Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootNews-roomKonkursy (Moderator: Hasia)Wątek: Zwycięzcą SoTW #10 został Bogul
Strony: 1 2 [Wszystkie]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Zwycięzcą SoTW #10 został Bogul  (Przeczytany 8360 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Shah
Emeryt

Reputacja: 18 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
JID: shah@jabber.aster.pl
Wiadomości: 498
Galeria Użytkownika


Użytkownik zbanowany


Zobacz profil
« : 28.11.2006, 10:36:21 »

Zwycięzcą dziesiątej edycji SoTW został Bogul!

Oto jego praca:



Gratuluję.

Zapisane

Myron
√ ι ק

Reputacja: 17 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: Copyright
Wiadomości: 258
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 28.11.2006, 10:50:36 »

Gratuluje.
Sygnaturka na wysokim poziomie Uśmiech
Zapisane

piotros
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 404
Galeria Użytkownika

piotros

Informacje w sygnaturce.


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 28.11.2006, 12:10:00 »

Gratuluję zwycięstwa Uśmiech
Zapisane

Nie wiem czy mnie tu jeszcze ktoś pamięta, ale muszę wytłumaczyć moją nieobecność. Niestety w natłoku zajęć dnia codziennego nie jestem w stanie od dłuższego czasu zaglądać na forum. Nie wiem jak długo taki stan rzeczy będzie trwał, ale jedno wiem na pewno... wrócę... Tymczasem proszę nie pisać do mnie PW, bo i tak nie będę odpisywał. Pozdrawiam, piotros.

Moje prace: [UserBars] [Wallpapers] [Signatures] [Renders]

Są graficy, którzy używają PhotoShopa. Oczywiście szanujemy ich...
pand
Nowicjusz

Reputacja: 3 Offline Offline

Wiadomości: 6
Galeria Użytkownika

pand


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 28.11.2006, 12:17:54 »

Gratulacje!

Bardzo podoba mi się sposób w jaki renderek został wtopiony w tło sygnaturki. Każdka Twoja kolejna praca wygląda coraz lepiej. Oby tak dalej!  Mrugnięcie

Pozdrawiam.
Zapisane
Nilkall
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Wiadomości: 79
Galeria Użytkownika

Nilkall


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 28.11.2006, 12:25:44 »

Gratuluje, bardzo ładna sygnatura   Chichot
Zapisane

noss
Użytkownik

Reputacja: 41 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 384
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 28.11.2006, 19:34:38 »

Przyłączam się do gratulacji Chichot
Zapisane

Bogul
Gość
« Odpowiedz #6 : 28.11.2006, 20:08:28 »

Łoch ludzie....kurcze zaczerwieniłem się....tyle miłych słów na raz naprawdę wielkie dzięki bardzo mi miło Duży uśmiech żałuję, że źle zrozumiałem temat 11 SotW Smutny
Zapisane
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 430
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 29.11.2006, 08:28:34 »

Ja również się przyłączam do grona gratulujących osób:)
Równocześnie gratuluje zwycięzcą pozostałych edycji konkursu, nie zawsze bowiem i to napisałem - wybaczcie.
Zapisane
Kifer71
Gość
« Odpowiedz #8 : 29.11.2006, 17:24:14 »

Bogul tak trzymaj.
Zapisane
PatriaRcha
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 16
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 01.12.2006, 22:33:09 »

Praca bardzo ciekawa, kolory właściwie dobrane co czyni pracę podobającą się oku, dobrze wtopiony render świetnie komponuje się z tłem, praca naprawdę godna zwycięstwa.

To mój pierwszy post tutaj, zapewne nie ostatni, jednak moje pierwsze wrażenie jest: "Delikatnie spamerskie to forum", zapytacie dlaczego, ponieważ, od samego początku da się zauważyć, iż wielu userów, "zbija" sobie posty w takich tematach jak ten, wypisując posty typu "To jest super, gratuluje" i zastanawiam się, czy takie posty swoją treścią nie łamią 8 pkt. regulaminu. Od podejmowania decyzji zapewne są tutaj moderatorzy, w których pracę nie wątpię, jednak takie odniosłem wrażenie, mam nadzieję, że jest ono mylne.  Oczywiście nie chodzi mi o licznik postów, jakby niektórym mogło się wydawać, ponieważ z doświadczenia wiem, iż licznik nie jest miara niczego, ani wartości postów pisanych przez usera, ani oceną samego usera, nie chodzi mi o posty, ale o same forum, zapewne większości z was <a przynajmniej grupie administratorskiej> zależy na rozwoju i popularności forum, przez tego typu działanie, odrzuca ono ludzi mających duże doświadczenie z forami internetowymi, którzy mogą ocenić całe forum, na podstawie jednego tematu, gdzie znalazł wypowiedzi, które nie wnosiły nic do tematu a jedynie wyrażały wyrazy uznania dla osoby/pracy , która wygrała dany konkurs. Takie działanie, owocuje dużo mniejsza estetyką całego forum, przez co bardziej zniechęca, niż zachęca nowych ludzi. Cała moja opinia, jest moim osobistym komentarzem, prosiłbym, aby osoby nie zgadzające się z moimi poglądami, zachowały uwagi dla siebie lub ewentualnie stworzyły poświęcony tej tematyce nowy topic, gdzie będziemy mogli podyskutować. Pozdrawiam PatriaRcha
« Ostatnia zmiana: 01.12.2006, 22:39:10 wysłane przez PatriaRcha » Zapisane

CaTTiusha
Użytkownik

Reputacja: 12 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 1.*
JID: cattiusha@ubuntu.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 90
Galeria Użytkownika


Looking for...


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 02.12.2006, 11:56:59 »

Gratulacje Bogul. Bardzo ładna i czysta pracka. Oby tak dalej. Ten efekt pixelozy zawsze mi się podoba, nieważne gdzie go dasz Mrugnięcie


To mój pierwszy post tutaj, zapewne nie ostatni, jednak moje pierwsze wrażenie jest: "Delikatnie spamerskie to forum", zapytacie dlaczego, ponieważ, od samego początku da się zauważyć, iż wielu userów, "zbija" sobie posty w takich tematach jak ten, wypisując posty typu "To jest super, gratuluje" i zastanawiam się, czy takie posty swoją treścią nie łamią 8 pkt. regulaminu. Od podejmowania decyzji zapewne są tutaj moderatorzy, w których pracę nie wątpię, jednak takie odniosłem wrażenie, mam nadzieję, że jest ono mylne.  Oczywiście nie chodzi mi o licznik postów, jakby niektórym mogło się wydawać, ponieważ z doświadczenia wiem, iż licznik nie jest miara niczego, ani wartości postów pisanych przez usera, ani oceną samego usera, nie chodzi mi o posty, ale o same forum, zapewne większości z was <a przynajmniej grupie administratorskiej> zależy na rozwoju i popularności forum, przez tego typu działanie, odrzuca ono ludzi mających duże doświadczenie z forami internetowymi, którzy mogą ocenić całe forum, na podstawie jednego tematu, gdzie znalazł wypowiedzi, które nie wnosiły nic do tematu a jedynie wyrażały wyrazy uznania dla osoby/pracy , która wygrała dany konkurs. Takie działanie, owocuje dużo mniejsza estetyką całego forum, przez co bardziej zniechęca, niż zachęca nowych ludzi. Cała moja opinia, jest moim osobistym komentarzem, prosiłbym, aby osoby nie zgadzające się z moimi poglądami, zachowały uwagi dla siebie lub ewentualnie stworzyły poświęcony tej tematyce nowy topic, gdzie będziemy mogli podyskutować. Pozdrawiam PatriaRcha

Witam Cię, mam nadzieję, że Ci się tutaj spodoba. Widzisz pierwsze gdzie trafiłeś to do tematu z gratulacjami, z tego się robi powoli tradycja, że gratulujemy zwycięscy. Takie tematy są troszkę spamerskie, ale dzięki temu czujemy się bardziej jak społeczność. Poza tym jak już wygrasz, którąś z bitew to właśnie te gratulacje sprawiają największą frajdę (poza samą satysfakcją). W wielu innych miejscach forum zauważysz, że regulamin jest przestrzegany i administratorzy pilnują, aby znaleźć tutaj same przydatne informacje. Miłego przeglądania forum.
Zapisane

Moje Videotutoriale:
Screencast - PodstawyJak zrobić kulę?       Jak zrobić prosty guzik?
Moje Tutoriale:Obiekt Niemożliwy Jest Możliwy w GIMP'ie   |   Kula Zagnieżdzona w Tle  |
Mój GIMP Blog, gdzie znajdziecie Video Tutoriale do GIMP'a i nie tylko.n
srodax
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Licencja: Copyright
Wiadomości: 155
Galeria Użytkownika


Tekst osobisty:


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 02.12.2006, 12:01:06 »

Gratulacje Bogul! I jeszcze raz Gratki dla ciebie!
Zapisane

jaki
Gość
« Odpowiedz #12 : 02.12.2006, 17:25:45 »

no widzisz Bogul Uśmiech

slowa krytyki z moich ust pomogly znalezc Ci sie na 1-szym miejscu podium w kolejnym SoTW ....

oby tak dalej Uśmiech pozdrawiam i gratuluje serdecznie
Zapisane
Bogul
Gość
« Odpowiedz #13 : 02.12.2006, 21:12:15 »

jeszcze raz naprawdę wszystkim bardzo serdecznie Wam dziękuję i mam nadzieję, że kiedyś wszyscy razem pokonkurujemy w SotW Duży uśmiech jesteście super Duży uśmiech
Zapisane
petertabak
Nowicjusz

Reputacja: 3 Offline Offline

Wiadomości: 11
Galeria Użytkownika

petertabak


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 03.12.2006, 09:14:13 »

Bogul gartuluje pracy, bardzo ładnie ci to wyszło, jak prawie wszystkie twoje prace Uśmiech Jestem nowy, ale na grafice w Gimpie dośc dobrze sie znam Chichot Może kiedyś też wygram jakieś SOTW Uśmiech Szczere Gratulacje z mojej strony !!
Zapisane
Strony: 1 2 [Wszystkie]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aRootNews-roomKonkursy (Moderator: Hasia)Wątek: Zwycięzcą SoTW #10 został Bogul
Skocz do: