Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aBitwy i konkursyBitwy użytkownikówWyzwania (Moderator: Ziomioslaw)Wątek: Superturniej tysiąclecia! Baw się dobrze!
Ankieta
Pytanie: Jak chciałbyś podzielić naszą bitwę? (pytanie tak tylko dla statystyk Język, niekoniecznie wpłynie na dalszy ciąg wydarzeń)
Podzielmy się na 3 grupy! Losowo!
Podzielmy się na 3 grupy! Wg. stażu na forum!
Zróbmy elminacje!
Podzielmy pkt. reputacji,  6 - pierwsze miejsce, 4 - drugie miejsce, 2 - trzecie miejsce.
Jeszcze co innego.

Strony: 1 [2] 3 4 ... 15
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Superturniej tysiąclecia! Baw się dobrze!  (Przeczytany 47712 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Adamos
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: theadam0s(znaczek o nazwie m-a-ł-p-a)jabbim.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 436
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 11.04.2010, 20:20:06 »

Kto jeszcze będzie chciał się zgłosić, proszę, żeby nie wybierał sygnatury (to tylko prośba, można ją zignorować Język). Już Was zapisuję Grolak i Soldier i Anth'ariis.
EDIT: Anth'ariis, mogłbyś zmienić bitwę? Masz do wyboru ich tysiące, a na tą, gdyby była wylosowana... to na pewno nie ja Język
EDIT2: Nie bać się, jak ktoś się zgłosi a następnie wygra może dostać 7 pkt reputacji, a nadal stracić tylko jeden.
« Ostatnia zmiana: 11.04.2010, 20:59:48 wysłane przez Adamos » Zapisane

Terrqge
Emeryt

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 353
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 11.04.2010, 20:42:27 »

Ja tego nie czaje, pomieszane z poplątanym.
A tak w ogóle to skąd wiecie czy się na to zgodzi administracja, przecież admini wcale nie muszą się godzić na dawanie reputacji za jakiś konkurs zorganizowany od tak sobie przez Adamos'a.

Cytuj
EDIT2: Nie bać się, jak ktoś się zgłosi może dostać teraz 7 pkt reputacji, a nadal stracić tylko jeden.

Wątpię żeby to było sprawiedliwe, ktoś zdobywa jeden punkt reputacji przez napisanie tutoriala, a ktoś 7 przez jakieś wymyślone losowania... Jestem bardzo ciekaw co na to Ziomioslaw.
Nie to żeby mi jakoś bardzo na tych pkt. zależało, ale chodzi mi o sam fakt. Szczerze to  ten konkurs jest IMO bez sensu, to normalne forum i nie wiem po co organizować jakieś tam zabawy z losowaniem, to nie lotto, no bez przesady, co autor miał na myśli zakładając ten wątek, hmmm, a może "Jak tu zdobyć trochę repu bez wysiłku"...
Zapisane

Adamos
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: theadam0s(znaczek o nazwie m-a-ł-p-a)jabbim.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 436
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 11.04.2010, 20:52:37 »

Chyba nie czytałeś regulaminu bitew. Za każdą pokonaną osobę jest 1pkt reputacji. Chyba że źle to interpretuje. A tak w ogóle to nadal jest bitwa. Cały czas. Widziałeś kiedyś turniej? Tu jest tak samo. I nadal trzeba zrobić pracę, tylko temat jest losowany. A żeby sprawiedliwie było, losowanie może się odbyć po numerkach, które wcześniej potajemnie ustali Ziomioslaw dla każdej z bitwe. Ja wylosuję numerki, które odpadają, Ziomioslaw powie jakie to bitwy i już. Tylko to akurat jeszcze muszę z Ziomioslawem ustalić. Albo z kimkolwiek innym.
Zapisane

Terrqge
Emeryt

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 353
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 11.04.2010, 20:55:17 »

Cytuj
EDIT2: Nie bać się, jak ktoś się zgłosi może dostać teraz 7 pkt reputacji, a nadal stracić tylko jeden.

To jak wytłumaczysz to, logicznie myśląc żeby zdobyć 7 pkt reputacji to trzeba zrobić 7 prac które wygrywają, a jak na razie się domyślam, tu chodzi tylko o jedną... no chyba że czegoś nie rozumiem, bo pierwszy post jest bardzo chaotyczny i nie rozwiązuje wszystkich wątpliwości.
Zapisane

Adamos
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: theadam0s(znaczek o nazwie m-a-ł-p-a)jabbim.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 436
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 11.04.2010, 20:57:31 »

Kompletnie Cię nie rozumiem. Osoba, która zdobędzie najwięcej punktów wygrywa starcie, tak?
Tak więc:
Cytuj
2. Osoba która wygrywa starcie dostaje +1 do reputacji za każdą samodzielnie pokonaną osobę, osoba przegrywająca traci jeden punkt ze swojej reputacji.
Zapisane

Terrqge
Emeryt

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 353
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 11.04.2010, 21:01:56 »

Ja nic już kompletnie nie rozumiem, poplątane z pomieszanym, pomysły z kosmosu, jakieś tajemne losowania, po grzyba to? Napisałeś że można stracić tylko 1, a zyskać 7, w takim razie na jakiej zasadzie to działa, trzeba zrobić 7 prac czy co? Bo to bardzo chaotycznie wygląda... normalnie jak jakieś chwyty marketingowe, wg mnie to jest zbędne i niepotrzebne.
Zapisane

caje
Emeryt

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: caje@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 802
Galeria Użytkownika


chyba mam napis na ryju


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #20 : 11.04.2010, 21:04:33 »

n - liczba uczestników
Zwycięzca - +(n-1) pkt reputacji
Pozostali - -1 pkt reputacji

takie trudne do zrozumienia? Bitwa nie byłaby taka skomplikowana, gdybyś jakoś ją łatwiej i logiczniej przedstawił.
Zapisane

pozdro & poćwicz

Adamos
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: theadam0s(znaczek o nazwie m-a-ł-p-a)jabbim.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 436
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 11.04.2010, 21:06:40 »

To może jeszcze raz, ehh. Zaczyna się od zgłaszania. Każda osoba, podaje link do dawnej bitwy. Jedziemy dalej. Po zakończeniu "rekrutacji" losowane są trzy bitwy, z tych, które podali użytkownicy. Potem, głosowanie, aby wybrać tą jedną, najważniejszą. Ta która została wybrana, jest tematem tego turnieju. Czekamy na wszystkich, aby oddali prace. Następnie jest jak w normalnym turnieju. Moderator zakłada temat z bitwą, i jest normalne głosowanie. Trzeba zrobić JEDNĄ pracę. Jak łatwo policzyć, ten kto wygra, dostaje x punktów reputacji. x = ilość osób biorących udział - 1 (czyli własna osoba). Teraz jest jaśniej?
caje: postaram się to jakoś jaśniej napisać.
Zapisane

Terrqge
Emeryt

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 353
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 11.04.2010, 21:09:33 »

Ok, rozumiem...

P.S O co chodzi z tym że jakaś tam bitwa jest tematem turnieju, to znaczy że są takie same zasady i temat?
Zapisane

Adamos
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: theadam0s(znaczek o nazwie m-a-ł-p-a)jabbim.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 436
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 11.04.2010, 21:17:56 »

Ok, rozumiem...

P.S O co chodzi z tym że jakaś tam bitwa jest tematem turnieju, to znaczy że są takie same zasady i temat?
Przeczytaj jeszcze raz pierwszy post. Wybierana jest bitwa. Następnie bierzemy udział w naszej bitwie, o prawie takich samych warunkach, tematyce, itp. (prawie, bo jeszcze do tego dochodzi termin itp.)
Zapisane

Terrqge
Emeryt

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 353
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 11.04.2010, 21:20:04 »

OK, czaję, ale ja się póki co nigdzie nie zgłaszam, dla mnie za bardzo poplątane, wolę tradycyjne normalne bitwy bez żadnych losowań.
Zapisane

Adamos
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: theadam0s(znaczek o nazwie m-a-ł-p-a)jabbim.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 436
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 11.04.2010, 21:33:00 »

Szczerze, to tutaj tylko losowany jest temat Uśmiech Ale jak chcesz. Ktoś jeszcze się do nas podepnie? Miło by było Uśmiech 2
Zapisane

Anth'aris
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 151
Galeria Użytkownika


maggot4life


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 11.04.2010, 21:38:10 »

Czemu mam zmieniać swój wybór, mnie też nie wszystkie przedstawione do tej pory propozycje pasują. Jak sam napisałeś to jest tylko bitwa 4fun! Wg mnie ten temat jest baardzo fajny xD, na pewno lepszy niż sygnatury, których jest srajdyliard.
Przydało by się coś co jest rzadkością w bitwach, np plakat czy okładka czasopisma.
I od razu zastrzegam sobie prawo do wycofania się po wylosowaniu tematu.
Zapisane

Adamos
Użytkownik

Reputacja: 1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: theadam0s(znaczek o nazwie m-a-ł-p-a)jabbim.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 436
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 11.04.2010, 21:41:57 »

No dobra, niech ci będzie jakiś plakat czy okładkach. Dużo było takich bitew. Ale nie okładka o takiej tematyce, proszę!
Cytuj
na pewno lepszy niż sygnatury, których jest srajdyliard.
Na (c/sr)ały dzień poprawiłeś mi humor xD
Cytuj
I od razu zastrzegam sobie prawo do wycofania się po wylosowaniu tematu.
Hmm... A to ciekawe. Bo widzisz, jak ja napisałem, i ty potem napisałeś że ja tak napisałem i to potwierdziłeś, jest to bitwa 4fun, więc... No cóż, nie masz ochoty na zabawę, to nie Uśmiech
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 4 ... 15
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aBitwy i konkursyBitwy użytkownikówWyzwania (Moderator: Ziomioslaw)Wątek: Superturniej tysiąclecia! Baw się dobrze!
Skocz do: