Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 ... 37 38 [39]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: zgadywanka  (Przeczytany 132296 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Skwarek
√ ι ק

Reputacja: 14 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: skwara96@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 755
Galeria Użytkownika


Hello... it's me.


Zobacz profil
« Odpowiedz #532 : 05.12.2012, 23:32:57 »

A to nie było 8 ciastek, a potem 6? Ogólnie strasznie pogmatwana jest ta zagadka.
Zapisane

DAJ MI LAMĘ :]
GIMP

"Dude, suckin' at something is the first step towards being sorta good at something."
Danyeru
Korektor

Reputacja: 24 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 673
Galeria Użytkownika


Honorowy Dawca Krwi


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #533 : 06.12.2012, 09:15:58 »

Było 8 ciastek, Danyeru zjadł 2, zostało 6, gdzie tu ubytek jeszcze jednego ciastka?
Zapisane

I zapłoną piekielnym ogniem Wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatność na buffer overflowy ogromna.
I zaprzestaną działania Wasze routery, a Wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.


Cytat: Terrqge
to przez INSEKT'a Danyeru jest taki straszny
jachr
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 0
Galeria Użytkownika

jachr


Zobacz profil
« Odpowiedz #534 : 06.12.2012, 15:56:22 »

Na święta Bożego Narodzenia dzieci przyniosły do szkoły kartki z życzeniami, które otrzymały od krewnych.
Komu wysłał kartkę Wujek?
Jakie kartki dostali Krzyś i Natalka?
Jaka kartka została wysłana z Sydney?
Kto dostał kartkę z zimowym krajobrazem?

Informacje:
1. Stryj przysłał kartkę Robertowi, zaś Darek, chociaż nie ma żadnego kuzyna, otrzymał kartkę ze św. Mikołajem.
2. Kartka do Gosi nie była wysłana z Polski i nie przedstawiała szopki, a jeden z chłopców przyniósł kartkę z choinką, którą podpisała babcia, ale nie wysłała jej z Krakowa.
3. Do Natalki dotarła kartka z Madrytu, jednemu z dzieci ciocia przysłała życzenia z Paryża, a na kartce wysłanej z Grudziądza były trzy wesołe bałwanki.
« Ostatnia zmiana: 07.12.2012, 10:40:59 wysłane przez jachr » Zapisane
Krzywol
Gość
« Odpowiedz #535 : 06.12.2012, 19:30:07 »

Ah literówka! Oczywiście, że zostało 6! (głodny byłem, gdy to pisałem - poprawione-) jeśli nie chcecie dalej zgadywać, to mogę podać rozwiązanie. Przepraszam za pomyłkę i pozdrawiam.

Dobra. Podam rozwiązanie, bo widzę, że spaliłem zagadkę. Ciastka mozna ulożyć w ten sposób:
O   O
  O
O   O

z tym, że po środku kładziemy dwa ciastka (jedno na drugim) i tym sposobem mamy po 4 w rzędzie.
Danyeru tym samym wygrał zakład.
« Ostatnia zmiana: 20.12.2012, 22:53:25 wysłane przez Krzychu58 » Zapisane
Krzywol
Gość
« Odpowiedz #536 : 20.12.2012, 22:51:59 »

Na święta Bożego Narodzenia dzieci przyniosły do szkoły kartki z życzeniami, które otrzymały od krewnych.
Komu wysłał kartkę Wujek?
Jakie kartki dostali Krzyś i Natalka?
Jaka kartka została wysłana z Sydney?
Kto dostał kartkę z zimowym krajobrazem?

Informacje:
1. Stryj przysłał kartkę Robertowi, zaś Darek, chociaż nie ma żadnego kuzyna, otrzymał kartkę ze św. Mikołajem.
2. Kartka do Gosi nie była wysłana z Polski i nie przedstawiała szopki, a jeden z chłopców przyniósł kartkę z choinką, którą podpisała babcia, ale nie wysłała jej z Krakowa.
3. Do Natalki dotarła kartka z Madrytu, jednemu z dzieci ciocia przysłała życzenia z Paryża, a na kartce wysłanej z Grudziądza były trzy wesołe bałwanki.


Wujek wysłał kartkę Natalce z Szopką.
Krzyś dostał z Sydney kartkę z choinką.
Gosia dostała kartkę z zimowym krajobrazem
Zapisane
Strony: 1 ... 37 38 [39]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: zgadywanka
Skocz do: