Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjePomocna dłońOgólne - pomocWątek: [ROZ] Automatyczne dodawanie własnego znaku wodnego
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: [ROZ] Automatyczne dodawanie własnego znaku wodnego  (Przeczytany 2911 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
ZmęczonyPaintem
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 5
Galeria Użytkownika

ZmęczonyPaintem


Zobacz profil
« : 15.02.2018, 21:29:23 »

A jakiś program do tego tego, aby za mnie logo nanosił? Ze strony odpadają, bo są płatne(dają moje logo i logo "producenta").
« Ostatnia zmiana: 10.10.2018, 16:21:54 wysłane przez be@ » Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 400
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 15.02.2018, 21:34:02 »

Z jakiej strony?? Tu jest forum GIMP-a, jakbyś nie zauważył Język
Darmowych programów z opcją nakładania znaku wodnego jest mnóstwo, niestety nie wiem jak dokładnie to działa, bo nigdy nie potrzebowałam takiego softu, więc nie testowałam. W każdym razie większość przeglądarek graficznych i programów do edycji zdjęć ma taką funkcję
Zapisane
ZmęczonyPaintem
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 5
Galeria Użytkownika

ZmęczonyPaintem


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 15.02.2018, 23:14:49 »

Mam stronę internetową.

Z mojej strony:) I chyba jako właściciel strony mogę szukać pomocy na forum gimpa?Uśmiech)
A na serio - znasz jakieś nazwy programów nanoszenia znaków wodnych?
Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 400
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 15.02.2018, 23:20:02 »

Tak jak napisałam wcześniej, taką opcję ma chyba każdy program do edycji zdjęć i wiele przeglądarek obrazów. Zapewne są też programy służące głównie do tego celu, ale mi nigdy nie były potrzebne więc nie kojarzę nazw. Poszukaj w Google: https://www.google.pl/search?tbm=isch&q=free+watermark+software
I oczywiście, że możesz tutaj prosić o pomoc, ale zauważ, że napisałeś w dziale GIMP, a pytasz o inne programy Mrugnięcie
Zapisane
ZmęczonyPaintem
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 5
Galeria Użytkownika

ZmęczonyPaintem


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 16.02.2018, 00:21:00 »

"I oczywiście, że możesz tutaj prosić o pomoc, ale zauważ, że napisałeś w dziale GIMP, a pytasz o inne programy" - może inaczej - jak znajdę jakiś sensowny program to tutaj podam jego nazwę i zamknę wątek? W dobie wordpressa i łatwej możliwości pobrania obrazów raczej nie raz o taki program zapyta. Jeśli jednak administrator uzna,że to nie nadaje się do tego wątku - śmiało kasować:)

Dzięki za nakierowanie mnie:)
Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 400
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 16.02.2018, 00:28:39 »

Podzieliłam wątek i część dotyczącą innych programów przeniosłam do właściwego działu, także teraz można tu już pisać na temat innych programów Mrugnięcie
Mogę sprawdzić jak działa nakładanie znaku wodnego w programach, które mam zainstalowane (XnView, Zoner Photo Studio) i jutro dam znać
Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 400
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 16.02.2018, 01:11:09 »

Sprawdziłam i wygląda, że wszystko czego potrzebujesz masz w Zoner Photo Studio:



Jak widać powyżej jest tam i skalowanie nakładanego logo i wybór pozycji oraz odstęp od krawędzi w %
Program jest zarówno w wersji darmowej jak i płatnej.
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjePomocna dłońOgólne - pomocWątek: [ROZ] Automatyczne dodawanie własnego znaku wodnego
Skocz do: