Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 [2] 3 4 ... 7
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Moja sygnatura  (Przeczytany 24366 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Bogul
Gość
« Odpowiedz #14 : 15.10.2006, 21:23:45 »

o widze że Radek zrobił Avatar;D jeszcze troche na nim popracuj Duży uśmiech do rzeczy :http://www.dutchdesignz.com/forums/showthread.php?t=50 tu macie na przykładzie Gordona Freemana z Half-Life'a 2, ale z powodzeniem render może być wszystkim;D Evangelion to ten fioletowy mech 2 sygnatura to Leaon Kennedy z Resident Evil 4, a pierwsza to Dante z Devil May Cry 3 tak gwoli ścisłości Duży uśmiech
Zapisane
muchomorek
Gość
« Odpowiedz #15 : 15.10.2006, 21:34:53 »

no przednio Język
fajne tło i napis GIMP USER (tą samą czcionką trzeba było dać "Bogul")
render mi się nie podoba ale nie o to ty chodzi:P... praca bdb
8+/10

Velans
to jest coś na podstawie tutka banity... (tak mi się wydaje)
Zapisane
Bogul
Gość
« Odpowiedz #16 : 17.10.2006, 15:18:37 »

Jezu....święto jakieś Muchomorek dał mi 8+....kurcze Apokalipsa się zacznie hahahaha nie no serio to bardzo się cieszę bo to Ty tu jesteś autorytetem jeśli chodzi o sygnaturki mocno żeś mnie podbudował i może dam coś do następnego SoTW Duży uśmiech
Zapisane
Bogul
Gość
« Odpowiedz #17 : 18.10.2006, 17:46:44 »

Muchomorku przyjacielu powiedz Ty mnie co Ty robisz że Twe renderki nie są tak troszeczkę rozmazane?? I czy trzeba do każdej sygi dawać podpis? Bo wydaje mi się to co najmniej zbędne Duży uśmiech. Wybacz głupie pytanie ale to Ty tu według wielu, że tak powiem "wymiatasz" Swymi sygami Duży uśmiech
Zapisane
muchomorek
Gość
« Odpowiedz #18 : 18.10.2006, 18:17:42 »

Muchomorku przyjacielu powiedz Ty mnie co Ty robisz że Twe renderki nie są tak troszeczkę rozmazane?? I czy trzeba do każdej sygi dawać podpis? Bo wydaje mi się to co najmniej zbędne Duży uśmiech. Wybacz głupie pytanie ale to Ty tu według wielu, że tak powiem "wymiatasz" Swymi sygami Duży uśmiech

hmmm... jeżeli to offtop (a tak jest Mrugnięcie ) poprosze którgoś modka o usunięcie tego posta:P

http://planetrenders.net/renders/index.php wszystkie rendery biore z tąd... pobaw się kryciem i np. "tylko jaśniejsze", "pokrywanie" itp.
Zapisane
Bogul
Gość
« Odpowiedz #19 : 18.10.2006, 22:06:05 »

jak chcesz to usuwaj mnie to osobiście ryba Duży uśmiech dzięki za radę Duży uśmiech
Zapisane
Bogul
Gość
« Odpowiedz #20 : 18.10.2006, 22:13:03 »


A co powiecie na to według mnie moja najlepsza syga chociaż render ktoś już użył Duży uśmiech . Sorry dla tego kogoś,ale nie mogłem się oprzeć "rycerzowi Tyrael" Chichot
Zapisane
piotros
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 404
Galeria Użytkownika

piotros

Informacje w sygnaturce.


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #21 : 19.10.2006, 13:34:42 »

Wg mnie to nie jest Twoja najlepsza sygna (lepsza była z Evangel.). W tej sygnie nie pasuje mi ramka (ani jej styl ani wielkość) i tło (za proste). Render może być Mrugnięcie
Ocena: 3/10 (sory za aż tak kiepską ocenę, ale takie są moje odczucia co do tej pracki Mrugnięcie )

Edit do postu poniżej: Przeprosiłem z góry, bo Ty napisałeś "to według mnie moja najlepsza syga", a ja tą pracę zgnoiłem Język
« Ostatnia zmiana: 19.10.2006, 16:10:30 wysłane przez piotros » Zapisane

Nie wiem czy mnie tu jeszcze ktoś pamięta, ale muszę wytłumaczyć moją nieobecność. Niestety w natłoku zajęć dnia codziennego nie jestem w stanie od dłuższego czasu zaglądać na forum. Nie wiem jak długo taki stan rzeczy będzie trwał, ale jedno wiem na pewno... wrócę... Tymczasem proszę nie pisać do mnie PW, bo i tak nie będę odpisywał. Pozdrawiam, piotros.

Moje prace: [UserBars] [Wallpapers] [Signatures] [Renders]

Są graficy, którzy używają PhotoShopa. Oczywiście szanujemy ich...
Bogul
Gość
« Odpowiedz #22 : 19.10.2006, 14:19:56 »

Nie masz co przepraszać, to  Twoje zdanie i trzeba je szanować, a że takie masz to nic na to nie poradze;D . Chociaż nie, moge poradzić robiąc lepsze sygnaturki Duży uśmiech
Zapisane
Velans
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
JID: velans@chrome.pl
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 61
Galeria Użytkownika


Love Linux, Music & Anime!


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #23 : 19.10.2006, 15:54:09 »


Syga mi sie nie podoba.
5/10

Render może być, choć mi się wdaje lekko zmniejszony od góry. tło mi się nie podoba a ramke mogłeś nie dawać takiej dużej Duży uśmiech

Pozdrawiam
Velans
Zapisane

Panie, zainstalowałem Windows...
- Tak?
- No i teraz mam problem...
- No, to już mi pan powiedział.
www.velans.ovh.org
Bogul
Gość
« Odpowiedz #24 : 19.10.2006, 18:15:55 »

ależ zostałem zdissowany:D no cóż mam nadzieję że następna sygnaturka się Wam spodoba,ale muszę ją dopiero zacząć robić;D dzięki za taką ostrą krytykę może się czegoś nauczę na tym coście mi wypomnięli Duży uśmiech
Zapisane
Bogul
Gość
« Odpowiedz #25 : 03.11.2006, 17:12:51 »

uwaga,uwaga....tadaaaaaaaaa!!
po dwóch tygodniach(a może i więcej) wstawiam nowe sygi! Każda inna i wszystkie w moim mniemaniu fajne a co Wy o nich sądzicie??
Cloud

Neverwinter Nights

Ryu

Sora

Venom

Zapisane
Miki
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: Copyright
Wiadomości: 53
Galeria Użytkownika


Thrash / Death / Black


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 03.11.2006, 17:21:14 »

Sora całkiem ciekawa chociaz słabo wtopiony render Mrugnięcie
Zapisane

noss
Użytkownik

Reputacja: 41 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 384
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #27 : 03.11.2006, 21:50:39 »

Powiem krótko, bardzo dobre Uśmiech
cloud - 9/10
Neverwinter Nights - 9/10
Ryu - 8/10 za brak ramki
Sora - 9-/10 za ramkę
Venom - 5/10 brzydki render i do tego nie wtopiony

Na plus mogę jeszcze dodać że masz wyczucie do napisów i ładnie Ci wychodzą.

Powinieneś już wymienić tą sygę z podpisu na jedną z tutaj zamieszczonych, bo tamta aż głupio wygląda w sąsiedztwie tych.
« Ostatnia zmiana: 04.11.2006, 01:30:57 wysłane przez noss » Zapisane

Strony: 1 [2] 3 4 ... 7
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DSygnatury (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Moja sygnatura
Skocz do: