Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Praca dla nieletnich - możliwe?
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Praca dla nieletnich - możliwe?  (Przeczytany 1184 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
lion.
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 222
Galeria Użytkownika


strach pomyśleć że lion. się tak leni!


Zobacz profil
« : 09.12.2008, 23:41:16 »

Nie mam namyśli robienie stron czy innych rzeczy przy kompie. Słyszałem że w sezon w zbieraniu truskawek, jabłek itp można zarobić. Koszenie trawy i wyprowadzanie psa to też nie jest najgorszy pomysł. Ale jest zima... Ma ktoś jakieś pomysły? Odśnieżanie odpada bo u nas śniegu nie ma. Zależy mi brdzo bo ostatnio potrzebuje troche grosza.....

Z góry dziękuje za pomoc  Uśmiech 2
Zapisane

ozziuss
Gość
« Odpowiedz #1 : 10.12.2008, 00:22:35 »

mieszkasz na wsi czy w mieście? ludzie na zimę zwykle kupują węgiel i często nie ma kto go przerzucić do komórki Mrugnięcie. coraz częściej domy ogrzewane są dzięki kominkowi (system rur cieplnych), czyli jeśli ktoś kupuje drzewo to ~4 kubiki. często jest to nieporąbane no i trzeba to zwieść i poukładać. wyprowadzanie psów też jest aktualne. może gdzieś w pobliżu masz firmę transportowo-przeładunkową? czasami potrzebne są dodatkowe ręce do pracy Mrugnięcie
Zapisane
EN
√ ι ק

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 154
Galeria Użytkownika


800mm f/8 iso400 t125


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 10.12.2008, 01:18:49 »

co do transoprtowek to roznie bywa - czasem nie chca brac.
moze tez [przebrac sie za mikolaja i straszyc dzieci w centrum handlowym piosenkami typu "chryzantemy" itp repertuar.
A tak bardziej serio to nieletnim ciezko dostac robote. popytaj o ulotki. moze akurat sie trafi ze na lewo poroznosisz bo zima i moze komus gdzies sie nie chce latac na tej szarudze
Zapisane

Dorwać mnie można na:
ozziuss
Gość
« Odpowiedz #3 : 10.12.2008, 01:30:13 »

ulotki zimą to największe zło :/ wiem coś o tym bo z kolegą w zeszłym roku raz rozdawaliśmy. nigdy więcej (tak nas wymroziło).
Zapisane
lion.
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 222
Galeria Użytkownika


strach pomyśleć że lion. się tak leni!


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 10.12.2008, 09:09:09 »

No właśnie w tym problem żę miaszkam w mieście Smutny. ALe pojade w weekand do cioci na wsi może się coś znajdzie... Co do ulotek nie dość że wioche robimy to jeszcze mało płacą a warunki pogodowe..... Masakra
Zapisane

EN
√ ι ק

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 2 154
Galeria Użytkownika


800mm f/8 iso400 t125


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 10.12.2008, 14:34:57 »

mozesz sie porwac z motyka na slonce a raczej z siekiera i byc moze gdzies na wsi beda zwozic drzewo na opal - chociaz teraz to juz troche po ptakach ale moze. Porabac czy cos. No niestety robota dla nieletnich to jednak zawsze jest klopot
Zapisane

Dorwać mnie można na:
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Praca dla nieletnich - możliwe?
Skocz do: