Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjePomocna dłońGIMP - pomoc (Moderator: be@)Wątek: [ROZ] Usuwanie zabrudzeń z tkaniny na zdjęciu
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Autor Wątek: [ROZ] Usuwanie zabrudzeń z tkaniny na zdjęciu  (Przeczytany 936 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Amiel
Nowicjusz

Reputacja: 0 Offline Offline

Wiadomości: 2
Galeria Użytkownika

Amiel


Zobacz profil
« : 12.02.2018, 09:19:51 »

Witam was serdecznie i liczę na pomoc Mrugnięcie. Jestem osobą całkowicie początkującą jeśli chodzi o edycje zdjęć czy w ogóle o prace w gimp bądź jakim kolwiek programie graficznym. Od razu powiem że nie chce aby cała robota była zrobiona za mnie ale mam nadzieję że bardziej doświadczone osoby powiedzą mi w jaki sposób mogę osiągnąć zamierzony efekt. Otóż chciałem dla narzeczonej zrobić zdjęcie jej konia , problem polega na tym że derka wygląda delikatnie mówiąc koszmarnie, próbowałem zmienić jej wygląd za pomocą klonowania ale wychodzi to trochę nie naturalnie przez brak zagięć.Czy macie może jakieś pomysły jak mógłbym ten problem rozgryźć? będę bardzo wdzięczny za pomoc.

//be@: poprawiłam tytuł na bardziej treściwy Mrugnięcie


* 3af25f275c73225e233061b994f4d9a5.jpg (379.33 KB, 720x960 - wyświetlony 195 razy.)
« Ostatnia zmiana: 06.04.2018, 05:39:44 wysłane przez be@ » Zapisane
be@
Moderator globalny

Reputacja: 49 Offline Offline

Płeć: Kobieta
GIMP: 2.8
Licencja: CC-BY
Wiadomości: 7 400
Galeria Użytkownika



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 12.02.2018, 09:23:39 »

Z tak wyglądającą derką, to już nic nie wskórasz, chyba że ją wyczyścisz i sobie domalujesz te fałdy, ale to już trzeba umieć malować Język Ew. można przekleić czystą derkę z innego zdjęcia jeśli znajdziesz w takim układzie i perspektywie.
Jeszcze inny sposób, to zastosować jakiś ciekawy filtr i przerobić fotkę w rysunek czy obraz malowany pędzlem albo nadać inny artystyczny efekt, w którym zabrudzenia nie będą widoczne lub przynajmniej rozpoznawalne jako zabrudzenia Mrugnięcie
Zapisane
Strony: [1]
DrukujPobierz PDF
Polskie Forum Użytkowników GIMP-aOgólne dyskusjePomocna dłońGIMP - pomoc (Moderator: be@)Wątek: [ROZ] Usuwanie zabrudzeń z tkaniny na zdjęciu
Skocz do: