Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aTutorialePropozycje i prośby o tutorialeProśby o tutoriale (Moderator: davlasq)Wątek: [ROZ]Jak zrobić fajną sygnature z Fortten Realms.
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: [ROZ]Jak zrobić fajną sygnature z Fortten Realms.  (Przeczytany 6720 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Veller
Gość
« : 04.09.2010, 15:17:21 »

Tak jak w temacie. Znalazłem  tylko jednego rendera a i tak na gimpie pracuje od wczoraj Chichot Więc prosze o pomoc i dokładego tutoriala dla takiego zielonego jak ja.

A oto render ten http://www.renders-graphiques.fr/image/upload/normal/6800_render_rendersdrizzt.png
« Ostatnia zmiana: 04.09.2010, 16:16:21 wysłane przez Veller » Zapisane
davlasq
Moderator

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 119
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 04.09.2010, 15:19:39 »

http://www.gimpuj.info/index.php?action=tutorials&sa=view_cat&id=14
Zapisane

Projektujesz strony i chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób są one realizowane? Zapraszam na mojego bloga o webdevie i nie tylko!
Veller
Gość
« Odpowiedz #2 : 04.09.2010, 15:39:29 »

Wszysytko ok ale i tak nierozumiem wiekszości .....
Zapisane
davlasq
Moderator

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 119
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 04.09.2010, 15:43:57 »

To zacznij od FAQ i najpierw przerób najprostsze. Kiedy piszesz "poproszę dokładny tutorial na fajną sygnaturę" nie licz na to, że ktoś takowy tutorial napisze. Pościągaj XCFy i zobacz jak inni robią sygny. Jeśli podobają Ci się kogoś pracę, napisz do tego kogoś, może Ci pomoże.
Zapisane

Projektujesz strony i chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób są one realizowane? Zapraszam na mojego bloga o webdevie i nie tylko!
Typhon
Opiekun tutoriali

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 874
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 04.09.2010, 15:45:23 »

Jakby już ktoś Ci napisał "fajny tutorial" w skrócie i prywatnie, nic byś nie zrozumiał. FAQ, Regulamin, galerie i tutoriale.
Zapisane

Veller
Gość
« Odpowiedz #5 : 04.09.2010, 16:33:56 »

Ok thx już zaczynam robić sygnaturke Chichot Mam nadzieje że jakoś wyjdzie Język
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aTutorialePropozycje i prośby o tutorialeProśby o tutoriale (Moderator: davlasq)Wątek: [ROZ]Jak zrobić fajną sygnature z Fortten Realms.
Skocz do: