Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Wypadek Samolotu Prezydenckiego
Ankieta
Pytanie: Żałujesz Lecha Kaczyńskiego i resztę ze zmarłych dzisiaj osób?
Tak. - 18 (36%)
Tak, ale myślę, że to Polske zjednoczy. - 11 (22%)
Średnio. - 5 (10%)
Tak, że aż płakałem. - 1 (2%)
Głupie pytanie; nie mam zdania. - 12 (24%)
Nie - 3 (6%)
Głosów w sumie: 48

Strony: 1 ... 10 11 [12]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Wypadek Samolotu Prezydenckiego  (Przeczytany 48794 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Danyeru
Korektor

Reputacja: 24 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 673
Galeria Użytkownika


Honorowy Dawca Krwi


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #154 : 13.04.2010, 21:17:25 »

EN:

1. Jesteś Polakiem ? To pisz po Polsku !
2. Myślisz, że jak masz 20(?) lat to jesteś tak zajebisty, jak Ci się to wydaje ?
3. Ciekawe czy chociaż 1 modlitwę odmówiłeś za zmarłych(po za tymi kiedy w Kościele ksiądz "kazał").


1. Jak komuś błędy wytykasz to sam pisz poprawnie!
2. Popieram EN-a. Nawet, jakby miał teraz 12 lat to prawi lepiej niż co poniektórzy...
3. A jak nie odmówił to co? Ja nie odmówiłem, bo nie jestem wyznawcą żadnej religii.
Zapisane

I zapłoną piekielnym ogniem Wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatność na buffer overflowy ogromna.
I zaprzestaną działania Wasze routery, a Wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.


Cytat: Terrqge
to przez INSEKT'a Danyeru jest taki straszny
EN
√ ι ק

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 154
Galeria Użytkownika


800mm f/8 iso400 t125


Zobacz profil
« Odpowiedz #155 : 13.04.2010, 21:20:09 »

Mozesz wierzyc lub nie ale ja unikam przemocy. Ale sa tematy, ktore nie podlegaja pod merytoryczna dyskusje - tym bardziej jesli ktos reprezentuje postawe kpiarza i autorytetu w sprawach, o ktorych nie ma pojecia.
Ba, zdarzalo sie ze bylem wyzywany prz znajomych od jakich popadnie (od chociazby od nazistow nie wiedziec czemu) i zalatwialem sprawe tak zeby ludzie, ktorzy nie potrafia myslec opuscili lokal z wlasnehj woli i o wlasnych silach.
Kiedys nauczycielka na PO w liceum zaczela insunowac o katyniu ze to nie byla zbrodnia wwojenna, ze to nie bylo wcale tak. Zaczela klamac mowiac wprost. Nie wytrzymalem i powiedzialem wprost za kogo ja mam i ze nie ma prawa mowic w ten sposob. Ona mi zarzucila ze co ja moge wiedziec, co odparowalem jednym stwierdzeniem - ja pamietam o Poleglych i Zamordowanych za Ojczyzne, a ty kobieto kalasz ich pamiec i karmisz nas klamstwem. Niczym sie nie roznisz od zbrodniarzy i nie mam do Ciebie nawet krztyny szacunku szujo. Po czym wyszedelem z klasy i na nastepnej lekcji PO odszekala wszystkie klamstwa. Ale ja wiem ze scierwo sie nie zmienia czego wczoraj bylem swiadkiem. Takich trzeba wytykac palcami i powtarzac do upadlego kim sa.

Przepraszam.
Nie mnie przepraszaj. Zastanow sie nad tym wszystkim i to mocno.
EN:

1. Jesteś Polakiem ? To pisz po Polsku !
2. Myślisz, że jak masz 20? lat to jesteś tak zajebisty jak Ci się to wydaje ?
3. Ciekawe czy chociaż 1 modlitwę odmówiłeś za zmarłych(po za tymi kiedy w Kościele ksiądz "kazał")
1. Nie ucz ojca dzieci robic. To, ze nie stosuje polskich znakow fonetycznych nie definiuje jakim jestem patriota.
2. Ja nie patrze w tych kategoriach dziecko. I jak chcesz wiedziec mam 21 lat a przezyc i wiedzy o zyciu mam na 40.
3. Ja nie chodze do kosciola. Ale bylem pod pomnikiem ofiar Katynia 7,9,10,11 i 12 kwietnia b.r. Czesciej chodze pod Pomnik Nieznanego Zolnierza niz Ty na ktorykolwiek grob rodzinny. Chodze na cmentarz czasem po prostu aby odczytac w myslach imiona pomordowanych przez hitlerowcow. Zawsze jestem na Apelu Poleglych. Nie Ty mnie mozesz osadzac z patriotyzmu i pamieci i bohaterach bo nie reprezentujasz postawy Polaka.
« Ostatnia zmiana: 14.04.2010, 17:52:52 wysłane przez Ziomioslaw » Zapisane

Dorwać mnie można na:
agape
√ ι ק

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: nesq@gimpuj.info
Licencja: Copyright
Wiadomości: 842
Galeria Użytkownika


hejo


Zobacz profil
« Odpowiedz #156 : 13.04.2010, 21:47:59 »

Dodatkowo nazywanie go bohaterem Polskim to też przesada. Bohaterem Ci co oddali życie na wojnie nazwani nie zostali, a on wielki bohater...
Gowniazerio zasmarkana! Bohaterem Narodowym jest kazdy kto oddal zycie w sluzbie Ojczyzny i Narodu.

Powiedz mi co on zrobił, że bohaterem go nazywasz? Co? To, że zmarł tragicznie w katastrofie to czyni go bohaterem? To, że chciał oddać hołd zamordowanym w Katyniu to znaczy, że jest bohaterem? Co czyni go bohaterem?

Para Prezydencka ma zostać na Wawelu ! Niby za co ? Zginęli tragicznie, ale nie tylko oni. Czym się zasłużyli dla Narodu Polskiego, że mają być pochowani w takim miejscu ?  

Też się dowiedziałem przed chwilą i to już naprawdę przesada, wszędzie królowie, wielcy Polacy a pośrodku nich świętej pamięci Lechu z małżonką... WTF?
Ja to okresle tak jak powinno byc okreslone - marsz do nauki bo mleko jeszcze macie pod nosem. Jakbyscie byli w moim miescie to bym wam dal po mordzie po prostu chociaz dzieci z was jeszcze.

Najpierw dorosnijcie zanim wrocicie do takich tematow. Bo inaczej nie recze za siebie!
[/quote]

No przepraszam bardzo, ale do nauki to Ty powinieneś siąść, zacznij pisać po polsku, bo czytać się tego nie da, może Cię nie uczyli, ale przemoc rodzi przemoc, walnięcie komuś w mordę to nie jest rozwiązanie.

Rozwaliłeś mnie tekstem, ze wiedzy o życiu to masz na 40 lat. Dobreeee. Jeśli już mam być szczery, masz te 21 lat, i co? I tak jesteś gówniarzem, w dodatku nie wykształconym z tego co kojarzę. Artysta.

Zapisane

EN
√ ι ק

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 154
Galeria Użytkownika


800mm f/8 iso400 t125


Zobacz profil
« Odpowiedz #157 : 13.04.2010, 22:10:56 »

Ja gimnazjum konczylem z 6 z polskiego jak chesz wiedziec. A ze nie mam liceum? A co oceniasz ludzi po skonczonej szkole? To ja ci szczerze gratuluje. Daleko zajdziesz - pozostaniesz [CENZURA] - jak zreszta kazdy karierowicz.
Powiem Ci wprost - jakby znal twoj adres to bym pojechal i Ci [CENZURA] gnoju. I nie za to jak sie do mnie odnosisz, ale za to ze jestes wlasnie [CENZURA] [CENZURA], ktory nie szanuje zadnych swietosci. Nie mowiac juz o zrozumieniu czegokolwiek czy kregoslupie moralnym czy mglistym pojeciu patriotyzmu. Jestes zwykla [CENZURA] wiec [CENZURA] mi stad i to juz!
« Ostatnia zmiana: 13.04.2010, 22:16:09 wysłane przez INSEKT » Zapisane

Dorwać mnie można na:
Terrqge
Emeryt

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 353
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #158 : 13.04.2010, 22:15:47 »

EN, powiadasz więc że on jest [CENZURA] gnojem, a dlaczego? Obraził cię? Myślałem ze będziecie prowadzić dyskusje na poziomie...
« Ostatnia zmiana: 13.04.2010, 22:17:00 wysłane przez INSEKT » Zapisane

INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #159 : 13.04.2010, 22:16:44 »

Dość! Zamykam! I niech jakiś mod to otworzy, to z miejsca straci rangę i już nic sobie nie pozamyka.

A Panów po raz kolejny zachęcam do prywatnej dyskusji w celu wyjaśnienia niesnasek - forumowa społeczność, tym bardziej ta młoda, nie musi być świadkiem Waszych nietuzinkowych wypowiedzi.
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
Strony: 1 ... 10 11 [12]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Wypadek Samolotu Prezydenckiego
Skocz do: