Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Kb9 - pełna amatorszczyzna :D
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Kb9 - pełna amatorszczyzna :D  (Przeczytany 3828 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kb9
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 4
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 06.10.2011, 22:41:22 »

Siemson , jestem tutaj nowy Chichot Za moje prace dzień w dzień dostaję krytykę , ale chcę poznać opinię "ekspertów" . Więc tak . Pracuje w gimpie . Robię do dwóch prac na tydzień . Zacząłem tworzyć hmm bo ja wiem ? Jakoś w czerwcu . Wtedy jeszcze na tutach , teraz staram się jechać z bani . Jeśli możnaby - opiszcie co nie tak z nimi Uśmiech Postaram się nad tym popracować Chichot









A teraz krótki opis . Praca nr1 - to dorwałem dzisiaj , jako , iż jestem fanem K44 , to naszła mnie chęć jakiejś pracy , na której znajdzie się AbraDab . Link do oryginału : http://iv.pl/images/52007369391233964520.jpeg

Praca nr2 - To z Gears of War Uśmiech Wiadomo - jakieś teksturki + Clipping . Oryginał : http://iv.pl/images/73116072956061646816.jpg

Praca nr3 - Szukałem jakiegoś anioła czy coś Chichot Orginał : http://api.ning.com/files/KesjEfRH-O4Kpd-fBOu*6GKx3K2EhmT2ibXrowwtvfem6v-PjWAqEjxqPqAGFwgexqZ*akR8Bh-Ebjwsj-FfSLcj4a0h-phO/Minitokyo_Anime_Wallpapers_Angel_Sanctuary_3.jpg

Praca nr4 - To z jakiegoś badziewnego tutka , w sumie tylka zabawa ze światłem i koniec Chichot

Czekam na waszą krytykę Uśmiech
Zapisane

be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 400
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 06.10.2011, 22:54:28 »

Sygnatury to raczej nie moja bajka i rzadko zwracam na nie uwagę, ale spodobała mi się praca nr 1. Tylko może ew. przydałoby się coś w lewym górnym rogu dla przeciwwagi, chociaż ekspertem nie jestem.
« Ostatnia zmiana: 06.01.2012, 03:10:59 wysłane przez beata072 » Zapisane
Kb9
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 4
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 06.10.2011, 23:04:36 »

Sygnatury to raczej nie moja bajka i rzadko zwracam na nie uwagę, ale spodobała mi się praca nr 1. Tylko może ew. przydałoby się coś w lewym górnym rogu dla przeciwwagi, chociaż ekspertem nie jestem.

Tworzę drugą pracę , coś w podobie tej Uśmiech Wtedy wkleję tutaj Chichot
Zapisane

Chustka
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 9
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 16.10.2011, 00:12:15 »

1. Interesująca praca jakoś tło przyciąga i wgl Uśmiech
2. Ciut za duża ostrość, ale to nie znaczy że jest źle:)
3. Ta już całkowicie daje mi po oczach...
4. Praca nie wnosi zbyt wiele..i interesuje mnie biała lewa strona (może jakiś błąd) Duży uśmiech


Tyle ode mnie Uśmiech)) pozdrawiam
Zapisane

Nie spać!!!  Trzeba Gimpować!!!!
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Kb9 - pełna amatorszczyzna :D
Skocz do: