Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 [2] 3  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Football Sig  (Przeczytany 10111 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 18.07.2010, 15:16:20 »

No faktycznie bardzo podobna praca...I w dodatku bardzo ładnie komponują się kolory(ironia) Nie chcesz nie musisz korzystać.
Zapisane

SmoFex
Gość
« Odpowiedz #15 : 18.07.2010, 15:20:56 »

A Ty za wszelką cenę chcesz napisać ten tutorial nawet jeśli inni umieliby go lepiej i szybciej wytłumaczyć?
Zapisane
Simon1995
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 719
Galeria Użytkownika


Unstoppable


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 18.07.2010, 15:21:52 »

Jak się nie podoba mam jeszcze jedną pracę do zaproponowania, ale jest ona na bitwę i nie wiem czy mogę ją gdzieś udostępniać przed bitwą Uśmiech
Zapisane

Dropson
Użytkownik

Reputacja: -9 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 308
Galeria Użytkownika

Dropson


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 18.07.2010, 15:23:02 »

Wybacz ale ze SmoFex'em nie wygrasz biorąc pod uwagę Wasze umiejętności. Jestem na NIE, przecież taką sygnaturę można zrobić korzystając z innych tutoriali.


Jak się nie podoba mam jeszcze jedną pracę do zaproponowania, ale jest ona na bitwę i nie wiem czy mogę ją gdzieś udostępniać przed bitwą Uśmiech

To już przesada, brzmi to jak desperackie usilne próby napisania byle czego byle żeby napisac.
Zapisane
Exilion
Użytkownik

Reputacja: 15 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 457
Galeria Użytkownika


Fight dead, fear the living!


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 18.07.2010, 15:23:28 »

...Nie chcesz nie musisz korzystać.

No i nie będę. Przyjmuję to tylko dlatego, żeby początkujący uczyli się robić sygnatur z nowszymi efektami a, nie uczyli robić się starych niemodnych już sygnatur bo jest to bardzo często spotykane u początkujących na tym forum.
Zapisane

Typhon
Opiekun tutoriali

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 874
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 18.07.2010, 15:23:41 »

SmoFex: Owszem, bo to on złożył propozycję, on jest autorem pierwowzoru i lepiej, aby praca uczyła więcej, aniżeli mniej. Praca Kedzoja może i jest podobna, ale pod względem kolorystycznym leży i to kompletnie. + ramie mu przepalił. De facto jedyne podobieństwo to brudne kropki na tle.

d3d3: Jednak wielu nie potrafi tego zrobić.
Zapisane

lion.
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 222
Galeria Użytkownika


strach pomyśleć że lion. się tak leni!


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 18.07.2010, 15:50:40 »

SmoFex: A ty za wszelką cenę nie chcesz tutoriala? haha, dziwny jesteś

hmm zmiana opinii co do Kedzoja sry za ostre słowa
Zapisane

Exilion
Użytkownik

Reputacja: 15 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 457
Galeria Użytkownika


Fight dead, fear the living!


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 18.07.2010, 15:59:14 »

Kedzoj: to nie tutorial dla Ciebie więc się nie odzywaj. Jeżeli nie chcesz korzystać z gimpujowych to przynajmniej korzystaj z tamtych bo sygna w podpisie to nic powalającego. To co wykonałeś to nic. Twoja praca leży i nie jest podobna do podanej. Przeglądnij dział sygnatury i powiedz których tutoriali chciałbyś się wyzbyć.
Co do tutoriali są przestarzałe ale, nie mówię, że nie przydatne uczą podstaw, jak korzystać z warstw, smużyć ale, niestety co do efektów są już niedzisiejsze. Proszę Cię SmoFex nie kompromituj się już.
Zapisane

lion.
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 222
Galeria Użytkownika


strach pomyśleć że lion. się tak leni!


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 18.07.2010, 16:01:15 »

Kedzoj: to nie tutorial dla Ciebie więc się nie odzywaj. Jeżeli nie chcesz korzystać z gimpujowych to przynajmniej korzystaj z tamtych bo sygna w podpisie to nic powalającego. To co wykonałeś to nic. Twoja praca leży i nie jest podobna do podanej. Przeglądnij dział sygnatury i powiedz których tutoriali chciałbyś się wyzbyć.
Moja sygnatura to może nie jest jakieś dzieło sztuki ale, szczerze w dupie to mam co o niej sądzisz i mnie to nie interesuje bo nie prosiłem jej o ocenianie w tym temacie. Co do tutoriali są przestarzałe ale, nie mówię, że nie przydatne uczą podstaw, jak korzystać z warstw, smużyć ale, niestety co do efektów są już niedzisiejsze. Proszę Cię SmoFex nie kompromituj się już.

hmmm zmieniłem swoją opinię. Jak pewnie zauważyłeś edytowałem posta

edit: kur..cze to jest opcja na forum. Tak ciężko ci to wchodzi do twojej podświadomości? Przyczepiłeś się mojej sygnatury a powinieneś do sygnatury o której jest mowa. Nie wiem czy niedouważyłeś ale zyskałeś pewną rangę i powinieneś uważać na to co piszesz. Ja mogę przeboleć tego -1 punkta repu, ale za spam z twoją rangą to ban. Miej to na uwadze.
Zapisane

Exilion
Użytkownik

Reputacja: 15 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 457
Galeria Użytkownika


Fight dead, fear the living!


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 18.07.2010, 16:04:55 »

Przepraszam i zwracam honor ale, uwaga co do mojej sygnatury nie była na miejscu. Odnośnie tutoriala nie mam nic przeciwko jego wydaniu ale, wydaje się, że jest w niej mało zrobione po pracy nie widać w tym "tych twoich 30 warstw".
Zapisane

lion.
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 222
Galeria Użytkownika


strach pomyśleć że lion. się tak leni!


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 18.07.2010, 16:09:21 »

Przepraszam i zwracam honor ale, uwaga co do mojej sygnatury nie była na miejscu. Odnośnie tutoriala nie mam nic przeciwko jego wydaniu ale, wydaje się, że jest w niej mało zrobione po pracy nie widać w tym "tych twoich 30 warstw".

Hmm, zareagowałem tak na argument że znasz lepsze tutoriale, a gorsze od tamtych tu są nie potrzebne
ale skasowałem więc nie ma o czym mówić
Zapisane

Exilion
Użytkownik

Reputacja: 15 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 457
Galeria Użytkownika


Fight dead, fear the living!


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 18.07.2010, 16:14:39 »

Nie mówię, że ten się tu nie przyda bo przynajmniej doda trochę nowości do działu sygnatury, który pod względem nowości leży. Efekt wygląda na prosty ale, chcę zobaczyć jak to wyjdzie w tutorialu.
Zapisane

davlasq
Moderator

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 119
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 18.07.2010, 16:43:24 »

Ja jestem na nie. Dlaczego? Sygna może i jest dobra, ale jest tu dużo lepszych, na które mogłyby być napisane tutoriale, np.: sygna z podpisu Kedzoja.
Zapisane

Projektujesz strony i chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób są one realizowane? Zapraszam na mojego bloga o webdevie i nie tylko!
Typhon
Opiekun tutoriali

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 874
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 18.07.2010, 16:50:58 »

Ja jestem na nie. Dlaczego? Sygna może i jest dobra, ale jest tu dużo lepszych, na które mogłyby być napisane tutoriale, np.: sygna z podpisu Kedzoja.

Są lepsze, ale nie każdy chce pisać tutorial i zdradzać swoje umiejętności.
Zapisane

Strony: 1 [2] 3  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aTutorialePropozycje i prośby o tutorialePropozycje tutoriali (Moderator: davlasq)Wątek: Football Sig
Skocz do: