Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Poszukiwane Kursy Gimp-a , Flash-a , Poznań przedział 10-18
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Poszukiwane Kursy Gimp-a , Flash-a , Poznań przedział 10-18  (Przeczytany 1158 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ewe
Użytkownik

Reputacja: -5 Offline Offline

GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 210
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 09.07.2009, 22:14:43 »

Jak w temacie, poszukuje kursów Gimp-a, Flasha i innych takich ,,przyszłościowych" programów.(Fotografia , muzyka komputerowa też...) Termin pasuje przez całe wakacje, powinno to dziać się w Poznaniu, przedział wiekowy od 10-18 lat, mile widziane udokumentowane zakończenie kursu (dyplom). Szukałem w Google, niczego jednak ciekawego nie udało mi się znaleźć. Za pomoc dziękuje z góry, bo mamy przecież bardzo szybkich użytkowników...
« Ostatnia zmiana: 09.07.2009, 22:17:23 wysłane przez Danyeru » Zapisane

EN
√ ι ק

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 154
Galeria Użytkownika


800mm f/8 iso400 t125


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 10.07.2009, 16:56:55 »

Glownie policealnie w ten kierunek, albo inwestuj w dobre ksiazki.
Ewentualnie w prywatnych instytucjach - ale w tym juz ciezko mi pomoc bo ja sie na flashu i tych kierunkach nie znam.

Ale uwazaj na poziom oferowany - to ze duzo gadaja nie znaczy ze warto.
Np: http://www.psboy.pl/kursy/photoshop2.html to co wymienia w omowionych zagadnieniach osoba znajaca wczesniej gimpa opanuje w ciagu max 5h nauki (nie liczac przyzwyczajenia sie do PSa). Jedynym problemem moze byc nauczenie sie nazewnictwa itd. ale ktos kto ma juz dluzej stycznosc z tematem przynajmniej kojarzy je i przynajmniej w polowie moze sobie odpuscic Uśmiech 2 Ostatnio na zajeciach w 3h zrobilismy polowe z tego i bez najmniejszego wysilku - pierwszy raz od 3(?) lat mialem przed oczami PSa i szlo jak z platka.
Takze nie daj sie w zadnym temacie wpuscic w maliny i zedrzec z siebie kasy za slaby poziom. Jedyne co moge polecic - http://www.akademiafotografii.pl/warszawa/kurs-photoshopa. Koszt spory ale naprawde warto. No i duzo zalezy od poziomu grupy - ale to zawsze mozna podkrecic Mrugnięcie
Zapisane

Dorwać mnie można na:
ubivbehwbcvjh
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 182
Galeria Użytkownika

ubivbehwbcvjh


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 13.07.2009, 11:26:09 »

Nie daj się wrobić w kursy omawiające jedynie opcje, funkcje, narzędzia programu. Strata czasu i kasy.
Zapisane

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Poszukiwane Kursy Gimp-a , Flash-a , Poznań przedział 10-18
Skocz do: