Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 2 3 [4]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Film - wypromujmy GIMPa  (Przeczytany 23711 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kubi12
Gość
« Odpowiedz #42 : 06.11.2007, 21:23:33 »

Tylko że to ma być film promujący Forum. Dlatego wiadome jest że trzeba pokazać to co umieją zrobić użytkownicy. A mi osobiście muzyka się spodobała.
Zapisane
Kifer71
Gość
« Odpowiedz #43 : 06.11.2007, 21:30:14 »

Kubi12 przeczytaj sobie tytuł tematu. Język
Zapisane
Kubi12
Gość
« Odpowiedz #44 : 06.11.2007, 21:33:32 »

Jakiś trochę dalszy czas temu zrodziła się w nas (Kifer oraz ja) idea by stworzyć krótki film promujący GIMPa oraz nasze forum.
W związku z tym zwracamy się z prośbą o udostępnienie prac do takiego filmu, zleży nam by pokazać co da się z programu wycisnąć. Rola każdej z prac nie będzie zapewne długa, ale każda z nich będzie stanowiła istotny element układanki który zadecyduje o wyglądzie całości. Oczywiście zostaną zachowane wszystkie prawa autorskie etc, będzie to nawet w pewien sposób promocja tych prac Uśmiech

Z góry dziękujemy wszystkim za zainteresowanie sprawą. Jeśli macie jakieś uwagi/pomysły co do wyglądu filmu i samego projektu proszę zgłaszać je tutaj.

Pozdrawiamy, Marcin i Kacper.

No dobrze. Ale Forum też będzie przecież promowane tak jak w tym cytacie jest napisane. A skoro wypromować GIMPa to i tak trzeba pokazać jakie rzeczy można stworzyć na nim. Czyli prace użytkowników.
Zapisane
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 430
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 06.11.2007, 21:49:43 »

trzeba więc, żeby użytkownicy przekazali te prace - masz coś wartościowego na składzie Kubi?Uśmiech
A Ty?
Zapisane
Kubi12
Gość
« Odpowiedz #46 : 07.11.2007, 09:54:35 »

No mam tylko nie wiem czy weźmiecie. Choćby ta z mojego opisu. A jak co to zapraszam do mojej galerii użytkownika. Mam tam kilka jeszcze podobnych prac.

Zapomniałem dodać że trochę się na Windows Movie Makerze znam. Oto co mi się udało na nim zrobić.:
http://youtube.com/watch?v=GO91kcIiDnc
Zapisane
ƥevel
√ ι ק

Reputacja: 20 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: Pevel@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 592
Galeria Użytkownika


Filozof śniadaniowy


Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 06.12.2007, 20:43:08 »

Wybaczcie, że tak odkopuję temat, ale poproszono mnie o wyrażenie zgody na wykorzystanie moich bazgroł w owym filmie. Tak więc zezwalam na dowolne korzystanie z moich prac w galerii.
Zapisane

Strony: 1 2 3 [4]  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootNews-roomInneWątek: Film - wypromujmy GIMPa
Skocz do: