Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DRóżne (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Digital Painting by Grolak
Strony: 1 [2]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Digital Painting by Grolak  (Przeczytany 12398 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Eye
Użytkownik

Reputacja: -1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 39
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 12.08.2008, 09:13:55 »

Ostatnia praca jest bardzo ładna, lecz profesjonaliści się przyczepią  Mrugnięcie
9/10, rączka świetna! 10/10!
Zapisane

TroxeT
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 284
Galeria Użytkownika


GIMP zawsze w pamięci


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 12.08.2008, 10:36:55 »

Ale ładna ta Pani Eliza. Świetnie malujesz 10/10 za wszystko.
Zapisane


Kutsu
Użytkownik

Reputacja: 12 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 232
Galeria Użytkownika


907610717098


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 23.08.2008, 14:04:13 »

Elizka zdecydowanie zbyt prosta, poza tym taka szara i nudna. Wymaga mocnego dopracowania Uśmiech
Zapisane




Grolak
√ ι ק

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
JID: grolak@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 126
Galeria Użytkownika


Kreator mody


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 02.11.2008, 00:30:10 »



Wszystkie informacje znajdziecie w galerii, ale co poprawić piszcie tutaj również Uśmiech .
Zapisane

afk
Kutsu
Użytkownik

Reputacja: 12 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 232
Galeria Użytkownika


907610717098


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 02.11.2008, 14:02:53 »

Szkoda, że tak późno dowiaduję się o konkursidle Język Może sam bym coś machnął, a tak to nieco mało czasu mi pozostało.

Miecz mi się średnio podoba. Faktura niezgorsza, ale rękojeść zbyt krótka i ostrze jak dla mnie odrobinę za szerokie. No i zmieniłbym tło, bo to jest nieco nieodpowiednie.
Zapisane




HasiuK
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 143
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #19 : 09.11.2008, 00:21:41 »

Kocham poczatkujacych^^(Nie bierz tego do siebie) Twoje bledy sprobuje skleic w jednosc Mrugnięcie. Ja dziele tworzenie digital paintingu na 4 etapy. Pierwszy to szkic - nie mam pojecia , jak Tobie on wychodzi. Etap drugi wedlug mnie to twoja najmocniejsza strona - chodzi tu o nadanie pracy prawdziwego ksztaltu oraz poczatkowej barwy. Trzeci , jest to stworzenie wyplukosci , nadrysowywanie sreniej wielkosci obiektow , takie tam. Idzie Ci w nim niezle o tyle o ile zupelnie brak u Ciebie etapu czwartego - detali oraz wykonczenia (wygladenie itd.) pracy. Widac , ze jestes troszke leniem , poniewaz twoje prace nie posiadaja wiele szczegolow , nie sa duzego formaty oraz tematyka jest ogolnie prosta , choc - nie powiem - pomyslowa. Skoro posiadasz juz tablet , powinienes troszke posiedziec przy swoich pracach. Mi one zajmuja 1.5h - ~4h w zaleznosci od detali. Dlaczego nie rozsmarowujesz trawy , nie nadajesz glebi itd. ? W tedy praca nie wydaje sie taka... pusta Mrugnięcie . Mam nadzieje , ze jako tako pomoglem  laugh Zycze milego GIMPowania i czekam na nowe dzielo  Wilber.
Pozdrawiam
EDIT: Sorki za brak polskich znakow - nie mieszkam w Polsce , wiec nie posiadam polskiej klawiatury Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 [2]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DRóżne (Moderatorzy: Cloud, Hasia)Wątek: Digital Painting by Grolak
Skocz do: