Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjeDyskusjeSprzęt dla grafików (Moderator: Hasia)Wątek: Tani tablet z dużym obszarem roboczym
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Tani tablet z dużym obszarem roboczym  (Przeczytany 5383 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
davlasq
Opiekun tutoriali

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 119
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 29.08.2011, 20:54:20 »

Cześć,
Od dawna rysuję na papierze, wychodzi mi powiedzmy w miarę dobrze i chciałbym spróbować sił w digital paintingu, szukam więc tabletu. Bardzo ważna jest dla mnie wielkość obszaru roboczego - powinna być jak największa. Jestem też ograniczony finansowo, nie jakoś konkretnie, bo jestem w stanie trochę dozbierać, ale mam też inne wydatki, więc chcę, żeby wyszło jak najtaniej. Z powodu ceny stawiam więc na Pentagramy. Zastanawiam się nad Pentagram O'pen Wide. Obszar roboczy w okolicy A4 i kupić go można za mniej niż 300zł, więc jak na razie jest fajnie. Co do jego pozostałej specyfikacji, to się nie znam, ale wydaje mi się, że jest całkiem niezła.
Co o nim sądzicie? Jaki inny mógłbym jeszcze kupić?
Zapisane

Projektujesz strony i chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób są one realizowane? Zapraszam na mojego bloga o webdevie i nie tylko!
Typhon
Opiekun tutoriali

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 874
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 29.08.2011, 21:11:16 »

Titan, też nei za drogi model, a A4 ma.
Zapisane

davlasq
Opiekun tutoriali

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 119
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 29.08.2011, 22:58:11 »

Ani na Allegro ani w żadnym sklepie znaleźć go nie mogę. Ale ten O'pen Wide mnie zainteresował, używał go ktoś?
Zapisane

Projektujesz strony i chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób są one realizowane? Zapraszam na mojego bloga o webdevie i nie tylko!
davlasq
Opiekun tutoriali

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 119
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 03.09.2011, 12:44:28 »

Sorry za post pod postem, ale nie chcę, żeby temat spadł gdzieś nisko.
Tutaj MediaMarkt'owe porównanie Titana i O'pen Wide. Proszę o poradę kogoś, kto się zna, po zastanawiam się nad tymi dwoma modelami. http://www.media-markt.pl/produkty/porownaj?id=58457,57851

EDIT: Chyba jednak zdecyduję się na O'pen Wide, bo Titana albo nigdzie nie ma, albo kosztuje ponad 400zł, a O'pen Wide można za 279zł kupić.
« Ostatnia zmiana: 03.09.2011, 13:06:12 wysłane przez dawidosddl » Zapisane

Projektujesz strony i chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób są one realizowane? Zapraszam na mojego bloga o webdevie i nie tylko!
Typhon
Opiekun tutoriali

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 874
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 03.09.2011, 21:30:35 »

Titana sa dwa modele, to jest ten "starszy" jakby. Jeżeli jednak O'pen Wide jest o tyle tańszy, a obszar roboczy ma niewiele mniejszy, bierz go.
Zapisane

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjeDyskusjeSprzęt dla grafików (Moderator: Hasia)Wątek: Tani tablet z dużym obszarem roboczym
Skocz do: