Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Krwawe rysunki w stylu Dragon Age  (Przeczytany 1455 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
DragonSWK21
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1
Galeria Użytkownika


KNOWLEDGE IS POWER GUARD THEN WELL


Zobacz profil
« : 14.01.2010, 12:39:41 »

Z racji tego że jest to mój pierwszy post na tym forum, chciałem powitać wszystkich użytkowników:)

Otóż moja prośba jest następująca, chciałbym nauczyć się robić grafiki ala Dragon Age, ale nie mam pojęcia jak się do tego zabrać.
Moje umiejętności tworzenia grafik w gimpie nie są powalające parę samodzielnie wykonanych prac na lekcji grafiki i parę zaliczonych tutoriali
Jeśli ktoś jest w stanie zrobić grafikę o podobnym efekcie, bądź ma wie cokolwiek na temat jak ją wykonać prosiłbym o informacje w tym temacie

załączam obrazeki z pożądanym efektem


* BloodDragon_wallpaper_full_1280x1024.jpg (389.31 KB, 1280x1024 - wyświetlony 267 razy.)

* 201001071034244563.jpg (90.18 KB, 469x676 - wyświetlony 196 razy.)
Zapisane
Typhon
Opiekun tutoriali

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 874
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 14.01.2010, 15:42:25 »

Wejdź w google.pl, wpisz deviant art, w dziale SZUKAJ wpisz In Gimp Brushes i poszukaj kilka pędzli z krwią.
Po ściągnięciu wypakuj do folderu z brushami (znajdziesz w tutorialu dla początkujących gdzie dokładnie Uśmiech).
Potem weź jakiś obrazek, najlepiej nietrudny. Za pomocą ścieżek (tutoriale) wytnij samego czarnego kształta, na którym pędzlem dodasz odlatującą krew.
Od tego zacznij, z czasem nauczysz się na kolorach pracować Uśmiech


PS. Boska gra Chichot
Zapisane

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aTutorialePropozycje i prośby o tutorialeProśby o tutoriale (Moderator: davlasq)Wątek: Krwawe rysunki w stylu Dragon Age
Skocz do: