Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjePomocna dłońGIMP - pomoc (Moderator: be@)Wątek: Nie można zadokować okna opcji do Przybornika
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Nie można zadokować okna opcji do Przybornika  (Przeczytany 1091 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Blodek
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 39
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« : 22.03.2022, 13:11:28 »

Cześć. Nie chce połączyć Przybornik z Opcjami Narzędzia. Jakaś rada?
« Ostatnia zmiana: 23.03.2022, 18:59:25 wysłane przez Blodek » Zapisane



be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 399
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 22.03.2022, 19:31:26 »



Próbowałeś w ten sposób?
Zapisane
Blodek
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.8
Licencja: Copyright
Wiadomości: 39
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 23.03.2022, 19:08:11 »

Dzięki za przeniesienie postu. Tak próbowałem i wgl lipa z próbowaniem bo ja potrzebuje mieć opcje narzędzia w przyborniku, a nie przybornik w opcjach narzędzia. Po prostu w oknie z przybornikiem nie mam możliwości dodać w sumie nic. Ale dlaczego to się wgl dzieje? To jest losowe, włączam gimpa i jest oddzielone i nie da się połaczyć. Czasem włączam gimpa i wszystko git. Jak najeżdżam oknem opcje narzędzia na przybornik to robi taki niebieski że czai, że coś nad nim jest i chce to dodać. Do tego w prze z tym zawsze dzieje się jeszcze coś takiego: nie mogę myszka przesunąć żadnej warstwy w góry/dół. Nie mogę przenieść koloru z pod narzędzi w przyborniku (kolor 1planowy i 2planowy) na okno pracy, albo w zaznaczenie, zamiast używać kubka. Nie da się pra-co-wać!
Zapisane



be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 399
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 23.03.2022, 23:56:09 »

Dzięki za przeniesienie postu.
Następnym razem załóż własny temat, bo twój problem wcale nie był taki sam jak w wątku, do którego się podłączyłeś.

Cytuj
Tak próbowałem i wgl lipa z próbowaniem bo ja potrzebuje mieć opcje narzędzia w przyborniku, a nie przybornik w opcjach narzędzia.
Na zrzucie, który przedstawiłam w poprzednim komentarzu widać wyraźnie, że to Opcje narzędzi są w Przyborniku. U ciebie jest odwrotnie??

Cytuj
Jak najeżdżam oknem opcje narzędzia na przybornik to robi taki niebieski że czai, że coś nad nim jest i chce to dodać
A na pewno łapiesz to okienko za ikonę, tak jak na poniższym animowanym zrzucie?



Cytuj
Do tego w prze z tym zawsze dzieje się jeszcze coś takiego: nie mogę myszka przesunąć żadnej warstwy w góry/dół. Nie mogę przenieść koloru z pod narzędzi w przyborniku (kolor 1planowy i 2planowy) na okno pracy, albo w zaznaczenie, zamiast używać kubka
Dokładnie takie same problemy występują u mnie, kiedy mam uruchomiony jakiś program kolidujący z GIMP-em. Najczęściej są to komunikatory oraz programy do udostępniania lub nagrywania ekranu, ale pewnie może to być też inny, którego nie używałam, np. w jednym temacie ktoś napisał, że u niego to aplikacja ATI Remote Wonder do obsługi pilota komputera zakłócała prawidłową pracę GIMP-a. Tak więc może masz włączony jakiś program, może coś w tle?


« Ostatnia zmiana: 24.03.2022, 02:06:57 wysłane przez be@ » Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjePomocna dłońGIMP - pomoc (Moderator: be@)Wątek: Nie można zadokować okna opcji do Przybornika
Skocz do: