Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: zarabienie w internecie -  (Przeczytany 1339 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
lion.
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 222
Galeria Użytkownika


strach pomyśleć że lion. się tak leni!


Zobacz profil
« : 13.06.2008, 16:10:39 »

No więc postanowiłem zrobic taki temacik o zarabianiu w necie. Ten system polega na patrzeniu sie w strone przez 30sek. poczym dostajemy 1,5centa. Dziennie jest 11-15 reklam. Oczywiście musimy miec konto bankowe (w tym przypadku Alert Pay).

Cytuj
FoxCash jest prowadzona przez adminów Xclix.Net ( informacja została już oficjalnie potwierdzona przez Team Xclix.Net ).

FoxCash jest amerykańskim systemem Paid To Click, na autorskim skrypcie, płaci swoim użytkownikom za klikanie w linki reklamowe.

Ta forma zarabiania czyli Paid To Click jest ostatnim czasem najlepszym sposobem na zarabianie pieniędzy w internecie, zwłaszcza z FoxCash.

FoxCash ruszył 17 kwietnia 2008 roku, w sekcji "Surf Ads" FoxCash jest około 15 reklam, posiada ona około 33,6 tys. użytkowników, FoxCash wypłacił już ponad 7 299 $.

Wartości linków w FoxCash wynoszą 1.5 ¢, system poleconych wynosi 100%, firma jak najbardziej godna mojego polecenia, ja osobiście polecam FoxCash.

Żeby wypłacić kase musimy miec min. 10$ + 50centów (koszt przesyłki)


Link:
FoxCash
Zapisane

ksitek90
Użytkownik

Reputacja: -1 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 67
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 13.06.2008, 17:45:33 »

Nie wiem po co to tutaj dajesz- przecież każdy (no prawie każdy) użytkownik internetu spotkał się już z takim systemem zarabiania przez internet. Sam kiedyś próbowałem ale szybko się nudzi. Jeśli naprawdę chcesz zarabiać przez internet, to poszukaj zleceń, np. na wykonanie jakiejś grafiki, napisanie programu, stworzenie serwisu dla firmy itp. Przykładowo - za wykonanie wizualizacji 3D jakiegoś budynku, doświadczony grafik może dostać nawet kilkaset (lub trochę więcej) złoty.
Zapisane

ubivbehwbcvjh
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 182
Galeria Użytkownika

ubivbehwbcvjh


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 13.06.2008, 17:50:36 »

dostać nawet kilkaset (lub trochę więcej) złoty.

dużo więcej ;q
Zapisane

Calii
√ ι ק

Reputacja: 21 Offline Offline

GIMP: 2.10 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 092
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 13.06.2008, 17:54:36 »

Dla osób początkujących w takich tematach może to być wygodne, że temat sam wpadł im pod nos na forum graficznym. Hydepark nie ma ograniczenia wobec pisania takich tematów Uśmiech

Ale dobrze jest zauważyć, że są możliwości dla osób planujących związać swój wolny czas a może potem i zawód z grafiką. Jednak dostanie takiego "zlecenia" nie jest całkiem proste dla początkujących osób bez lub ze skromnym portfolio.

doświadczony nie równa się zawodowy
Zapisane
lion.
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 222
Galeria Użytkownika


strach pomyśleć że lion. się tak leni!


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 13.06.2008, 18:18:09 »

No cóż ostatnio niechce mi się włączać GIMPa  Chichot
Zapisane

Ravicious
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 792
Galeria Użytkownika


Yep, that's right


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 17.06.2008, 15:57:34 »

Blogowanie + sponsorzy + AdSense itp. + Krytycy.pl + Linklift = sposób na kasę...
Zapisane

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: zarabienie w internecie -
Skocz do: