Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootSprawy techniczneWątek: Czerwony banner w dziale handel/zlecę/kupię
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Czerwony banner w dziale handel/zlecę/kupię  (Przeczytany 3715 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Maślana
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 17
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 05.05.2015, 10:17:19 »

Witam. Z moich obserwacji wynika, że dużo osób zakłada tutaj konto by znaleźć  grafika do wykonania pojedynczych prac. Jako, że osoby te regularnie nie odwiedzają forum i nie zostawiają swojego maila w ofercie, fajnie by było gdyby w działach tych pojawił się czerwony banner (taki który zwraca na siebie uwagę) który w sposób grzeczny przypomniał, że pozostawienie adresu email czy informacji o innym sposobie komunikacji niż to forum. Zwiększyło by to prawdopodobieństwo, że oferta zostanie przyjęta a tym samym wszyscy będą zadowoleni. Pozdrawiam i proszę o przyjęcie mojej propozycji.
Zapisane

Hasia
Moderator globalny

Reputacja: 39 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.10
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 495
Galeria Użytkownika


Czasami nie jestem sobą


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 05.05.2015, 15:09:35 »

Jeżeli ktoś zakłada konto tylko po to aby znaleźć grafika do wykonania pojedynczej pracy to raczej nie oczekuje, że w nieskończoność będzie otrzymywać e-maile z propozycją współpracy. Prawdopodobnie będzie zaglądał na forum do czasu aktualności zlecenia. To w interesie osoby zlecającej wykonanie grafiki jest pozostawienie informacji umożliwiającej kontakt. Nie widzę potrzeby aby przypominać o pozostawieniu adresu e-mail. Jeżeli ktoś chce aby jego adres był publiczny to go poda w treści zlecenia, albo nie ukryje w profilu. Jeśli komuś zależy to może, też ustawić sobie powiadomienie na email o otrzymaniu prywatnej wiadomości.

Ja nie widzę potrzeby takiego baneru, ale niech wypowiedzą się też inni.
Zapisane

Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 432
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 05.05.2015, 15:48:10 »

Zgadzam się z Hasią. To powinno im zależeć. Ja Ci już pisałem pod jakimś wątkiem, że teoretycznie użytkownik dostaje powiadomienia na swoje konto emial (o ile sobie tego życzy).

Rozważałbym jednak dodanie wiadomości od moderatorów, że jeśli im bardzo zależy, to powinni zostawiać dane kontaktowe. Ale... ile tych próśb zostaje spełniona?
Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 400
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 05.05.2015, 22:54:01 »

Płatnych zleceń jest niewiele i na ogół te osoby podają jakiś dodatkowy kontakt, a poza tym jak napisała Hasia, są to przeważnie zlecenia jednorazowe i ograniczone czasowo, więc również nie widzę potrzeby wstawiania takiego bannera.
Jeśli zależy Ci na zleceniach, to załóż temat w dziale: Sprzedam / Wykonam i napisz, jakiego rodzaju grafiki wykonujesz, ew. podaj odnośnik do swojego portfolio.
« Ostatnia zmiana: 06.05.2015, 01:17:39 wysłane przez be@ » Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootSprawy techniczneWątek: Czerwony banner w dziale handel/zlecę/kupię
Skocz do: