Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Pierwsza praca  (Przeczytany 4102 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
BartQowo
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 11
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 07.04.2012, 18:17:36 »

Moja pierwsza praca w Gimpie ! <3
Zapisane
ShadowMasti
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 50
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 07.04.2012, 19:55:23 »

Możesz mi napisać krótką bajkę/opowiadanie? Ale taką naprawdę krótką, kilka zdań max.
To ma głębszy sens; uwierz ;x
Zapisane

BartQowo
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 11
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 07.04.2012, 20:06:58 »

o co ci chodzi ??
Zapisane
ShadowMasti
Użytkownik

Reputacja: 5 Offline Offline

GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 50
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 07.04.2012, 20:21:43 »

Taki indywidualny tok nauczania, ale jak nie chcesz, to nie.
Btw. jest mi strasznie smutno, bo naoglądałem się znowu o apokalipsie i bezsensie życia, więc weź sobie te porady do serca, bo i tak kiedyś umrzemy, albo ktoś nas wykorzysta, ech...

To pewnie kwestia indywidualnego podejścia, ale tapeta to generalnie pomysł i prostota - jak dla mnie. Najważniejsze są stonowane kolory, pomysł na "akcję" jak i generalnie jakiś fajny pomysł dla samego pomysłu (myśl roku, wtf)... no po prostu takie coś, co jest, prezentuje się, i jest tapetą co najważniejsze. Nie może męczyć oka, czy zabierać zbyt wiele uwagi, ma po prostu być tłem.
Co prawda kto co lubi, ale nawet jeśli tym sposobem umniejszam pasjonatom tapet, to ja to tak widzę.

To tyle w temacie filozofii, przejdźmy do warsztatu.
Braki są. Są wszędzie.
I ja tutaj nawet z Tobą nie mam za bardzo o czym rozmawiać, bo o niczym innym jak o pomyśle i wyobraźni (patrz moja prośba) na tym etapie rozkminiać nie możemy, a widzę, że w tej pracy to nawet tego zabrakło.
Normalnie nie ganiam do tutków, or smth., ale tym razem po prostu muszę, bo nie chciałeś mi uwierzyć!

Kuknij sobie na takie tematy jak:
  -Kompozycja.
  -Wtapianie.
  -Budowa głębi.
+
  -Poprzeglądaj prace innych i te wszystkie tutoriale z co ciekawszymi technikami (aka ogarnij po prostu co Cię interesuje, bo nie każdego przecież jara to samo), i je jakoś przyswój, albo przynajmniej obadaj poziom, do jakiego chcesz dążyć, bo to najważniejsze. Wiesz - punkt odniesienia, inspiracje, etc.
  -Olej c4d i fraktale na tym etapie pracy, i na litość boską - nie dodawaj napisów. Nie, dopóki nie nabierzesz dystansu, albo to wszystko po prostu Ci się nie przeje, bo na początku zawsze jest tak, że jest wielki szok czcionkowy, a to jest identyko jak z każdym innym szokiem - źle się kończy...

A teraz haruj sam, niewierzący...
<ramionka>
Zapisane

BartQowo
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 11
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 07.04.2012, 20:41:18 »

Taki indywidualny tok nauczania, ale jak nie chcesz, to nie.
Btw. jest mi strasznie smutno, bo naoglądałem się znowu o apokalipsie i bezsensie życia, więc weź sobie te porady do serca, bo i tak kiedyś umrzemy, albo ktoś nas wykorzysta, ech...

To pewnie kwestia indywidualnego podejścia, ale tapeta to generalnie pomysł i prostota - jak dla mnie. Najważniejsze są stonowane kolory, pomysł na "akcję" jak i generalnie jakiś fajny pomysł dla samego pomysłu (myśl roku, wtf)... no po prostu takie coś, co jest, prezentuje się, i jest tapetą co najważniejsze. Nie może męczyć oka, czy zabierać zbyt wiele uwagi, ma po prostu być tłem.
Co prawda kto co lubi, ale nawet jeśli tym sposobem umniejszam pasjonatom tapet, to ja to tak widzę.

To tyle w temacie filozofii, przejdźmy do warsztatu.
Braki są. Są wszędzie.
I ja tutaj nawet z Tobą nie mam za bardzo o czym rozmawiać, bo o niczym innym jak o pomyśle i wyobraźni (patrz moja prośba) na tym etapie rozkminiać nie możemy, a widzę, że w tej pracy to nawet tego zabrakło.
Normalnie nie ganiam do tutków, or smth., ale tym razem po prostu muszę, bo nie chciałeś mi uwierzyć!

Kuknij sobie na takie tematy jak:
  -Kompozycja.
  -Wtapianie.
  -Budowa głębi.
+
  -Poprzeglądaj prace innych i te wszystkie tutoriale z co ciekawszymi technikami (aka ogarnij po prostu co Cię interesuje, bo nie każdego przecież jara to samo), i je jakoś przyswój, albo przynajmniej obadaj poziom, do jakiego chcesz dążyć, bo to najważniejsze. Wiesz - punkt odniesienia, inspiracje, etc.
  -Olej c4d i fraktale na tym etapie pracy, i na litość boską - nie dodawaj napisów. Nie, dopóki nie nabierzesz dystansu, albo to wszystko po prostu Ci się nie przeje, bo na początku zawsze jest tak, że jest wielki szok czcionkowy, a to jest identyko jak z każdym innym szokiem - źle się kończy...

A teraz haruj sam, niewierzący...
<ramionka>
dziekuje za mila i szczera odpowiedz !!
Napewno popatrze na tutki !
Zapisane
BartQowo
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 11
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 11.04.2012, 14:53:17 »

Podoba mi się!
Trzymaj tak dalej;-)

Salute!
dziekuje !
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DTapety (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Pierwsza praca
Skocz do: