Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aTutorialePropozycje i prośby o tutorialeProśby o tutoriale (Moderator: davlasq)Wątek: Jak wykonać logo przeglądarki Mozilla Firefox
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Jak wykonać logo przeglądarki Mozilla Firefox  (Przeczytany 890 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
maciek52
Użytkownik

Reputacja: 0 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: maciek52@jabberpl.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 26
Galeria Użytkownika

maciek52

Wcale nie mam 52 lat.


Zobacz profil
« : 25.01.2009, 17:33:38 »

Wiem, jak wykonać takie logo, ale mam kilka pytań. Na przykład jak wykonać zarys lądu (chodzi mi o kształt, można spróbować ścieżkami ale wydaje mi się to bardzo trudne) itd.. Czy mógłby ktoś wyjaśnić mi to i napisać tutorial, mogę spróbować zrobić to sam ale zajęłoby mi to sporo czasu ponieważ nie znam Gimpa idealnie.
Zapisane

Przepraszam, ale będę dopiero w maju, wtedy też zrobię tutoriale. Przepraszam!
Gimp jest mistrzem !
Rysiek!!
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 215
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 30.01.2009, 17:44:54 »

Zaden filtr raczej ci idealnie takiego efektu nie przyniesie Mrugnięcie Ścieżki, może ewentualnie udać ci się deformowaniem...
Zapisane

<br /><br />Pamiętaj moje prace są ukazywane na licencji CC-NC-BY-SA, nie możesz ich wykorzystywać w celach komercyjnych, oraz do każdego ukazania ich, jesteś zmuszony do prezentacji ich autora.
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aTutorialePropozycje i prośby o tutorialeProśby o tutoriale (Moderator: davlasq)Wątek: Jak wykonać logo przeglądarki Mozilla Firefox
Skocz do: