Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootNews-roomKonkursy (Moderator: Hasia)Wątek: News dla piszących tutoriale i nie tylko.
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: News dla piszących tutoriale i nie tylko.  (Przeczytany 1898 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Shah
Emeryt

Reputacja: 18 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
JID: shah@jabber.aster.pl
Wiadomości: 498
Galeria Użytkownika


Użytkownik zbanowany


Zobacz profil
« : 20.01.2007, 15:43:26 »

Witam.

Mam zaszczyt przedstawić kolejnego newsa.

Zapewne wielu z Was drodzy użytkownicy czytali
ten wątek. Było tam wiele postów na temat chęci nawiązania współpracy z Dragonią. Dziś z Panem redaktorem naczelnym Piotrem Krakowiakiem ustaliliśmy, że w Dragonii będą zamieszczane tutoriale pisane/tłumaczone przez użytkowników naszego forum.

Tutoriale muszą być w formacie *odt (tam też dajemy tytuł tutoriala + ksywka imie i nazwisko autora) i katalog obrazkami. Przy czym w tekście zaznaczamy gdzie ma być obrazek. Czyli np. "Otwieramy nowy obraz" zdjęcie nr.1 itd.
Nie zamieszczamy obrazków w *odt. Następnie taki tutorial wysyłacie do mnie na adres shah.mate[at]gmail.com.

Pozostaje jeszcze kwestia dogadania się miedzy autorami czyj tutorial idzie na pierwszy ogień. Stworzenie czegoś w rodzaju grafika.
Myślę, że powinniśmy wybrać na początek te łatwiejsze tutoriale. Propozycję zgłaszać w tym wątku.

Pozdrawiam
Shah

Edit:
Ustaliliśmy, że szablon który przesyłacie do mnie ma wyglądać jak na poniższym obrazku:


Plik *odt + obrazki wrzucacie do jednego folderu. pakujecie i wysyłacie.
Proste prawda?




« Ostatnia zmiana: 21.01.2007, 16:55:26 wysłane przez Shah » Zapisane

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootNews-roomKonkursy (Moderator: Hasia)Wątek: News dla piszących tutoriale i nie tylko.
Skocz do: