Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: UFO, Parapsychologia, duchy i inne, nie wyjaśnione zjawiska
Strony: [1] 2 3 ... 21
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: UFO, Parapsychologia, duchy i inne, nie wyjaśnione zjawiska  (Przeczytany 82625 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Bizzar
Emeryt

Reputacja: 16 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 160
Galeria Użytkownika


Lazy Sod


Zobacz profil
« : 17.07.2007, 16:00:18 »

Właśnie. Czy wierzycie w rzeczy wymienione w temacie? Ja staram się w to nie wierzyć, ale ostatnio na internecie
pokazuję się tyle rzeczy związanych z tym wszystkim, że nie sposób oprzeć się pokusie rozwinięcia naszej wiedzy
np. na temat Parapsychologii.
Swoją drogą duchy  to też ciekawe istoty (o ile można je nazwać istotami).
A co wy o tym sądzicie? Interesujecie się tym? Proszę pisać w tym temacie wasze opinie, i ciekawostki na te co najmniej dziwne rzeczy Mrugnięcie .




Zapisane
Skinner
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 379
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 17.07.2007, 16:07:23 »

Szczerze w to nie wierze .. jednak widzialem dom w ktorym straszyl :/ i jakos mam mieszane uczucia. Jednak nigdy mnie to nie podziagalo i interesowalo
Zapisane

Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 432
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 17.07.2007, 16:16:55 »

Albo zjawisko "dzieci Neo" - to jest dopiero tajemnica.

Na serio: Musiałbyś wskazać konkretne przypadki, jest wiele spraw które krążą po świecie jak przykłady emanacji jakiś tam sił parapsychicznych, choć od dawna zostały one albo wyjaśnione, albo udowodniono oszustwo.
Zapisane
Phoenix
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: pho3nix@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 856
Galeria Użytkownika


twoja stara gra w guitar hero kierownicą


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 17.07.2007, 16:24:07 »

Ja wieże w Chupakabre! ;]

edit:
« Ostatnia zmiana: 17.07.2007, 16:46:55 wysłane przez Phoenix » Zapisane



Shah
Emeryt

Reputacja: 18 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
JID: shah@jabber.aster.pl
Wiadomości: 498
Galeria Użytkownika


Użytkownik zbanowany


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 17.07.2007, 16:39:48 »

Ufo? może nie konkretnie ufo czy inne latające talerze, ale myślę, że gdzieś we wszechświecie istnieje jakaś inna cywilizacja?

Duchy - tutaj mam mieszane uczucia. znam jedna autentyczną historię, która mnie w pewnym stopniu przekonała. mówię tutaj nie o duchu jakimś straszydle, jak to sobie wyobrażamy, ale o kimś kogo nie ma, a parę osób tą osobę widziało.
Zapisane

Bizzar
Emeryt

Reputacja: 16 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 160
Galeria Użytkownika


Lazy Sod


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 17.07.2007, 17:02:22 »

Dokładnie. Na istnienie duchów, jest cała masa filmów, zdjęć (www.sekundy.pl) i innych takich. Ale większość osób w to nie wierzy (nie mówię że ja w to wierze) . Po części chyba każdy, chwilę się nad tym zastanawiał.
Zapisane
noss
Użytkownik

Reputacja: 41 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 384
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 17.07.2007, 22:08:40 »

Powiem tak. Nie mam powodów nie wierzy w niektóre zjawiska, bo nie znalazłem ani jednego dobrego dowodu, na nieistnienie duchów czy kosmitów.
Mam natomiast kilkanaście powodów które dają do myślenia, a nawet zmuszają do zaprzestania myślenia, bo rzeczy niezrozumiałych i tak się nie zrozumie, a można dostać po drodze świra.

Przyznam się, że też sam widziałem bardzo dziwne światełko z trzy lata temu jak jechałem sobie do pracy autobusem. Przelatywało z 500 metrów ode mnie na wysokości lasu i nie miałem żadnych halunów.

Jeśli ktoś wie co to jest automatyczne pisanie, to moja ciotka coś takiego miała, potem wylądowała u czubów. Miałem wtedy jakieś z 10 lat.

Przestanę wierzyć w istnienie rzeczy nadprzyrodzonych, jak ktoś mi udowodni, że one nie istnieją. Jest to niewykonalne.
Jak to mawiał mój katecheta od religii, zwalczając coś z góry zakładasz, że to istnieje, bo można zwalcza jedynie coś co istnieje.

Edit: Jak byłem w wojsku poznałem gościa który wychodził z siebie. Duch czy tam dusza jego była tam gdzie pomyślał. 100% autentyk, sprawdzony przeze mnie osobiście, gość wiedział rzeczy o miejscach w których nie był w danej chwili snu. Jestem w stanie dac sobie obciąć łeb, że to jest prawda.
« Ostatnia zmiana: 17.07.2007, 22:53:56 wysłane przez noss » Zapisane

The Clown
Gość
« Odpowiedz #7 : 17.07.2007, 22:14:52 »

UFO, to latające talerze, czyli bla, bla! To jak zupka knor przed nosem, nie zasmakujesz nie uwierzyć. Ale przestrzegam was bo.... hmmm... Kosmici istnieją i ... na pewno grają już na Playstation 200 !
Zapisane
Bizzar
Emeryt

Reputacja: 16 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 160
Galeria Użytkownika


Lazy Sod


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 18.07.2007, 12:09:26 »

Jak byłem w wojsku poznałem gościa który wychodził z siebie. Duch czy tam dusza jego była tam gdzie pomyślał. 100% autentyk, sprawdzony przeze mnie osobiście, gość wiedział rzeczy o miejscach w których nie był w danej chwili snu. Jestem w stanie dac sobie obciąć łeb, że to jest prawda.

Podróże astralne (www.astral-life.pl) . Swego czasu widziałem poradnik do takiego wychodzenia z duszy na allegro.
Sam nie wiem, nie znam nikogo który by przebył taką podróż. Ale jak noss mówi to napewno tak jest Język
Zapisane
Skinner
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 379
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 18.07.2007, 12:28:19 »

..poradnik na allegro.. heh zaraz bedzie jak sie teleportowac
Zapisane

Phoenix
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: pho3nix@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 856
Galeria Użytkownika


twoja stara gra w guitar hero kierownicą


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 18.07.2007, 13:34:40 »

A teraz historia z życia wzięta. Kiedyś, chyba gdy miałem 12 lat, pojechałem na kolonie. Pewnej nocy bawiliśmy się w zabawę zwaną "świetliki". Jej zasady: Parę osób (świetlików) ustawia się w lesie z latarkami. Mają oni za zadanie świecić latarkami cały czas. Inne osoby parami lub nie, mają za zadanie przejść od świetlika do świetlika aż dotrą do ostatniego, wtedy startuje następna para. Niestety ja nie miałem pary. W lesie było 5 świetlików ja świateł latarek widziałem ze 20. Lecz nie to było najgorsze. W końcu zorientowałem się że ktoś lub coś jeszcze jest (biega) w lesie oprócz świetlików, mnie i osób które siedziały z ostatnim świetlikiem. W pewnym momencie prawie się nie posikałem ze strachu gdy koło mnie przebiegła jakaś osoba z wyciągniętymi rękoma do przodu. Nie zauważyłem jej twarzy gdyż w lesie było bardzo ciemno. Potem wszystkie "dodatkowe" światła znikły i jakoś udało mi się dobiec do ostatniego świetlika.

Nigdy nie dowiedziałem się co przebiegło wtedy koło mnie, i chyba tak pozostanie.       
Zapisane



Skinner
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 379
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 18.07.2007, 14:09:56 »

No raczej sie nie dowiesz chyba ze przybiegnie do Ciebie.

No to u nas jak jezdze do szkoly jezycznej to stoi dom taki wyrabany no zamke , willa poprostu przepiekny .. i kiedys sie zapytalem taty dlaczego nikt tam nie mieszka. Okazalo sie ze w domu kilka lat temu bylo malrzenstwo ktorym zmarlo w tym domu dziecko, oni dom sprzedali sie wyprowadzili z Cz-wy. Ci ludzie ktorzy kupil ten dom za nie mniej niz ok 350 tys. jak nie wiecej i to o wiele.. co nocy w tym pokoju co to dziecko zmarlo slychac placz dziecka. Nie wytrzymali psychicznie i sie wyporwadzili. Szukali egzortystow, ale niestety z miernym skutkiem.Noi co im pozostalo jak sprzedanie domu .. Jesli ktos nie wierzy to kto by sprzedawal dom za ktory moze wyciagnac ponad 500 tys. a sprzedaje w posredniku za 50 tys. i jeszcze cena do uzgodnienia. Nikt tego domu nie chce kupic od roku nawet za takie pieniadze.

Ja mianowicie nie mialem zadnych przygod nadprzyrodzony .. ale moj pradziadek tak , ale to kiedyindziej Język
Zapisane

McAxl
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.2
Wiadomości: 23
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 18.07.2007, 14:22:36 »

Ja zawsze traktowałam parapsychologię i niewyjaśnione zjawiska jak najbardziej poważnie, być może za sprawą wydarzeń paranormalnych, mniejszych bądź większych, które towarzyszyły mojej rodzinie, a także te mające miejsce w moich okolicach.
Na przykład, niedaleko mojego miejsca zamieszkania jest przy ulicy "góra duchów", czy jakoś podobnie przez ludzi nazywana skarpa. Gminna wieść niesie, że tam straszy. Ja tam jeszcze żadnego ducha nie widziałam, co nie zmienia faktu, że przynajmniej dwa-trzy razy na rok słyszy się o wypadkach samochodowych ze skutkiem śmiertelnym w tamtym miejscu.
Jeżeli bardziej się rozkręcimy z tym tematem, to opowiem trochę więcej. Muszę też poszperać w pamięci, dawno nikomu nic nie opowiadałam.
Polecam również pewnien film na You Tube: www.youtube.com/watch?v=deoJUBW9CI8
Podobno w internecie krążą jeszcze lepsze filmy, ale ja ich nie znam. Jakby ktoś coś miał, to niech rzuci linkiem Mrugnięcie
Zapisane

ƥevel
√ ι ק

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: Pevel@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 592
Galeria Użytkownika


Filozof śniadaniowy


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 18.07.2007, 14:38:18 »

Ja w nic z tych rzeczy nie wierzę, bo nic nie widziałem. Prawdopodobnie wielu z Was uzna to za głupotę, ale wierzę w naukę, a ta jak na razie żadnego paranormalnego zjawiska nie potwierdziła. Byćmoże ludzie jeszcze bardzo mało wiedzą, ale osobiście ta opcja mnie przeraża i innych chyba też. Niczego nie możemy być pewni 8)
Zapisane

Strony: [1] 2 3 ... 21
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: UFO, Parapsychologia, duchy i inne, nie wyjaśnione zjawiska
Skocz do: