Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Nowa gra SpaceAdventure...:) polecam
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Nowa gra SpaceAdventure...:) polecam  (Przeczytany 2746 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Gliniarz
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 38
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« : 27.08.2007, 23:39:52 »

SpaceAdventure - jest to nowa gra przeglądarkowa w klimacie kosmicznym ( coś jak połączenie OGame i bajtfajt )Zarejestrowac sie mozna na stronie http://sa-game.prv.pl/

Jak grać?
- Gra polega na wyruszaniu na poszukiwania w kosmos, można tam zdobyć doświadczenie, złoto, spotkać złote meteoryty itp...
aby wyruszyć na poszukiwania należy mieć Deuter ( jakby paliwo ) - które jest tankowane codziennie o północy do pełna lub za złoto na stacji, jest możliwość atakowania innych graczy w celu sprawdzenia '1 vs 1' i zyskania paru pkt doświadcznia i 1/10 jego złota.
- jest możliwość założenia własnego klanu i rozbudowywaniu go, większość rzeczy związanych z klanami są w trakcie pracy (np. floty klanowe, stacja ... )
- aby stać sie silniejszym ulepsza sie następujące statystyki:
*Moc
*Prędkość
*Opancerzenie
*Sterowność
za to trzeba zapłacić zlotem
- także do ulepszania jest możliwość kupowania różnych przedmiotów w sklepie ( statki, pancerze, silniki, bronie - jest możliwość ich ulepszania z +1 na +3 z zwiększeniem ataku - Pistol nie posiada ulepszeń !! )
gra jest naprawdę nowa, 1 server ruszyl 6 dni temu i nie wszystko jest doskonale, w pracy jest wiele ciekawych pomysłów które powinny zostać zrealizowane w najbliższym czasie
- jeden gracz ma możliwość posiadania tylko jednego konta !! ( uwzględniane rodzeństwo )
-głównie zarabia się na poszukiwaniach ( Centrum -> Poszukiwania ) i walcząc z innymi graczami

jestem normalnym graczem ktory szuka nowych do grania w ta gre;0 poniewaz troche malo osob w nia gra:) zapraszam rowniez na forum http://www.studiovideo.foxnet.pl/sa-test/forum...

Pozdrawiam i mam nadzieje ze ktos sie zarejestruje dzieki temu tematowi;p

Nie zarejestrowalem sie na forum zeby tylko to dac:) bede z niego korzystal w najblizszym czasie moze w nocy dodam moja cięką galerrie(cięką bo jestem początkujący:P:)
Pzdr

Edit1; Moj nick Gliniarz jak co (pisac jezeli nie rozumiecie czegos w grze...Uśmiech
Zapisane

Mykusz
Użytkownik

Reputacja: 7 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: maxxd@aqq.eu
Licencja: Copyright
Wiadomości: 248
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 28.08.2007, 10:54:10 »

Eh kolejna beznadziejna gra...
Zapisane
bimberion
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: Copyright
Wiadomości: 222
Galeria Użytkownika


Grzybek inhalacyjny


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 28.08.2007, 11:13:53 »

Racja, sam jestem wciągnięty w jedną z przeglądarkowych gierek i muszę powiedzieć że samo zło się czai w takich grach. Pochłaniają tak dużo czasu, że z czasem człowiek kombinuje jakby tu odwołać spotkanie/nie iść do szkoły/do pracy byleby tylko zostać i patrzeć na tą gierkę. Sam staram się wyjść z nałogu, wyjazd mi pomógł Uśmiech
Zapisane
Gliniarz
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 38
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 28.08.2007, 23:56:58 »

niby to uzależnienie:0 ale ja umiem nad tym zapanowac(chyba) jeszczee raz polecam gre:)
Zapisane

bimberion
Użytkownik

Reputacja: 3 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.4
Licencja: Copyright
Wiadomości: 222
Galeria Użytkownika


Grzybek inhalacyjny


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 29.08.2007, 10:14:36 »

Tia, większość uzależnionych mówi, że absolutnie nie są uzależnieni i mogą przestać w każdej chwili TYLKO NIE CHC!.
Zapisane
Gliniarz
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 38
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 31.08.2007, 04:32:17 »

jak bym chcial to bym skonczyl:) ale nie chce:) bo by mi sie nudzilo;p <ninja>;p
Zapisane

superman15
Gość
« Odpowiedz #6 : 19.01.2008, 13:00:05 »

juz jest! nowa platna domena:

www.SpaceAdventure.pl

i z tym wiele zmian w grze !! zapraszam Chichot
Zapisane
Ravicious
√ ι ק

Reputacja: 11 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
Licencja: CC-BY-SA
Wiadomości: 792
Galeria Użytkownika


Yep, that's right


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 19.01.2008, 18:49:59 »

Orodlin nie pochłania dużo czasu, wręcz przeciwnie. Ty będziesz siedział 12 godzin przy grze, a ja 20min. i zdążę osiągnąć to samo, co ty Uśmiech Bo Orodlin to gra turowa.
Zapisane

Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Online Online

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 432
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 19.01.2008, 19:31:09 »

Na stronie głównej mamy zdjęcie potroszę zasymilowanego Voyagera:P
Jak rozumiem te inspiracje sięgają dalej?
Zapisane
marecki_
Użytkownik

Reputacja: 4 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6
JID: lethal2@jabster.pl
Licencja: Copyright
Wiadomości: 180
Galeria Użytkownika

marecki_


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 20.01.2008, 18:15:14 »

Jakoś strona główna/opis mnie wcale nie zachęca. To wygląda jak jakaś pre-alfa 0.0001
Zapisane
Gliniarz
Użytkownik

Reputacja: 2 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.2
Wiadomości: 38
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 26.08.2008, 13:49:07 »

A ja tu dalej gram^^ gra idzie w bardzo dobrym kierunku... wlasnie teraz jest "Gracze online [70]" Admin co chwile dodaje nowe rzeczy i od miesiaca jest nowy drogi server... Design Jak co to ja moge wam troche pomoc w grze jak chcecie moj nick to Simed jak ktos chce to moze moj nick przy rejestracji podac ale nie musi^^
A i do tych mowili ze wiekszosc uzależnionych mowi ze moga skonczyc;d ja skonczylem na 5 miesiecy ale wrocilem bo tu dobra atmosfera^^
A i sorki za pisanie w staryyyym temacie ale wiekszosc w grze sie zmienilo i gra jest teraz na prawde spoko.
Pozdrawiam
Zapisane

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneHyde parkWątek: Nowa gra SpaceAdventure...:) polecam
Skocz do: