Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjePomocna dłońGIMP - pomoc (Moderator: be@)Wątek: [ROZ] Zmiana zdjęcia w rysunek pod wyrzynarkę włosową
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: [ROZ] Zmiana zdjęcia w rysunek pod wyrzynarkę włosową  (Przeczytany 2827 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
vandaniel
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 1
Galeria Użytkownika

vandaniel


Zobacz profil
« : 16.10.2019, 13:53:40 »

Witam. Pewnie już ten temat był poruszany ale nie mogę się do niego dokopać. Chodzi mi o sposób przerabiania zdjęcia na szablon który posłuży mi do zrobienie pracy na wyrzynarce włosowej. Chodzi mi o taki efekt: https://www.facebook.com/KreatywnyGarazDawidWlodarczyk/photos/pcb.726549507804443/726547701137957/?type=3&theater
« Ostatnia zmiana: 05.11.2019, 14:31:09 wysłane przez be@ » Zapisane
Hasia
Moderator globalny

Reputacja: 39 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.10
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 495
Galeria Użytkownika


Czasami nie jestem sobą


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 16.10.2019, 18:07:37 »

Te grafik są robione w krzywych wektorowych. Możesz użyć darmowego inkscape ale wcześniej zapytaj jakie pliki akceptują. Sam efekt najlepiej wygląda gdy zostanie odrysowany ręcznie, jednak dla mniej wprawionych zawsze pozostaje możliwość trasowania w programie wektorowym, czyli automatycznego przerobienia grafiki rastrowej na wektor.
Zapisane

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjePomocna dłońGIMP - pomoc (Moderator: be@)Wątek: [ROZ] Zmiana zdjęcia w rysunek pod wyrzynarkę włosową
Skocz do: