Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneBazarZlecę / KupięWątek: [Zlece] Wykonania grafiki do dziennika treningowego
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: [Zlece] Wykonania grafiki do dziennika treningowego  (Przeczytany 1485 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
535NCjA
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 1
Galeria Użytkownika

535NCjA


Zobacz profil
« : 02.01.2015, 13:55:18 »

Potrzebuje, wysokiej jakości grafiki do wydrukowania na papierze A4, 5-7stron. Podaje przykłady znalezione w sieci lub "szkice/zarys wizji" wykonane prze zemnie i wysłane w formie skanu, ale prosze też o w miarę twórcze podejścia do tematu.

Między innymi takie coś:
http://1drv.ms/13J2B75 (wersja z manekinem dla kobiety i mężczyzny, czytelny tekst)
- Ładną tabelkę na 30dni do wpisywania wagi, + tabelka na notatki
- Ładną okładkę
- Tabelkę i obrazki z 3 ćwiczeniami tzw Przed i PO (wyciskanie płaskie, przysiad z sztanga i podciąganie;podam zarys mojego wyobrażenia)
- tabelkę z możliwością wpisania 7 ćwiczeń, 3 dni treningowe (podam zarys mojego wyobrażenia)
- 3 strony ozdobione w warzywa i owoce z pustym miejscem na środku, dla wpisania tam posiłków
-


Nie jestem grafikiem, dlatego też aby bardziej sie "dogadać" będe robił zarys na papierze i tak dojdziemy do jakiejś wizji. Resztę dogadamy via FB,Mail, Skype lyb telefonicznie.


OFERT ORAZ CENĘ PROSZĘ WPISYWAĆ W TYM TEMACIE
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneBazarZlecę / KupięWątek: [Zlece] Wykonania grafiki do dziennika treningowego
Skocz do: