Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1] 2  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Layouty by kip  (Przeczytany 6471 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
kipone
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 92
Galeria Użytkownika


kipArt


Zobacz profil
« : 11.11.2007, 13:58:57 »

Jest to moj pierwszy lay w gimpie moze krotko opisze Duży uśmiech. Te trzy kwadraciki beda sluzyc za wyswietlacze losowego obrazka z mojej galerii tam gdzie wolne miejsce bedzie widnial ladnie tekst. Jezeli moglbym prosic to oceniajcie to bardzo surowo wyrzyjcie sie tutaj jak cos sie nie podoba to zjechac to rowno. Dlaczego? Mysle ze hasla tego typu " prosze nie oceniajcie surowo jestem poczatkujacy " sa pozbawione jakiegokolwiek sensu. Mam wujasa webdesignera i musze mu dorownac Duży uśmiech Niestety on pracuje na Photoshopie i tam jeszcze czyms ok troche sie rozpisalem to teraz daje link Chichot

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=28ba09b926d8d145
Zapisane
Cloud
√ ι ק

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 403
Galeria Użytkownika


Hardcore Storyteller


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 11.11.2007, 14:17:05 »

No więc tak, zacznę od góry Duży uśmiech:
Top bardzo prosty, pusty po prawej stronie, można by zmienić. Menu nawet OK, ale wydaje mi się, że czcionka za duża. Ogólnie to pusto, bardzo pusto. Stopka taka sobie, trochę za wysoka. Można go jeszcze dopracować, kolory trochę urozmaicić.
Zapisane

Już nie przyjmuję zleceń wszelakich Skwaszony
kipone
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 92
Galeria Użytkownika


kipArt


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 11.11.2007, 14:19:28 »

No więc tak, zacznę od góry Duży uśmiech:
Top bardzo prosty, pusty po prawej stronie, można by zmienić. Menu nawet OK, ale wydaje mi się, że czcionka za duża. Ogólnie to pusto, bardzo pusto. Stopka taka sobie, trochę za wysoka. Można go jeszcze dopracować, kolory trochę urozmaicić.

Dzieki za komentarz. Tak btw to wlasnie mi chodzilo o prostote na stopce bedzie jeszcze widnial jakis napis. Nie ma problemu moze obnizyc stope Duży uśmiech dzieki jeszcze raz pozdr
Zapisane
AdRiAnO66
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 41
Galeria Użytkownika


PanDemonium


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 11.11.2007, 15:00:57 »

Ja bym zjechał z tego czarnego koloru w topie jak i w stopce, IMO trochę za bardzo kontrastują ze środkową częścią, ale to tylko moje zdanie Mrugnięcie
Zmniejszyłbym również przyciski. Podrzuć może linka ze wstawionym przykładowym tekstem bo trochę trudno wyobrazić sobie twoje rozplanowanie tekstu Mrugnięcie Ogólnie pozytywnie, ale IMO bardziej jak lay na jakiś blog wygląda niż na portfolio
PS. Fajne tło Uśmiech
Zapisane
lukasjed
Nowicjusz

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: Copyright
Wiadomości: 9
Galeria Użytkownika

lukasjed

Ultra Fast Alfa Driver


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 11.11.2007, 16:25:26 »

Mi się nawet podoba, ciekawy styl i prostota to lubię Mrugnięcie Jeśli mogę coś doradzić to popraw to odbicie tytułu - powinno być trochę wyżej, żeby było jakieś 4-5 pikseli odstępu od napisu i lepiej żeby było trochę jaśniejsze i szybciej zanikające.
Zapisane

lukasz.bo.pl - my portfolio
ubivbehwbcvjh
Użytkownik

Reputacja: 14 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 182
Galeria Użytkownika

ubivbehwbcvjh


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 11.11.2007, 17:51:21 »

Ojej.
Niefajny.
Nudny, niedopracowany, nieurozmaicony, lura.
Na całej linii niestety.
Zapisane

kipone
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 92
Galeria Użytkownika


kipArt


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 11.11.2007, 17:52:38 »

Wielkie dzieki za oceny szykuje sie nastepny layout tym razem lepszy również portfolio np dla mnie Duży uśmiech tak wiec pozyjemy zobaczymy opre sie na waszych opiniach i zobaczymy co z tego wyjdzie Duży uśmiech


EDIT:

Lsr tobie ciezko dogodzic Uśmiech 2 ALE mi sie uda !  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: 16.11.2007, 19:25:57 wysłane przez kipone » Zapisane
kipone
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 92
Galeria Użytkownika


kipArt


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 16.11.2007, 19:27:04 »

Tak wiec pojawil sie nowy layout. Delikatny i subtelny ;p


http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=b2a5d6cf699ed421
Zapisane
snufkin
Gość
« Odpowiedz #8 : 16.11.2007, 19:44:56 »

Nie ładnie. Wykorzystałeś grafikę (to zdjęcie przypięte spinaczem) bez informacji, że to grafika kolegi D4rky'ego. Mam od Niego błogosławieństwo na zwrócenie Ci uwagi na tenże fakt.

Na przyszłość sugeruję pilnować takich drobiazgów, bo jeśli okazałoby się, że zdjęcie jest kogoś innego niż Twojego kolegi, to osoba, której grafikę bezprawnie wykorzystałeś, mogłaby trafić do sądu.

A layout jest beznadziejny.
Zapisane
kipone
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 92
Galeria Użytkownika


kipArt


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 16.11.2007, 20:06:51 »

Nie ładnie. Wykorzystałeś grafikę (to zdjęcie przypięte spinaczem) bez informacji, że to grafika kolegi D4rky'ego. Mam od Niego błogosławieństwo na zwrócenie Ci uwagi na tenże fakt.

Na przyszłość sugeruję pilnować takich drobiazgów, bo jeśli okazałoby się, że zdjęcie jest kogoś innego niż Twojego kolegi, to osoba, której grafikę bezprawnie wykorzystałeś, mogłaby trafić do sądu.

A layout jest beznadziejny.

Nie pisz takich bzdur ze nie napisalem bo to jest moj kumpel real chodzilem z nim do gimnazjum 3 lata i z nim gadalem ze moge tego uzyc nie wspominajac wiec mi tu nie wrzucaj i nie wprowadzaj innych w blad.
Zapisane
snufkin
Gość
« Odpowiedz #10 : 16.11.2007, 20:11:33 »

Proszę, oto fragment rozmowy z D4rky'm:

Cytuj
|19:36:10| snufkin -- Cześć, jesteś może zarejestrowany na gimpuj.info jako kipone?
|19:39:25| D4rky -- po co pytasz
|19:39:52| snufkin -- bo kip[one zaprezentował swój nowy szablon, na którym zobaczyłem coś znajomego: http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=b2a5d6cf699ed421
|19:39:57| snufkin -- kipone^
|19:40:33| D4rky -- juz patrze
|19:40:37| D4rky -- ale fotosik ssie Język
|19:40:55| snufkin -- ;]
|19:40:57| D4rky -- o lol
|19:41:12| D4rky -- to moj kolega jest, ale nie pozwalalem mu uzywac mojej pracy
|19:41:22| snufkin -- aha
|19:41:34| snufkin -- mogę mu zwrócić uwagę na forum jak chcesz Język
|19:42:01| D4rky -- bede wdzieczny, mi sie nie chce. napisz mu, ze masz moje blogoslawienstwo w tej sprawie, bo GG mi sie sepsulo i sam nie moge go opitolic ;p
|19:42:19| snufkin -- hehe, ok Język

Wystarczy?


P.S.
To, że kogoś znasz z "reala", nie zwalnia Cię z obowiązku zapytania tej osoby o zgodę.
Zapisane
Grymek
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: Copyright
Wiadomości: 168
Galeria Użytkownika

Grymek


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 16.11.2007, 20:39:03 »

prawo jak dobrze pamietam zezwala na korzystanie ze zdjec jezeli jest to uzyte w celach niekomercyjnych,ale w celach np
-edukacyjnych
czy
-domowych dla wlasnego doswiadczenia np

Ogolnie nie jest zle z tym. Dalej troche pusto i te ciagle podobne do reszty uzytkownikow.

Ps. troszke ruszyl sie ten dzial Chichot
Zapisane
kipone
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Wiadomości: 92
Galeria Użytkownika


kipArt


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 16.11.2007, 20:48:46 »

Sluchaj snufkin gadalem z nim kiedys i mowil np ze moge sobie przywlaszczyc layout na joggera i mnie nie wkurzaj bo chcesz byc fajny a wcale nie jestes i z reszta patrz post wyzej uff
Zapisane
snufkin
Gość
« Odpowiedz #13 : 16.11.2007, 21:32:07 »

i mnie nie wkurzaj bo chcesz byc fajny a wcale nie jestes i z reszta patrz post wyzej uff

Ojej, bardzo się tym przejąłem. Dla mnie EOT.
Zapisane
Strony: [1] 2  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aGalerieGalerie 2DWebdesign (Moderator: Hasia)Wątek: Layouty by kip
Skocz do: