Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjePomocna dłońGIMP - pomoc (Moderator: be@)Wątek: [ROZ] Brak ikon w interfejsie Gimpa
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: [ROZ] Brak ikon w interfejsie Gimpa  (Przeczytany 1682 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Saull
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 2
Galeria Użytkownika

Saull


Zobacz profil
« : 04.08.2018, 19:10:54 »

Witam, problem polega na tym, że nie widać ikon narzędzi w programie. Zamiast ikonek są kropki (górny lewy róg). Ściągnąłem najnowszą stabilną wersję 2.10 i problem pojawia się tylko na Win7 a na Win10 z tej samej instalki wszystko jest ok.
Zrzut ekranu poniżej.



* Gimp.jpg (84.09 KB, 1280x800 - wyświetlony 244 razy.)
« Ostatnia zmiana: 08.08.2018, 15:33:57 wysłane przez be@ » Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 400
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 04.08.2018, 21:23:37 »

Może wypróbuj wersję portable? Sama mam na Windows 7 GIMP 2.10 portable ze strony partha.com i ikony wyświetlają mi się prawidłowo. Ew. może trzeba coś pokombinować w ustawieniach dotyczących rozdzielczości ekranu (Edycja -> Preferencje -> Wyświetlanie: Rozdzielczość monitora)? Nie napisałeś też, czy próbowałeś zmieniać preferencje w zakładce Interfejs -> Motyw i Motyw ikon...
Zapisane
Saull
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 2
Galeria Użytkownika

Saull


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 05.08.2018, 11:36:16 »

Faktycznie po zmianie Motywu Ikon problem zniknął ale pojawił się inny. Po edycji pliku nie mogę go wyeksportować. Po wybraniu nazwy oraz rozszerzenia pliku daje eksporrtuj i nic się nie dzieje...zero reakcji.
Ostatecznie zainstalowałem wersję portable i wszystko działa jak należy więc problem rozwiązany.
Be@ dziękuję za pomoc.
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjePomocna dłońGIMP - pomoc (Moderator: be@)Wątek: [ROZ] Brak ikon w interfejsie Gimpa
Skocz do: