Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Konferencja LGM 2008  (Przeczytany 2343 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
@Cakper
Administrator

Reputacja: 36 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: cakper@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 046
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« : 09.04.2008, 23:14:43 »

Libre Graphics Meeting - Wrocław 2008
Międzynarodowe spotkanie "wolnych" grafików w Polsce - tak to możliwe!

Dzięki zapałowi organizatorów, gościnności Politechniki Wrocławskiej oraz sponsorom organizowana jest impreza gromadząca w jednym miejscu osoby związane z tworzeniem wolnego oprogramowania wspomagającego pracę przy tworzeniu i edycji grafiki.

Impreza musicie przyznać niecodzienna, bo chyba jeszcze w Polsce w jednym miejscu nie spotkali się deweloperzy programów takich jak GIMP, Krita, Blender czy Inkscape. Szczerze zazdroszczę osobom, które się na to spotkanie wybiorą, dlatego gorąco do tego zachęcam, to chyba jedyna okazja by bez zbytnich nakładów finansowych porozmawiać z ludźmi dzięki którym ma rację bytu między innymi to forum. A jeśli nawet nie rozmawiać to samo podziękowanie za ich pracę będzie czymś dlaczego warto się na tą konferencję wybrać.

Pomimo odrobinę "reklamowego" charakteru tego newsa chciałbym was prosić o wsparcie organizatorów w ich pracy.
Kilka dni temu ogłosili oni zbiórkę, z której fundusze mają być przeznaczone na przelot uczestników konferencji do Polski.

Kwota potrzebna do zebrania jest niemała, bo w sumie to aż 20 000$, ale wierzę, że dzięki społeczności uda się ją zebrać.
Jeśli ktoś ma jakieś fundusze na koncie paypal (preferowana forma dotacji w serwisie pledgie) to gorąco zachęcam do wsparcia sprawy. Kwotę, która pozostała do zebrania przedstawia poniższy licznik:



To tyle na dziś, myślę, że fajnie będzie między innymi w ten sposób wesprzeć organizację spotkania, oraz na zachętę oraz żeby nie być gołosłownym dodam, że sam co nieco wpłaciłem.

O samej konferencji będę jeszcze pisał, bo będzie się działo i mam nadzieje, że z naszym udziałem, za co trzymam kciuki! Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: 09.04.2008, 23:40:13 wysłane przez @Cakper » Zapisane
Calii
√ ι ק

Reputacja: 21 Offline Offline

GIMP: 2.10 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 092
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 09.04.2008, 23:22:45 »

Super informacja Uśmiech Niestety sobota i niedziela u mnie odpada ze wzgledu na fakt, ze bedzie to moj ostatni zjazd dydaktyczny. Potem juz "tylko" sesja. Zobaczymy jak sie sprawa rozwiaze...
Teraz zaluje, ze nie "wykopywalam" za kase na paypalu :p bo bym miala co wyslac.
Zapisane
ozziuss
Gość
« Odpowiedz #2 : 10.04.2008, 06:22:03 »

<cenzura> matura...
Zapisane
lewandzia
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 23
Galeria Użytkownika

lewandzia

To forum jest beznadziejne jeśli chodzi o kulturę.


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 16.04.2008, 14:32:23 »

Hmmmm.... ciekawie się zapowiada, ale sobota Smutny
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootNews-roomInneWątek: Konferencja LGM 2008
Skocz do: