Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjeDyskusjeWebmastering & WebdesignWasze stronyWątek: MyBBThemes.PL - nowa wersja jedynej polskiej bazy motywów do MyBB.
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: MyBBThemes.PL - nowa wersja jedynej polskiej bazy motywów do MyBB.  (Przeczytany 3937 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Tuptuś
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 72
Galeria Użytkownika


Powrót do fachu? :x


Zobacz profil WWW
« : 29.06.2009, 19:42:24 »

Witam!

Chciałbym Wam zaprezentować witrynę MyBBThemes.PL - jedyną w pełni polskojęzyczną stronę z motywami do skryptu forum MyBB. Strona została gruntownie przebudowana (wcześniej było tylko forum, teraz jest to strona + forum). Można tu znaleźć sporo motywów i tutoriali dotyczących tworzenia styli do MyBB, zaś na forum można zapytać o kwestie techniczne tworzenia motywów.

Zapraszam do oceny forum - i jeśli macie takie zainteresowania - do korzystania z witryny Uśmiech

Pozdrawiam, administrator główny MyBBThemes.PL - Tuptuś.

P.S. Jeżeli ktoś pamięta starą wersję, to można porównywać ;P Stary wątek (ze złym linkiem - zmieniona domena) już jest usunięty.
Zapisane
Czesnik
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 21
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 16.07.2009, 14:34:30 »

Starej wersji nie widziałemm ale nie uważasz, że zarówno portal jak i forum powinny być szersze? Używam rozdzielczości 1280x720px i nie wygląda to ciekawie... Użyj może procentów do wyznaczania szerokości. Poza tym w nagłówku wygładzanie tekstu chyba padło (spójrz szczególnie na napis ,,Themes"), w menu (tym po prawej) użyj jakiegoś &bull, czy coś w tym stylu i pogrub czcionkę, bo ta w linkach teraz za bardzo rzuca się w oczy. Dodaj odnośnik GG i ikonę statusu lub Widget GG w Kontakcie - będzie wygodniej. Dodaj może jakąś wyszukiwarkę motywów lub przynajmniej kategorię, bo jak będzie więcej motywów to będzie problem. W ,,Upload Motywu" nie podoba mi się nieporządek, to że wszystko jest rozrzucone - uporządkuj to i zmień przyciski na ciekawsze. Chichot Poza tym wszystko SUPER! Troszkę się rozpisałem, ale nie mam nic lepszego do roboty.

Ps. Po co tam jest js?

// Danyeru: Nauka interpunkcji się kłania. :-P
« Ostatnia zmiana: 16.07.2009, 18:57:44 wysłane przez Danyeru » Zapisane

PHP, HTML, CSS... Chętnie pomogę! Chichot =>
Tuptuś
Użytkownik

Reputacja: 6 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 72
Galeria Użytkownika


Powrót do fachu? :x


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 31.07.2009, 22:59:22 »

Cytuj
zarówno portal jak i forum powinny być szersze

Pracuję nad tym, bo parę osób to zgłaszało.

Cytuj
Poza tym w nagłówku wygładzanie tekstu chyba padło (spójrz szczególnie na napis ,,Themes")

Używam ClearType i jest OK... ale dzięki za cynk Mrugnięcie

Cytuj
w menu (tym po prawej) użyj jakiegoś &bull, czy coś w tym stylu i pogrub czcionkę, bo ta w linkach teraz za bardzo rzuca się w oczy.

Nie wiem do końca o co Ci chodzi Język Troszkę mi się spać chce, i pewnie rano zrozumiem Chichot

Cytuj
Dodaj odnośnik GG i ikonę statusu lub Widget GG w Kontakcie - będzie wygodniej.

Status w wolnej chwili dodam, w widgety się nie będę bawił.

Cytuj
Dodaj może jakąś wyszukiwarkę motywów lub przynajmniej kategorię, bo jak będzie więcej motywów to będzie problem.

Jakoś po Twoim poście dodałem (chociaż teraz pierwszy raz czytam), oparta na Google Mrugnięcie

Cytuj
,,Upload Motywu" nie podoba mi się nieporządek, to że wszystko jest rozrzucone - uporządkuj to i zmień przyciski na ciekawsze.

Nie wiem gdzie tam nieporządek, buttony jak buttony - nie ma co ulepszać. Co do pierwszej części - możesz to dokładniej omówić?
Zapisane
Czesnik
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 21
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 08.08.2009, 10:09:36 »

@Danyeru postaram się Chichot

@Tuptuś a czego dokładnie nie rozumiesz? • to kropki. Chodzi mi o to byś wypunktował menu i powiększył czcionkę, gdyż linki poniżej bardziej rzucają się w oczy niż menu

Ps. Troszkę mnie nie było ale wróciłem  Język
Zapisane

PHP, HTML, CSS... Chętnie pomogę! Chichot =>
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjeDyskusjeWebmastering & WebdesignWasze stronyWątek: MyBBThemes.PL - nowa wersja jedynej polskiej bazy motywów do MyBB.
Skocz do: