Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Logo prywatnej mini firmy.. co to jest?
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Logo prywatnej mini firmy.. co to jest?  (Przeczytany 653 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Arell
Gość
« : 07.06.2009, 19:31:07 »

Cytuj
Witam, pierwszy raz na forum jestem.. zależy mi na Wszej opini i odpowiedzi Uśmiech
Mam nadzieję że to odpowiedni dział Mrugnięcie

To miało by być logo jednej prywatnej, domowej mini firmy wielobranżowej, tak to można nazwać.. logo tylko na internet na strony typu Allegro itd Język



Oczywiście w GIMPie, talentu nie mam takiego.. ale to i tak na szybkiego..
To mój pierwszy projekt, więc nie wiem..

Mam pare pytań..

1) Co sądzicie, co do wielkości to taki miałby być rozmair, ale hcodzi mi jak się podoba zawartość, obrazek?
2) Po za głównym wątkiem, co sądzicie o nazwie? Na tym mi nie zależy ale możecie napisać i nawet propozycje podać..
Firma będzie się zajmowała sprzedawanie różnych rzeczy z zakresu zabawek, elekroniki, książek.. w nazwie musi być zawarte słowo: Olimp lub Olympus Uśmiech
3) Na obrazku widać 2 postacie, jakąś kobietę i niżej, przed jej nogami "coś". Jak byście to coś nazwali? Przedmiot, zwierze, postać.. i jaka ?

Ps: 1 i 2 pytanie tak dla mnie, jestem otwarta na krytykę.. ale zależi mi najbardziej na 3 - założyłam się z koleżanką o to, co to przypomina.. więc chciałabym poznać waszą opinię.  Chichot


Z góry dzięki, to dział SPAMu chyba, to może to tu być, jak nie to przepraszam  <aniolek>
« Ostatnia zmiana: 07.06.2009, 19:37:42 wysłane przez Danyeru » Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Logo prywatnej mini firmy.. co to jest?
Skocz do: