Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjePomocna dłońGIMP - pomoc (Moderator: be@)Wątek: Jak usunąć filter snapchat i czy w ogóle się da
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Jak usunąć filter snapchat i czy w ogóle się da  (Przeczytany 178 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Verdii
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Galeria Użytkownika

Verdii

« : 30.05.2019, 11:24:20 »

Witajcie, Jestem swieży nowy i juz mam problem  Uśmiech mianowicie znajoma znalazła stare zdjęcie zrobione 2 lata temu i ma na nim filtr czy naklejkę (nie wiem jak sie to profesionalnie nazywa) takiego pieska i chciała by usunąć ten filter. Moje pytanie czy da sie to zrobić ? w gimp lub innym programie
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Online Online

GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Galeria Użytkownika

« Odpowiedz #1 : 30.05.2019, 15:31:31 »

Czasami się da, czasami nie. Wszystko zależy od tego, jak to zdjęcie wygląda i co dokładnie znajduje się pod filtrem. Na ogół trzeba odtworzyć fragment zdjęcia przesłonięty przez filtr, chyba że dodany efekt jest częściowo przezroczysty, wtedy można kombinować inaczej. Nie widząc zdjęcia nie jestem w stanie nic konkretnego doradzić
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

GIMP: 2.8
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Galeria Użytkownika

Cyklista Apokalipsy

« Odpowiedz #2 : 30.05.2019, 21:12:49 »

Raczej się nie da, jeśli myślimy o tym samym.
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjePomocna dłońGIMP - pomoc (Moderator: be@)Wątek: Jak usunąć filter snapchat i czy w ogóle się da
Skocz do: