Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjePomocna dłońOgólne - pomocWątek: [ROZ] Proszę o nakierowanie w czym narysować "Serce 3D"
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: [ROZ] Proszę o nakierowanie w czym narysować "Serce 3D"  (Przeczytany 2278 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kamil 1
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 1
Galeria Użytkownika

Kamil 1


Zobacz profil
« : 12.01.2019, 20:43:16 »

Witam.

Jestem tutaj nowym użytkownikiem. Ogólnie mam bardzo małe doświadczenie jeśli chodzi o tworzenie zaawansowanych grafik, dlatego proszę o wyrozumiałość. Nie oznacza to też że oczekuję wykonania za mnie roboty, lecz nakierowania w czym, w jakim programie mógłbym wykonać to co chcę Uśmiech

A chcę coś wygrawerować laserem na płaskim materiale. Tym się już zajmie firma, lecz muszę przesłać jest projekt tego co chcę wygrawerować. A chciałbym wykonać dwa połączone ze sobą serca a raczej ich... siatkę 3D? Nie wiem jak to nazwać Smutny
Wstawię tutaj obrazek obrazujący dokładnie to o co mi chodzi



Jak widać, na zamieszczonym obrazku serce ma formę takiej siatki 3D. Chciałbym zrobić takie dwa serca, jedno większe drugie mniejsze, później dodać jakiś tekst itp. Tylko nie wiem jak się zabrać za takie serce, za tą siatkę 3D. W czym można by coś takiego wykonać?

Bardzo proszę o jakieś informacje Uśmiech
« Ostatnia zmiana: 04.02.2020, 09:38:17 wysłane przez be@ » Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 400
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 12.01.2019, 22:07:13 »

W programie do grafiki 3D, czyli np. darmowym Blenderze. Tylko to nie jest takie proste i będziesz musiał poświęcić trochę czasu na naukę.
Gdyby nie ta siatka, to jeszcze dałoby radę w programie 2D, ale z siatką to już ciężko
« Ostatnia zmiana: 12.01.2019, 22:20:50 wysłane przez be@ » Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjePomocna dłońOgólne - pomocWątek: [ROZ] Proszę o nakierowanie w czym narysować "Serce 3D"
Skocz do: