Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjeDyskusjeGIMPWątek: Nieprawidłowe znaki w info o czasie aktualizacji
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Nieprawidłowe znaki w info o czasie aktualizacji  (Przeczytany 1822 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
quietlife386
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 1
Galeria Użytkownika

quietlife386


Zobacz profil
« : 13.07.2022, 21:58:05 »

Dobry wieczór.
Mam tak na windows 10, jak i miałem na windows 11. Gdy wchodzę w zakładkę o programie gimp, gdzie można przyciskiem szukać aktualizacje to pisze "Wyszukano 13 lip 2022 o 22a tu jakis kwadracik, jakis kolejny dziwny znaczek 49a znowu to samo, 51 sekund dziwne znaczki. To problem jakiejś niedogranej czcionki czy autorzy olali temat? Od kilku wersji to mam.

//be@: poprawiłam tytuł
« Ostatnia zmiana: 14.07.2022, 01:38:02 wysłane przez be@ » Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 399
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 14.07.2022, 01:34:13 »

Na Windows 7 w GIMP 2.8.18 w menu Pomoc -> Informacje o programie GIMP nie mam w ogóle przycisku, którym można wyszukać aktualizacje i nie znalazłam takiej opcji w całym menu Pomoc Co?
Natomiast w GIMP 2.10.30 mam przycisk Wyszukaj aktualizacje w wyżej wspomnianym menu, ale najwyraźniej u mnie nie działa, mimo wyłączenia zapory sieciowej. Poza tym kiedy w tym samym okienku klikam poniżej link: Witryna programu GIMP, to mi się ta witryna normalnie otwiera, więc to nie problem z blokowaniem połączenia sieciowego.
Nie mam możliwości sprawdzenia tego na Win 10, także może ktoś inny jeszcze się wypowie
« Ostatnia zmiana: 14.07.2022, 01:45:07 wysłane przez be@ » Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjeDyskusjeGIMPWątek: Nieprawidłowe znaki w info o czasie aktualizacji
Skocz do: