Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 2 3 [4]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: WertyS Webdesign  (Przeczytany 21092 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Wertyś
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 720
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 18.11.2010, 22:32:06 »

A czemu mam porzucać ten projekt? Jestem z niego zadowolony, wyszedł nie tak źle i czeka go jeszcze trochę zmian jeżeli ma zostać zakodowany. I co złego jest w tym, że trochę wkracza w minimalizm? I tak jeżeli chodzi o detale to jest trochę lepiej, jak już wspomniałem planuję dalsze poprawki.
Zapisane
Rodez
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 209
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 19.11.2010, 21:05:20 »

Mi osobiście się bardzo podoba i uważam, że warto nad nim jeszcze popracować, żeby go dopieścić Uśmiech
Zapisane

agape
√ ι ק

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: nesq@gimpuj.info
Licencja: Copyright
Wiadomości: 842
Galeria Użytkownika


hejo


Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 19.11.2010, 21:17:20 »

Kolory beznadziejne, tło przypomina mi rzygi. Typografia też słaba, niezbyt fajnie wygląda ten font w menu, nagłówkach itd. Boksy strasznie pościskane, ogólnie całość pościskana. Minimalizm minimalizmem ale zrób coś więcej niż tekst, 2 kreski i 2 gradienty. 
Zapisane

Wertyś
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 720
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 19.11.2010, 21:35:23 »

Fioletowe rzygi? O kolorów każdy ma własne zdanie, tak samo font. Mógłbyś powiedzieć dlaczego uważasz, że typografia jest słaba.

Planuję jeszcze kilka zmian w układzie strony, ale muszę jeszcze wszystko przemyśleć. Dzisiaj sprawdziłem jak to wygląda na 15 calowym monitorze 1024x768 i nie jestem do końca zadowolony.
SHB: Sprawdziłem kolory pobieraczką, nic tutaj nawet nie podchodzi pod fiolet. Wejdź na byle jaką stronę i kliknij ctrl+scrollback, grafika, a zakodowana grafika to dwie różne rzeczy.

« Ostatnia zmiana: 20.11.2010, 13:25:44 wysłane przez SECONDHEARTBEAT » Zapisane
agape
√ ι ק

Reputacja: 5 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: nesq@gimpuj.info
Licencja: Copyright
Wiadomości: 842
Galeria Użytkownika


hejo


Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 19.11.2010, 23:30:07 »

Na obu moich monitorach podchodzi to bardziej pod taki brąz z delikatną nutką fioletu co tworzy kolor przypominający mi rzygi. Niezbyt miłe to jest.

Typografia, nie podoba mi się i już. Jak dla mnie dość słaby font sobie wybrałeś, w nagłówkach jeszcze jakoś on wygląda, ale w menu już nie. Pod nagłówkiem za mało miejsca jest.

Po co wygładzasz tekst w contentcie?
Zapisane

INSEKT
Emeryt

Reputacja: 27 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
JID: INSEKT@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 723
Galeria Użytkownika


Ja tu tylko sprzątam


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #47 : 24.11.2010, 19:08:21 »

No człowieku, gradienty dodałeś i przyciąłeś zapas, dodałeś pseudo bokehy, porzuć ten projekt, teraz wkracza minimalizm, ale bez przesady.

Wręcz przeciwnie, pewna grupa zaczyna owy minimalizm już porzucać.

Mógłbyś powiedzieć dlaczego uważasz, że typografia jest słaba.

Właśnie dlatego, że jest tak ciasno. Skoro to minimalistyczne portfolio, nie chcesz przestrzeni wypełniac grafiką, to wypełnij ją światłem. A tutaj jest zaa ciaasno.

Nie cztery boksy. Co najwyżej trzy. Ale nie cztery. Nie przy ich długości, proporcjach.

W miejscu gdzie ma być przykładowy podgląd jakiegoś tam projektu wsadziłeś przechylony zrzut samego portfolio, co optycznie wprowadza obserwatora w mylne wrażenie i nie oddaje w rzeczywistości tego, jak portfolio będzie wyglądać. Zresztą wsadź sobie tam podgląd jakiegoś jasnego projektu, np. z naszego BWL-a o forum graficznym. A potem wsadź ciemny projekt, ten o zespołach. Przyjrzyj się, jak to wygląda w każdym przypadku.

Mnie się ogółem projekt nie podoba. Owszem, jest całkiem w Twoim stylu. Pytanie zatem powstaje: czy ten Twój styl jest dobry.
Zapisane

Nie odpowiadam na wiadomości "(Bez tematu)".
Kilka rad, czyli how-to "jak nie wkurzyć Insekta": 1, 2, 3

Twój tutorial po to tyle czasu gnije w "Gotowych", żebyś nie musiał go więcej poprawiać, gdy zostanie przeniesiony do indeksu! Każda Twoja edycja sprawi, że tutorial zniknie i nie będzie widoczny, dopóki ja go nie przywrócę.
Strony: 1 2 3 [4]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DWebdesign (Moderator: Hasia)Wątek: WertyS Webdesign
Skocz do: