Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aDodatkiSzukamWątek: Poszukuję grafiki, graffiti, sreet art (?)
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Poszukuję grafiki, graffiti, sreet art (?)  (Przeczytany 1159 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
bartekx
Gość
« : 15.07.2013, 00:57:15 »

Nie wiem czy w dobrym dziale umieściłem mój temat Język. Widziałem kiedyś i zapamiętałem pewien obrazek. Poszukuję go w necie żeby się wzorować na tamtym stylu przy nowym projekcie ale już od 3 dni nie mogę znaleźć. Może któryś z użytkowników forum będzie wiedział ocb. Opis: zielony potworek (?) człekokształtny (nie wiem czy na pewno zielony ale chyba obraz był w zielonych odcieniach), trzyma chyba yo-yo, wyróżnia się chuda szyja i anorektyczna budowa ciała, duża głowa, chyba usta w kształcie dziubka, duża ręka z długimi palcami (jak u e.t.) trzymająca chyba jojo (albo jakiś zwisający sznurek zawieszony na palcu). Prawdopodobnie jest to albo street art, albo część graffiti, albo grafika w stylu "cropp town" (nawet możliwe że był to nadruk na koszulce z croppa). Gdzie mogłem widzieć ten obrazek: albo nadruk na koszulce croppa, albo mural w warszawie, albo strona internetowa zagranicznych artystów, albo gazeta w stylu "computer arts". Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi.
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aDodatkiSzukamWątek: Poszukuję grafiki, graffiti, sreet art (?)
Skocz do: