Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjeDyskusjeGIMPWątek: Nieprawidłowe znaki w info o czasie aktualizacji
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Nieprawidłowe znaki w info o czasie aktualizacji  (Przeczytany 1554 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
quietlife386
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Galeria Użytkownika

quietlife386

« : 13.07.2022, 22:58:05 »

Dobry wieczór.
Mam tak na windows 10, jak i miałem na windows 11. Gdy wchodzę w zakładkę o programie gimp, gdzie można przyciskiem szukać aktualizacje to pisze "Wyszukano 13 lip 2022 o 22a tu jakis kwadracik, jakis kolejny dziwny znaczek 49a znowu to samo, 51 sekund dziwne znaczki. To problem jakiejś niedogranej czcionki czy autorzy olali temat? Od kilku wersji to mam.

//be@: poprawiłam tytuł
« Ostatnia zmiana: 14.07.2022, 02:38:02 wysłane przez be@ » Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Online Online

GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Galeria Użytkownika

« Odpowiedz #1 : 14.07.2022, 02:34:13 »

Na Windows 7 w GIMP 2.8.18 w menu Pomoc -> Informacje o programie GIMP nie mam w ogóle przycisku, którym można wyszukać aktualizacje i nie znalazłam takiej opcji w całym menu Pomoc Co?
Natomiast w GIMP 2.10.30 mam przycisk Wyszukaj aktualizacje w wyżej wspomnianym menu, ale najwyraźniej u mnie nie działa, mimo wyłączenia zapory sieciowej. Poza tym kiedy w tym samym okienku klikam poniżej link: Witryna programu GIMP, to mi się ta witryna normalnie otwiera, więc to nie problem z blokowaniem połączenia sieciowego.
Nie mam możliwości sprawdzenia tego na Win 10, także może ktoś inny jeszcze się wypowie
« Ostatnia zmiana: 14.07.2022, 02:45:07 wysłane przez be@ » Zapisane
MonikaSkobran
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

GIMP: 1.*
Licencja: Copyright
Galeria Użytkownika

« Odpowiedz #2 : 09.08.2022, 19:28:00 »

Dobry wieczór.
Mam tak na windows 10, jak i miałem na windows 11. Gdy wchodzę w zakładkę o programie gimp, gdzie można przyciskiem szukać aktualizacje to pisze "Wyszukano 13 lip 2022 o 22a tu jakis kwadracik, jakis kolejny dziwny znaczek 49a znowu to samo, 51 sekund dziwne znaczki. To problem jakiejś niedogranej czcionki czy autorzy olali temat? Od kilku wersji to mam.
https://filmyonline.eu/
//be@: poprawiłam tytuł
Mam to samo na Win0 tyle, że na laptopie a na stacjonarce jest. Dziwne to...
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjeDyskusjeGIMPWątek: Nieprawidłowe znaki w info o czasie aktualizacji
Skocz do: