Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjeDyskusjeGIMPWątek: Chcę zacząć przygodę z gimpem -wersja 2.6
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Chcę zacząć przygodę z gimpem -wersja 2.6  (Przeczytany 2601 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
diGiel
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 2
Galeria Użytkownika

diGiel


Zobacz profil
« : 26.09.2010, 16:48:06 »

Witam, mam zamiar zacząć nauke z gimpem i mam prosbę o podanie jakiegoś dobrego poradnika od podstaw który wyjasnia co do czego służy itd. itp.

-Dodatkowo proszę napisać czy wersja 2.6 którą uzywam jest dobra -tzn. czy na goscia ktory zamierza zaczac przygode z tym edytorem graficznym czy ta wersja jest latwa i dobra?
-Czy potrzebne mi jakieś dodatki do gimpa typu pędzle itp ? bo slyszalem ze to w czyms pomaga itp.
-I Tak jak mówie ,proszę o jakiś dobry poradnik który tlumaczy gimpa od podstaw najlpiej ze screenami bo tak mi sie lepiej przyswaja wiedza


ODRAZU mówie ,że probowałem tutoriale ale powyzej łatwego poziomu jest mi trudno bo tam nie jest wytlumaczone dokladnie krok po kroku w co klikac Skwaszony////

DZIĘKUJE BARDZO
Zapisane
SmoFex
Gość
« Odpowiedz #1 : 26.09.2010, 17:04:18 »

Wersje się prawie niczym nie różnią, tzn. czy jesteś słaby czy dobry to nie ma znaczenia.
Jeżeli chcesz możesz pobrać pędzle, ściągnąć i zainstalować GAP-a.
Już sobie odpowiedziałeś, tutoriale masz to je rób.
Zapisane
diGiel
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 2
Galeria Użytkownika

diGiel


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 26.09.2010, 17:16:39 »

omg -.- nie takich odpowiedzi się spodziewałem pfff

może byś powiedział co dadzą mi te pędzle ? co to jest ten GAP ?
Nie ma zadnego poradnika od podstaw ? co ty mi koleś mówisz ,ze mam się uczyć od tutoriali jak już na srednim poziomie pisze zeby wejsc tam i tam jak ja nie wiem gdzie to znaleźć -.-. Jak masz byc taki pomocny to spadaj za przeproszeniem
Zapisane
davlasq
Opiekun tutoriali

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 119
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 26.09.2010, 17:20:09 »

Przeczytaj FAQ. Potem spróbuj najłatwiejszych tutoriali. Jeśli dalej ich nie będziesz rozumiał, to przeczytaj FAQ jeszcze raz, ale tym razem wszystkie punkty...
Zapisane

Projektujesz strony i chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób są one realizowane? Zapraszam na mojego bloga o webdevie i nie tylko!
JacobDonut
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 178
Galeria Użytkownika


Oh Yeah!


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 26.09.2010, 18:03:56 »

Wideotutorial - podstawy GIMP'a
Zapisane
Typhon
Opiekun tutoriali

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 874
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 26.09.2010, 18:55:23 »

diGel - Naucz się kultury, bo długo nie posiedzisz na forum. Gdybyś przynajmniej poszukał, znalazłbyś od razu wszystkie odpowiedzi. Na panelu masz FAQ i Tutoriale, w dwie minuty znajdziesz wszystko.
Zapisane

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjeDyskusjeGIMPWątek: Chcę zacząć przygodę z gimpem -wersja 2.6
Skocz do: