylko i wyłącznie od schematów wyglądu (ang. themes). Jeśli potrzebujesz zwykłej strony, to poczytaj, a raczej przeczytaj kurshtml.boo.pl. Tam się dowiesz co i jak.
Zapisane

Serdecznie zapraszam do mojej galerii

Nie udzielam pomocy poza forum i kanałem IRC
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjeDyskusjeWebmastering & WebdesignJęzyki InternetuWątek: Strona www prosta do wykonania pomoc
Skocz do: