Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: Wycięcie paska ze snapa  (Przeczytany 2130 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Shii
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 2
Galeria Użytkownika

Shii


Zobacz profil
« : 16.08.2018, 12:41:33 »

Witam, odstałem zlecenie od kolegi wycięcie paska od snapa ze zdjęcia lecz przeliczyłem swoje możliwości i chciałbym prosić kogoś żeby ten pasek usunął, będę za to bardzo wdzięczny
https://imgur.com/a/oa7Nw6b
Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 399
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 17.08.2018, 02:00:39 »

Przecież to nie jest żadne nadzwyczajne zdjęcie. O wiele prościej będzie zrobić nową fotkę niż tracić mnóstwo czasu na usuwanie tego paska
Zapisane
Shii
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 2
Galeria Użytkownika

Shii


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 18.08.2018, 18:06:17 »

Zostałem poproszony o wycięcie. Skoro taka prośba to znaczy, że chce to zdjęcie a nie inne
Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 399
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 19.08.2018, 02:06:22 »

Chciałam tylko uświadomić, że zrobienie nowej fotki będzie znacznie mniej pracochłonne. I raczej trudno będzie znaleźć osobę, która zechce poświęcić tyle czasu i się z tym męczyć za free. Gdyby ów kolega o tym wiedział, to może by o to nie prosił, bo nie jest to kwestia trzech kliknięć i nie da się tego usunąć z automatu tak, aby naprawdę dobrze wyglądało, a niestety laikom często się tak wydaje.
 Nie skrytykowałam zdjęcia, jeśli tak to odebrałeś. Chodziło mi o to, że nie ma na nim nic tak unikalnego, aby powtórzenie podobnego ujęcia miało być szczególnie trudne czy kłopotliwe, a przynajmniej tak mi się wydaje Język Co innego, gdyby to była np. fotka z wakacji
« Ostatnia zmiana: 19.08.2018, 02:24:21 wysłane przez be@ » Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aHyde zoneBazarProśbyWątek: Wycięcie paska ze snapa
Skocz do: