Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Teoria Wielkiego Podrywu (The Big Bang Theory)
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Teoria Wielkiego Podrywu (The Big Bang Theory)  (Przeczytany 1269 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Skwarek
√ ι ק

Reputacja: 14 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: skwara96@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 755
Galeria Użytkownika


Hello... it's me.


Zobacz profil
« : 10.06.2012, 19:19:57 »

Teoria Wielkiego Podrywu



Serial o czterech nerdach i uroczej blondynce, która podoba się trzem nerdom z bandy. Ogólnie świetny serial z dużą ilością nawiązań świata IT, książek i kina. Każdy odcinek jest o czymś innym, niby łączą się w całość, lecz ogólna fabuła ujawnia się zazwyczaj na początku i końcu sezonów. W Polsce leciał kiedyś chyba na TVN siedem, a obecnie 4 i 5 sezon leci na Comedy Central.

Ja aktualnie jestem na początku 2 sezonu, a wcześniej na CC widziałem chyba cały 4 sezon + kilka odcinków 5 sezonu. Jak na razie serial trzyma ciągle ten sam poziom humoru. Jest śmiesznie, ale można też czasami dowiedzieć się czegoś nowego Duży uśmiech.

A wy jak, oglądacie ten zacny serial? Lubicie go, a może was denerwuje? Wypowiadajcie się Duży uśmiech


Na deser jeszcze IMHO ciekawa czołówka. Mrugnięcie

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=lhTSfOZUNLo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=lhTSfOZUNLo</a>
Zapisane

DAJ MI LAMĘ :]
GIMP

"Dude, suckin' at something is the first step towards being sorta good at something."
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 432
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 10.06.2012, 19:22:25 »

Ja go oglądałem, lubiłem. Nie pamiętam do którego sezonu oglądałem.
Zapisane
Sick49
Użytkownik

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 56
Galeria Użytkownika


po prostu szary użytkownik


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 12.06.2012, 00:57:37 »

Czekam z niecierpliwością na nowy sezon.
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Teoria Wielkiego Podrywu (The Big Bang Theory)
Skocz do: