Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Galeria miesiąca września - głosowanie  (Przeczytany 2895 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
@Cakper
Administrator

Reputacja: 36 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: cakper@jabber.org
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 1 046
Galeria Użytkownika



Zobacz profil WWW
« : 25.08.2007, 09:34:56 »

Głosowanie odbywa się w admin zone, jednak po zakończeniu go zostanie przeniesione do odpowiedniego działu i będzie dostępne dla publiki.

Głosowanie ma formę dyskusji z małym podparciem się rankingiem.

Lista zgłoszonych galerii:

Galeria tapet Sebastiana: http://www.gimpuj.info/index.php?action=gallery;su=user;cat=29;u=1197
Digital Art Pevela: http://www.gimpuj.info/index.php?action=gallery;su=user;cat=4;u=2231
Galeria Ikon Sebastiana: http://www.gimpuj.info/index.php?action=gallery;su=user;cat=157;u=1197
Layouty Lsr.: http://www.gimpuj.info/index.php?action=gallery;su=user;cat=9;u=1055
Big Art Sheepa: http://www.gimpuj.info/index.php?action=gallery;su=user;cat=208;u=2004
Sygnatury Sheepa: http://www.gimpuj.info/index.php?action=gallery;su=user;cat=210;u=2004

Tytuł galerii miesiąca ma być nagrodą za wyjątkową twórczość, która pokazuje możliwości GIMPa i promuje nasze forum.
Dlatego powinnyśmy wybrać galerię, która jest na prawdę wynikiem twórczości, a nie używaniem stałych schematów przy tworzeniu prac.

Teraz moja analiza Uśmiech
Jak dla mnie faworytem jest Pevel z jego Digital Artem. Pevel jest pierwszą osobą na forum, która zaczęła tak na prawde tworzyć i się pokazywać z tym. Pevel pokazał na co go stać i wg mnie trzeba go docenić.
Na drugim miejscu jest dla mnie Galeria Ikon Sebastiana: pokazał na co go stać i nie jest to tylko jednorazowe pokazanie co może, ale cały czas ją uzupełnia oraz tworzy różne wersje czy to kolorystyczne, czy inne serie. Dodatkowo na prośbe rozpoczął pisanie tutoriala o nich co jest dla mnie kolejnym plusem.
Na trzecim miejscu galeria layoutów Lsr. za profesjonalne podejście do tematu. Chłopak robi je porządnie i są spójne całościowo - jak dla mnie plus Uśmiech
Kolejne miejsce to Tapety Sebastiana za ich schludność i użyteczność - ładnie prezentują się na pulpicie Uśmiech
Big Art Sheepa - trochę nie wiadomo co, powrzucane różne rzeczy, nie do ładu ni do składu Uśmiech
Sygnatury Sheepa - nie lubie sygnatur Mrugnięcie Jak dla mnie robienie ich jest zbyt schematyczne i polega tylko na obróbce tego co się ma, a nie tworzenia czegoś Uśmiech


To tyle ode mnie, czekam na resztę Uśmiech
Zapisane
Daffy
√ ι ק

Reputacja: 15 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.6 + GAP
JID: vakrim@aqq.eu
Licencja: CC-NC-BY-SA
Wiadomości: 441
Galeria Użytkownika


Nie noszę skarpetek.


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 25.08.2007, 13:36:11 »

Jak dla mnie pierwsze miejsce zajmuje "Galeria Ikon Sebastiana". Ikony są dopracowane i pokazują, że bez umiejętności posługiwania się aerografem też można zrobić ciekawe rzeczy.

Druga "Galeria tapet Sebastiana" pokazuje to samo co w pierwszym, ale chyba w trochę w gorszym wydaniu.

Trzecia "Digital Art Pevela". Warto wypromować bo też pokazuje, że GIMP to nie tylko sygnaturki i UB. Ładne wykonanie, ale chyba galerie Sebastiana bardziej warto wypromować.

Czwarta "Layouty Lsr" dobre wykonanie i warte wypromowania, ale gorsze jak dla mnie gorsze od powyższych.

Piąta "Big Art Sheepa" Za bardzo chaotyczna galeria, prace na niezbyt dobrym poziomie.

Szósta "Sygnatury Sheepa" Sygnatury jak dla mnie to shit, którego nie warto promować.


Myślę że przy pisaniu wyników warto napisać- jakie żale mamy do poszczególnych galerii, żeby użytkownicy wiedzieli co nam nie pasuje.
Zapisane

Kifer71
Gość
« Odpowiedz #2 : 26.08.2007, 12:08:37 »

Pierwsze miejsce Galeria ikon Sebastiana, sam ją zgłaszałem Uśmiech. Ikonki są ładne i profesjonalnie zrobione.
Idąc za ciosem na drugim Galeria tapet Sebastiana, podoba mi się taki styl, uwielbiam ciemne klimaty.
Przyszła kolej na Pevela i jego prace. Podobnie jak Cakper doceniam jego twórczość.

Wyróżnił bym jeszcze Layouty Lsr. Myślę, że ma spore szanse w kolejnych edycjach.
Prace Sheepa to chaos, a sygi, cóż mam takie samo zdanie jak DaFFy Mrugnięcie.
Zapisane
Ziomioslaw
Administrator

Reputacja: 46 Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
GIMP: 2.10
JID: ziomioslaw@jabber.org
Licencja: Copyright
Wiadomości: 7 431
Galeria Użytkownika


Cyklista Apokalipsy


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 01.09.2007, 00:07:19 »

1. "Galeria Ikon Sebastiana" - pierwsze miejsce - świetnie dobrane ciemny kolory i pomarańcz - kapitalne - wstawiłbym sobie do systemu;P gdybym umiał - może w wolnej chwili to zrobięJęzyk
2. "Galeria tapet Sebastiana" - drugie miejsce - bo te tapety mi się podobająUśmiech
3. "Layouty Lsr" - tutaj widać że się chłopak napracował - mi imponuje.
4. "Digital Art Pevela" - ładne rysunki, ale nie wszystkie, część jest "płaska", no cóż sam lepiej nie potrafię co prawda, ale prawo do zdania mam, co nie?
5. "Sygnatury Sheepa" - tylko cześć mi się podoba - to z góry mówię.
6. "Big Art Sheepa" - za niektóre prace które mnie po prostu odstraszają.
Zapisane
Calii
√ ι ק

Reputacja: 21 Offline Offline

GIMP: 2.10 + GAP
Licencja: Copyright
Wiadomości: 1 092
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 01.09.2007, 08:58:13 »

1.Galeria Ikon Sebastiana
2.Galeria tapet Sebastiana
3.Digital Art Pevela
4.Layouty Lsr


A teraz dlaczego tak a nie inaczej:
Galerie Ikon i tapet Sebastiana nie tylko sa estetycznie i graficznie bardzo [przyjemne - on takze "wychodzi na przeciw" prosbom i oczekiwaniom innych uzytkownikow PFUG, na przyklad na prosbe kogos zrobil inny zestaw kolorow etc, albo ikonke tematyczna. Stworzyl takze fajny tutorial przekazujac swoja wiedze i doswiadczenie na temat tworzenia ikonek w takim stylu. Moj faworyt, Ikony jako pierwsze; tapety miejsce drugie.

Digital Art Pevela to przetarcie szlakow tak naprawde na naszym forum, wczesniej byly zaspy i Syberia, teraz mamy juz calkiem niezla polna droge ;-) Ladne wykonanie i duza ogladalnosc, ciekawe prace, fajne aranzacje.

Lsr robi ciekawe layouty, jest to "dojrzalsze" zajmowanie sie grafika niz sygnaturkomania wiec wyroznienie w kategorii dobrych przykladow na uzywanie GIMPa powinno byc hehe Uśmiech

Na temat pozostalych propozycji sie nie wypowiadam gdyz ich nie wspieram przy w.w. konkurencji.
« Ostatnia zmiana: 02.09.2007, 17:36:02 wysłane przez Calii » Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneArchiwumBitwy i konkursyGaleria miesiącaGM - głosowaniaWątek: Galeria miesiąca września - głosowanie
Skocz do: