Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1] 2  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Prośba o pomoc  (Przeczytany 14319 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Pomoc
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 9
Galeria Użytkownika

Pomoc


Zobacz profil
« : 16.02.2023, 09:59:48 »

Witam i proszę o pomoc, chciałbym dodać że nigdy nie interesowałem się programem gimp i w przyszłości nie mam zamiaru się interesować. A teraz do rzeczy, mam zdjęcie znajomego i chciałbym poprawić lewą stronę zdjęcia a dokładnie chodzi o twarz. Chodzi o to że po lewej stronie na twarzy jest nieco jaśniej i nieco dalej również aby tą jasność wyeliminować i delikatnie poprawić całe zdjęcie. Za wszelką pomoc dziękuje z góry.


* Znajomy.jpg (16.79 KB, 103x136 - wyświetlony 75 razy.)
Zapisane
Pomoc
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 9
Galeria Użytkownika

Pomoc


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 16.02.2023, 18:08:25 »

Witam Państwa czy na tym forum ktoś pomaga czy nie.
Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 399
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 16.02.2023, 18:57:41 »

Czasami, jak akurat ktoś ma chęć, komuś się nudzi albo tematyka prośby jest dla niego ciekawa Język
Chętniej też pomagamy, jeśli grafika przeznaczona jest do celów charytatywnych.
Generalnie nikt nie ma tu takiego obowiązku, bo niby z jakiej paki? Ideą forum jest pomoc w nauce i obsłudze programu GIMP, inne prośby, to tylko poboczny dział grzecznościowy Mrugnięcie
BTW, załączone zdjęcie jest mikroskopijne, nie nadaje się ani do druku, ani do dokumentów, więc nawet nie widzę sensu w poprawianiu go.
Jeśli oryginał był papierowy, to najlepiej ponownie zeskanować w znacznie większej rozdzielczości
« Ostatnia zmiana: 16.02.2023, 19:11:25 wysłane przez be@ » Zapisane
Pomoc
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 9
Galeria Użytkownika

Pomoc


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 16.02.2023, 19:59:15 »

Czasami, jak akurat ktoś ma chęć, komuś się nudzi albo tematyka prośby jest dla niego ciekawa Język
Chętniej też pomagamy, jeśli grafika przeznaczona jest do celów charytatywnych.
Generalnie nikt nie ma tu takiego obowiązku, bo niby z jakiej paki? Ideą forum jest pomoc w nauce i obsłudze programu GIMP, inne prośby, to tylko poboczny dział grzecznościowy Mrugnięcie
BTW, załączone zdjęcie jest mikroskopijne, nie nadaje się ani do druku, ani do dokumentów, więc nawet nie widzę sensu w poprawianiu go.
Jeśli oryginał był papierowy, to najlepiej ponownie zeskanować w znacznie większej rozdzielczości

Witam serdecznie pana lub panią. Dziękuje za odpowiedź. Co do zdjęcia to niestety nie mam innego dlatego bardzo mi zależy na poprawie zdjęcia i aby ktoś mi pomógł. Dziękuje z góry osobie lub osobom które mi pomogą.   
Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 399
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 16.02.2023, 20:50:24 »

Niewiele da się zrobić ze zdjęciem w tak małej rozdzielczości. Wygląda też, jakby już tam ktoś nieumiejętnie je wyostrzał...


* Znajomy.png (28.19 KB, 103x136 - wyświetlony 73 razy.)
Zapisane
Pomoc
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 9
Galeria Użytkownika

Pomoc


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 16.02.2023, 21:17:14 »

Serdecznie panu lub pani dziękuję. Szkoda tylko że tła nie można zrobić takiego samego koło całej głowy. Bardzo dziękuję.
Zapisane
Zbyma72age
√ ι ק

Reputacja: 85 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 550
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 17.02.2023, 14:05:18 »

Serdecznie panu lub pani dziękuję. Szkoda tylko że tła nie można zrobić takiego samego koło całej głowy. Bardzo dziękuję.

Szanowny Panie przy dzisiejszych osiągnięciach sztucznej inteligencji można "prawie" wszystko poprawić.
Załączam wyniki mojej szybkiej pracy.


* Znajomy_Unblur_removebg-4xB.jpg (416.71 KB, 1740x2296 - wyświetlony 10 razy.)
Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 399
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 17.02.2023, 15:07:06 »

Właśnie, przecież chyba są różne serwisy online, gdzie za darmo można sobie poprawić zdjęcie używając AI
Zapisane
Pomoc
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 9
Galeria Użytkownika

Pomoc


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 18.02.2023, 14:23:31 »

Serdecznie panu lub pani dziękuję. Szkoda tylko że tła nie można zrobić takiego samego koło całej głowy. Bardzo dziękuję.

Szanowny Panie przy dzisiejszych osiągnięciach sztucznej inteligencji można "prawie" wszystko poprawić.
Załączam wyniki mojej szybkiej pracy.

To poproś sztuczną inteligencje aby poprawiła lewą stronę zdjęcia - a dokładnie twarzy. Dziękuje z góry.
Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 399
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 18.02.2023, 14:26:15 »

To poproś sztuczną inteligencje aby poprawiła lewą stronę zdjęcia - a dokładnie twarzy.
Może trochę grzeczniej? Polecenia, to możesz sobie wydawać u siebie w domu. Tutaj co najwyżej możesz uprzejmie poprosić (tym bardziej, że zwracasz się do osoby prawdopodobnie sporo od ciebie starszej) Język

A ogólnie, to ty co, jakiś niepełnosprytny? Nie potrafisz sobie wygooglować takiej stronki z AI do poprawy zdjęć?

Zamykam
Zapisane
Pomoc
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 9
Galeria Użytkownika

Pomoc


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 18.02.2023, 19:18:53 »

Serdecznie panu lub pani dziękuję. Szkoda tylko że tła nie można zrobić takiego samego koło całej głowy. Bardzo dziękuję.

Szanowny Panie przy dzisiejszych osiągnięciach sztucznej inteligencji można "prawie" wszystko poprawić.
Załączam wyniki mojej szybkiej pracy.

Dzięki serdeczne za pomoc Zbyma72age. Miał bym prośbę do Ciebie, czy możesz poprosić sztuczną inteligencje aby poprawiła lewą stronę twarzy. Dziękuje z góry.   
Zapisane
Zbyma72age
√ ι ק

Reputacja: 85 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 550
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 18.02.2023, 22:19:37 »

Serdecznie panu lub pani dziękuję. Szkoda tylko że tła nie można zrobić takiego samego koło całej głowy. Bardzo dziękuję.

Szanowny Panie przy dzisiejszych osiągnięciach sztucznej inteligencji można "prawie" wszystko poprawić.
Załączam wyniki mojej szybkiej pracy.

Dzięki serdeczne za pomoc Zbyma72age. Miał bym prośbę do Ciebie, czy możesz poprosić sztuczną inteligencje aby poprawiła lewą stronę twarzy. Dziękuje z góry.

A tak na marginesie, nie jesteśmy darmowym zakładem fotograficznym


* Znajomy_trochę zabawy Łatką B.jpg (401.81 KB, 1740x2296 - wyświetlony 17 razy.)

* Znajomy_z tej strony padało światło przy wyk zdjęciaB.jpg (131.79 KB, 870x1148 - wyświetlony 18 razy.)
Zapisane
Pomoc
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 9
Galeria Użytkownika

Pomoc


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 19.02.2023, 10:26:30 »

Ogromne i serdeczne podziękowania dla Ciebie Zbyma72age oraz dla pani be@ za włożony trud i pomoc co do Mojej osoby. Dziękuje serdecznie.
Zapisane
Pomoc
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 9
Galeria Użytkownika

Pomoc


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 25.02.2023, 20:57:02 »

Mam jeszcze ogromna prośbę Zbyma72age - czy jesteś w stanie poprawić zdjęcie tam gdzie są białe włosy po lewej stronie. Za wszelką pomoc dziękuje z góry.
Zapisane
Strony: [1] 2  Wszystkie
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneBazarProśbyWątek: Prośba o pomoc
Skocz do: